głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika zakochana1996

kiedyś miałam prawo mieć nadzieję  że za mną pobiegniesz. teraz mogę mieć pewność  że nawet Cię to nie ruszy. to najgorsza świadomość jaką miałam przez te parszywe 18lat.

abstracion dodano: 25 luty 2013

kiedyś miałam prawo mieć nadzieję, że za mną pobiegniesz. teraz mogę mieć pewność, że nawet Cię to nie ruszy. to najgorsza świadomość jaką miałam przez te parszywe 18lat.

MUSZĘ BYĆ SKAŁĄ TRWAŁĄ  CO BY SIĘ NIE DZIAŁO

ogarnijziomek dodano: 23 luty 2013

MUSZĘ BYĆ SKAŁĄ TRWAŁĄ, CO BY SIĘ NIE DZIAŁO

Wszystko  co zdarza się raz  może już nie przydarzyć się nigdy więcej  ale to  co zdarza się dwa razy  zdarzy się na pewno i trzeci.

rastabeejbe dodano: 22 luty 2013

Wszystko, co zdarza się raz, może już nie przydarzyć się nigdy więcej, ale to, co zdarza się dwa razy, zdarzy się na pewno i trzeci.

Nigdy nie odmawiaj zaproszenia. Nigdy nie opieraj się nieznanemu. Po prostu otwórz się na świat i napawaj przeżyciami. A jeśli się sparzysz? Cóż  trudno. Pewnie nie na darmo.

rastabeejbe dodano: 22 luty 2013

Nigdy nie odmawiaj zaproszenia. Nigdy nie opieraj się nieznanemu. Po prostu otwórz się na świat i napawaj przeżyciami. A jeśli się sparzysz? Cóż, trudno. Pewnie nie na darmo.

  Dam radę.    A jak nie?    Dam.    A jak nie?    Dam.    A jak się przewrócę?    To się podniosę.    A jak się nie podniosę?    To sobie poleżę.

rastabeejbe dodano: 21 luty 2013

- Dam radę. - A jak nie? - Dam. - A jak nie? - Dam. - A jak się przewrócę? - To się podniosę. - A jak się nie podniosę? - To sobie poleżę.

Bądź sobą  bo każdy inny jest zajęty .

rastabeejbe dodano: 18 luty 2013

Bądź sobą, bo każdy inny jest zajęty .

Nie ważne jak mocno uderzasz  ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść naprzód. Tak się wygrywa   użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązania.

rastabeejbe dodano: 14 luty 2013

Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść naprzód. Tak się wygrywa - użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązania.

Są we mnie dwie kobiety. Jedna pragnie namiętności i przygód. Druga natomiast chce być niewolnicą rutyny  życia rodzinnego  drobnych spraw  które można zaplanować i wykonać. Znajdują się we mnie przykładna pani domu i prostytutka.

rastabeejbe dodano: 14 luty 2013

Są we mnie dwie kobiety. Jedna pragnie namiętności i przygód. Druga natomiast chce być niewolnicą rutyny, życia rodzinnego, drobnych spraw, które można zaplanować i wykonać. Znajdują się we mnie przykładna pani domu i prostytutka.

' musiałam przejechać 284 km  żeby zakochać się w chłopaku  który mieszka ode mnie oddalony o 317 km  dowiedzieć się  że taka chemia istnieje  ale nie w tym miejscu i czasie i przeżywać istne katusze przez kolejne 10 miesięcy?! '

rastabeejbe dodano: 14 luty 2013

' musiałam przejechać 284 km, żeby zakochać się w chłopaku, który mieszka ode mnie oddalony o 317 km, dowiedzieć się, że taka chemia istnieje, ale nie w tym miejscu i czasie i przeżywać istne katusze przez kolejne 10 miesięcy?! '

Praktycznie zawsze gdy jest mi ciężko poddaję się  bo tak łatwiej. Postanowiłam  że muszę zacząć  walczyć. Gdy jest mi cholernie ciężko i mam ochotę wiszczeć z bólu  zaciskam zęby i nie poddaję się. Możliwe  że doświadczę porażki  ale przynajmniej wiem  że się starałam. Wiem  że próbowałam.

yousee dodano: 13 luty 2013

Praktycznie zawsze gdy jest mi ciężko poddaję się, bo tak łatwiej. Postanowiłam, że muszę zacząć walczyć. Gdy jest mi cholernie ciężko i mam ochotę wiszczeć z bólu, zaciskam zęby i nie poddaję się. Możliwe, że doświadczę porażki, ale przynajmniej wiem, że się starałam. Wiem, że próbowałam.

Zawsze walcz o siebie. Rób tak abyś niczego nie żałowała. Walcz o swoje życie  bo przecież jest tylko jedne. Nie staraj się o innych  nie próbuj ich uszczęśliwiać na siłę. Ty jesteś najważniejsza. Gdy uszczęśliwisz samą siebie  wykonując drobne czynności  które powodują grymas na buzi zwany uśmiechem. Wiem  że są takie rzeczy. Nie wmówisz mi  że Ty takich nie posiadasz. Każdy ma  nawet tak szara i zwyczajna osoba jak Ty  bo przecież wiem  że tak o sobie myślisz. I doskonale zdaję sobie sprawę z tego  iż powtarzam że. Ja wszystko wiem  no może prawie wszystko. Nie raz przejechałam się na osobach z pozoru najważniejszych. Osobach  które uważałam za najbliższe. Mimo  że spędzam z nimi czas nie jest tak jak dawniej i nigdy nie będzie. Zdaję sobie z tego doskonale sprawę  ale najwyraźniej tak musi być  taki jest scenariusz mojego życia  na który wyrażam zgodę.

yousee dodano: 13 luty 2013

Zawsze walcz o siebie. Rób tak abyś niczego nie żałowała. Walcz o swoje życie, bo przecież jest tylko jedne. Nie staraj się o innych, nie próbuj ich uszczęśliwiać na siłę. Ty jesteś najważniejsza. Gdy uszczęśliwisz samą siebie- wykonując drobne czynności, które powodują grymas na buzi zwany uśmiechem. Wiem, że są takie rzeczy. Nie wmówisz mi, że Ty takich nie posiadasz. Każdy ma, nawet tak szara i zwyczajna osoba jak Ty- bo przecież wiem, że tak o sobie myślisz. I doskonale zdaję sobie sprawę z tego, iż powtarzam że. Ja wszystko wiem, no może prawie wszystko. Nie raz przejechałam się na osobach z pozoru najważniejszych. Osobach, które uważałam za najbliższe. Mimo, że spędzam z nimi czas nie jest tak jak dawniej i nigdy nie będzie. Zdaję sobie z tego doskonale sprawę, ale najwyraźniej tak musi być- taki jest scenariusz mojego życia, na który wyrażam zgodę.

' Przychodzi czas  że najlepszą reputacją jest ta  którą masz w rodzinie. '   Hooligans

rastabeejbe dodano: 11 luty 2013

' Przychodzi czas, że najlepszą reputacją jest ta, którą masz w rodzinie. ' / Hooligans

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć