głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika zniszczylesmojesercekretynie

jadłam orzeszki. nagle jeden upadł i rozłamał się na dwie połowy niczym moje serce.

ansomia dodano: przedwczoraj o 21:48

jadłam orzeszki. nagle jeden upadł i rozłamał się na dwie połowy, niczym moje serce.

jej życie było jednym nieustannym pasmem dni spędzonych w oczekiwaniu na cud prawdziwą miłość romans z happy endem które znała z filmów i książek.

ansomia dodano: przedwczoraj o 21:48

jej życie było jednym, nieustannym pasmem dni spędzonych w oczekiwaniu na cud, prawdziwą miłość, romans z happy endem, które znała z filmów i książek.

podobno miłość pokona nawet największą odległość.. pokażcie mi w takim razie osoby które to przetrwały.

ansomia dodano: przedwczoraj o 21:47

podobno miłość pokona nawet największą odległość.. pokażcie mi w takim razie osoby które to przetrwały.

dziwnie tak kiedy na nikim ci nie zależy. nie czekasz na żadną wiadomość. nie myślisz o nikim przed snem. nie czujesz strachu ze ktoś zniknie. dziwnie. bezpiecznie. pusto.

ansomia dodano: przedwczoraj o 21:47

dziwnie tak, kiedy na nikim ci nie zależy. nie czekasz na żadną wiadomość. nie myślisz o nikim przed snem. nie czujesz strachu, ze ktoś zniknie. dziwnie. bezpiecznie. pusto.

 Czemu robimy sobie świństwa? Bo gdy ktoś nas skrzywdzi chcemy mu odpłacić tym samym. Nikt nie robi tego lepiej niż najbliższa osoba bo nikt tak dobrze jak ty nie zna jego słabych punktów i pięt Achillesa. Im bardziej intymny jest wasz związek tym bardziej ten drugi ci ufa. Im bardziej ci ufa tym bardziej się odsłania. Wtedy nawet największe głupstwo staje się kulą którą można wystrzelić prosto w oczy.

jednorazowagra dodano: przedwczoraj o 20:04

"Czemu robimy sobie świństwa? Bo gdy ktoś nas skrzywdzi, chcemy mu odpłacić tym samym. Nikt nie robi tego lepiej niż najbliższa osoba, bo nikt tak dobrze jak ty nie zna jego słabych punktów i pięt Achillesa. Im bardziej intymny jest wasz związek, tym bardziej ten drugi ci ufa. Im bardziej ci ufa, tym bardziej się odsłania. Wtedy nawet największe głupstwo staje się kulą, którą można wystrzelić prosto w oczy."

 Naprawdę nie dbam o to co się dzieje teraz i co działo się wtedy tak długo jak będziesz moim przyjacielem

jednorazowagra dodano: przedwczoraj o 00:25

" Naprawdę nie dbam o to co się dzieje teraz i co działo się wtedy, tak długo, jak będziesz moim przyjacielem"

możesz mnie przestać kochać tylko wtedy gdy papierosy będą sprzedawane w różowym pudełku z wielkim napisem hello kitty . jeszcze jakieś pytania?

ansomia dodano: 2 dni temu

możesz mnie przestać kochać tylko wtedy, gdy papierosy będą sprzedawane w różowym pudełku z wielkim napisem "hello kitty". jeszcze jakieś pytania?

 staram się o nim nie myśleć.  nie wychodzi ci to.  mówię że się staram a nie że mi to wychodzi.

ansomia dodano: 2 dni temu

- staram się o nim nie myśleć. - nie wychodzi ci to. - mówię, że się staram, a nie że mi to wychodzi.

przetrzyj sobie oczy. to nie sen. jesteśmy tu na rozwidleniu dróg nie można się cofnąć bo wszystko mamy już za sobą. proszę zostańmy tu razem albo chodźmy jedną drogą nie ważne która komu była pisana. wszystko co najlepsze i najgorsze razem przetrwamy kochanie.

ansomia dodano: 2 dni temu

przetrzyj sobie oczy. to nie sen. jesteśmy tu na rozwidleniu dróg, nie można się cofnąć bo wszystko mamy już za sobą. proszę zostańmy tu razem, albo chodźmy jedną drogą, nie ważne która komu była pisana. wszystko co najlepsze i najgorsze razem przetrwamy, kochanie.

zobaczysz jeszcze będzie tak że twój telefon będzie tęsknić za mną. zobaczysz będzie jeszcze tak że ty zatęsknisz za mną. wtedy do mnie napiszesz że się myliłeś i chcesz być ze mną. a ja jak ta głupia idiotka przyjmę cię w swoje ramiona.

ansomia dodano: 2 dni temu

zobaczysz jeszcze będzie tak, że twój telefon będzie tęsknić za mną. zobaczysz będzie jeszcze tak, że ty zatęsknisz za mną. wtedy do mnie napiszesz, że się myliłeś i chcesz być ze mną. a ja jak ta głupia idiotka, przyjmę cię w swoje ramiona.

widziałam szczęście jak spierdalało. ale ja szybko biegam dogonię je.

ansomia dodano: 2 dni temu

widziałam szczęście, jak spierdalało. ale ja szybko biegam, dogonię je.

odkąd coca colę zamieniłam na piwo discopolo na rap a tego frajera na ciebie jestem najszczęśliwszą dziewczyną na świecie.

ansomia dodano: 3 dni temu

odkąd coca-colę zamieniłam na piwo, discopolo na rap, a tego frajera na ciebie, jestem najszczęśliwszą dziewczyną na świecie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV