głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika ximpulsive

Są plusy przebywania w miejscowości oddalonej o setki km od domu. Anonimowość. Gdy w takim miejscu idąc chodnikiem czy robiąc zakupy patrzysz w oczy obcym ludziom  możesz czuć satysfakcję  że nie widzą oni w Tobie osoby którą kiedyś byłaś  a może nawet i nadal jesteś. Nie patrzą na Ciebie jak na przestraszoną dziewczynkę zaszytą w 4ścianach domu przesiąkniętego niewygodnymi  śmierdzącymi wspomnieniami. Nie znają Twojej historii ani nazwiska. Dla nich jesteś jedną z milionów osób zauważonych w całym życiu tylko raz  oczywiście niezapamiętaną  jesteś nikim. A bycie nikim jest lepsze od tego  kim naprawdę jesteś..

zimoweslonce dodano: 9 listopada 2015

Są plusy przebywania w miejscowości oddalonej o setki km od domu. Anonimowość. Gdy w takim miejscu idąc chodnikiem czy robiąc zakupy patrzysz w oczy obcym ludziom, możesz czuć satysfakcję, że nie widzą oni w Tobie osoby którą kiedyś byłaś, a może nawet i nadal jesteś. Nie patrzą na Ciebie jak na przestraszoną dziewczynkę zaszytą w 4ścianach domu przesiąkniętego niewygodnymi, śmierdzącymi wspomnieniami. Nie znają Twojej historii ani nazwiska. Dla nich jesteś jedną z milionów osób zauważonych w całym życiu tylko raz, oczywiście niezapamiętaną, jesteś nikim. A bycie nikim jest lepsze od tego, kim naprawdę jesteś..

Ludzie są  odchodzą i już ich nie ma. Czasem wracają  ale na chwilę. Dłuższą albo krótszą  ale zawsze chwilę. Dlatego nie warto się do nikogo przywiązywać. Rozstania wtedy nie bolą. Najlepiej jest być obojętnym na wszystko i wszystkich. Nie oczekiwać od nikogo żadnego wsparcia  zrozumienia  nie liczyć na czyjąś obecność  dotyk  rozmowę. Tak po prostu... Oto przepis na kurewsko zajebiste życie..

zimoweslonce dodano: 9 listopada 2015

Ludzie są, odchodzą i już ich nie ma. Czasem wracają, ale na chwilę. Dłuższą albo krótszą, ale zawsze chwilę. Dlatego nie warto się do nikogo przywiązywać. Rozstania wtedy nie bolą. Najlepiej jest być obojętnym na wszystko i wszystkich. Nie oczekiwać od nikogo żadnego wsparcia, zrozumienia, nie liczyć na czyjąś obecność, dotyk, rozmowę. Tak po prostu... Oto przepis na kurewsko zajebiste życie..

 I lśnisz jak najjaśniejsza z gwiazd   Między jawą a snem   Zmierzchem a dniem   To właśnie jest Twój czas.  ..

zimoweslonce dodano: 9 listopada 2015

"I lśnisz jak najjaśniejsza z gwiazd /Między jawą a snem /Zmierzchem a dniem /To właśnie jest Twój czas." ..

 Nigdy więcej nie tańcz ze mną  już cię za dobrze znam...  ..

zimoweslonce dodano: 9 listopada 2015

"Nigdy więcej nie tańcz ze mną, już cię za dobrze znam..." ..

 Miałeś być jak ptak   dotykać gwiazd   a stałeś się wrogiem swym.  Za sprzedane sny   kupisz sobie wstyd   do końca swoich dni.  ..

zimoweslonce dodano: 9 listopada 2015

"Miałeś być jak ptak, dotykać gwiazd, a stałeś się wrogiem swym. /Za sprzedane sny, kupisz sobie wstyd, do końca swoich dni." ..

 Odchodzisz już trzydziesty raz   Trzydziesty raz zabierasz psa   W kuchni nie pachnie już smażonym jajkiem   Chyba naprawdę mało cię znam  ..

zimoweslonce dodano: 9 listopada 2015

"Odchodzisz już trzydziesty raz /Trzydziesty raz zabierasz psa /W kuchni nie pachnie już smażonym jajkiem /Chyba naprawdę mało cię znam" ..

chiquitos!

chokoreeto dodano: 3 listopada 2015

chiquitos!

http:  moblo.pl w 25977852 Gdybym wiedziala jak bardzo mnie zniszczysz w chwili gdy zanimodejde

i.miss.you dodano: 1 listopada 2015

http://moblo.pl/w/25977852,Gdybym-wiedziala-jak-bardzo-mnie-zniszczysz-w-chwili-gdy/zanimodejde

http:  moblo.pl w 25979593 Odwrocilam sie i poszlam w swoja strone Z ciezka glowa Lz zanimodejde

i.miss.you dodano: 1 listopada 2015

http://moblo.pl/w/25979593,Odwrocilam-sie-i-poszlam-w-swoja-strone-Z-ciezka-glowa-Lz/zanimodejde

http:  moblo.pl w 25980110 Dlaczego mnie wtedy nie bylo Jak szlam do Ciebie to padalo zanimodejde

i.miss.you dodano: 1 listopada 2015

http://moblo.pl/w/25980110,Dlaczego-mnie-wtedy-nie-bylo-Jak-szlam-do-Ciebie-to-padalo/zanimodejde

Tęskniłem za twoją obecnością.

chokoreeto dodano: 31 października 2015

Tęskniłem za twoją obecnością.

Nie narzekaj  że masz pod górę  skoro zmierzasz na szczyt.

chokoreeto dodano: 31 października 2015

Nie narzekaj, że masz pod górę, skoro zmierzasz na szczyt.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć