głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [14] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [14]

To twoje spojrzenie wyrażające więcej niż milion słów

tylkootwoj dodano: 1 tydzień temu

To twoje spojrzenie, wyrażające więcej niż milion słów

Ten dzien nadszedł niespodziewanie 06.08.19. Stało się. Uwolniłam sie obym już więcej się nie złamała chce zacząć żyć na nowo bez Ciebie w moim zyciu.

aszia dodano: 1 tydzień temu

Ten dzien nadszedł niespodziewanie 06.08.19. Stało się. Uwolniłam sie, obym już więcej się nie złamała, chce zacząć żyć na nowo bez Ciebie w moim zyciu.

historia lubi się powtarzać. i to zazwyczaj ta która najbardziej bolała.

ansomia dodano: 1 tydzień temu

historia lubi się powtarzać. i to zazwyczaj ta, która najbardziej bolała.

po prostu bądź człowiekiem dla którego bez wahania oddałabym życie.

ansomia dodano: 1 tydzień temu

po prostu bądź człowiekiem dla którego bez wahania oddałabym życie.

niewielu jest ludzi których prawdziwie kocham a jeszcze mniej takich o których mam dobre mniemanie. im więcej poznaje świat tym mniej mi się podoba a każdy dzień utwierdza mnie w przekonaniu o ludzkiej niestałości i o tym jak mało można ufać pozorom cnoty czy rozumu.

ansomia dodano: 1 tydzień temu

niewielu jest ludzi, których prawdziwie kocham, a jeszcze mniej takich, o których mam dobre mniemanie. im więcej poznaje świat, tym mniej mi się podoba, a każdy dzień utwierdza mnie w przekonaniu o ludzkiej niestałości i o tym, jak mało można ufać pozorom cnoty czy rozumu.

przynajmniej dwa razy do roku spotykamy specjalnych ludzi którzy absorbują nas dniem i nocą zajmują nasze myśli i za każdym razem musimy przechodzić przez proces tracenia ich.

ansomia dodano: 1 tydzień temu

przynajmniej dwa razy do roku spotykamy specjalnych ludzi, którzy absorbują nas dniem i nocą, zajmują nasze myśli i za każdym razem musimy przechodzić przez proces tracenia ich.

mam cię wszędzie pod ukrytymi myślami zamkniętymi powiekami w niewypowiedzianych słowach i każdym oddechu szeleście suchych dłoni jesteś nawet tam gdzie cię nie ma nigdy nie było i tak naprawdę nigdy nie będzie.

ansomia dodano: 1 tydzień temu

mam cię wszędzie, pod ukrytymi myślami, zamkniętymi powiekami, w niewypowiedzianych słowach i każdym oddechu, szeleście suchych dłoni, jesteś nawet tam gdzie cię nie ma, nigdy nie było i tak naprawdę nigdy nie będzie.

 11.08.2019: Przegląd ebooków. Promocje nowości bestsellery https: polishwords.com.pl blog 2019 11 08 2019 przeglad ebookow promocje nowosci bestsellery

tomaszs dodano: 1 tydzień temu

#11.08.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery https://polishwords.com.pl/blog/2019/11-08-2019-przeglad-ebookow-promocje-nowosci-bestsellery/

Nastolatki

krzyso2 dodano: 1 tydzień temu

Nastolatki

Dwa dni przelezane w łóżku dwa dni cholernego Stachu kolejne dwa tygodnie czekania na wyniki. Przynajmniej nie boję się sama codziennie dzwonisz i pytasz czy coś wiadomo codziennie pytasz jak się czuje codziennie wycierasz mi łzy strachu trzymając mocno za rękę i powtarzając że będziesz walczył ze mną. Kolejna próba. I jeśli to nie jest miłość to co to jest do cholery jasnej? Stanąłeś ze mną ramię w ramię do tej nierównej walki a ja wiem że nie mogę się poddać nie mogę Ci tego zrobić. Za 2 tygodnie będziemy wiedzieli jak silny jest przeciwnik. 2 najdłuższe tygodnie mojego życia.

as123456789 dodano: 1 tydzień temu

Dwa dni przelezane w łóżku, dwa dni cholernego Stachu, kolejne dwa tygodnie czekania na wyniki. Przynajmniej nie boję się sama, codziennie dzwonisz i pytasz czy coś wiadomo, codziennie pytasz jak się czuje, codziennie wycierasz mi łzy strachu trzymając mocno za rękę i powtarzając, że będziesz walczył ze mną. Kolejna próba. I jeśli to nie jest miłość, to co to jest do cholery jasnej? Stanąłeś ze mną ramię w ramię do tej nierównej walki, a ja wiem, że nie mogę się poddać, nie mogę Ci tego zrobić. Za 2 tygodnie będziemy wiedzieli jak silny jest przeciwnik. 2 najdłuższe tygodnie mojego życia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV