 |
Obgadujesz mnie za plecami? Usiądź i poczekaj, aż zacznie mnie to interesować.
|
|
 |
Proszę przytul mnie i powiedz, że wszystko będzie dobrze. Tylko tyle.
|
|
 |
Noce. One są dobre do wszystkiego. Do rozmów, do odpoczynku, do wspominania, do układania sobie życia, do płakania... do wszystkiego. Nocami jest łatwiej znaleźć siebie. odnaleźć duszę, która gdzieś głęboko w ciele, ukrywa się przed tym toksycznym światem.
|
|
 |
Czasami musisz być daleko od ludzi, których kochasz, ale to nie znaczy, że kochasz ich mniej. Czasami jest tak, że kochasz ich nawet bardziej.
|
|
 |
Możesz spotkać ludzi lepszych ode mnie, dużo ładniejszych niż ja, ale jest jedna rzecz, którą chce ci powiedzieć. Zawsze będę dla Ciebie, kiedy oni Cię zostawią.
|
|
 |
Wiesz co jest gorsze od kłótni, wyzwisk, tłuczonych talerzy i trzaskania drzwiami? Obojętność. Milczenie wszystko pieprzy. Niszczy każdego doszczętnie.
|
|
 |
Nie ukrywam, że ulegnę jeszcze raz i popełnię po raz setny ten sam błąd.
|
|
 |
Ciężko zrozumieć, że człowiek może się uzależnić od drugiego człowieka. Że się tęskni za jego widokiem, za tym, że idzie obok i przypadkowo swoją dłonią muska Twoją dłoń, że się uśmiech, żartuje i opowiada o sobie. Tęskni się za zapachem jego skóry, za tonem jego głosu. Za tym, że Cię szturchnie i powie, że jesteś super.
|
|
 |
Przecież ktoś w końcu doceni to, że jesteś.
|
|
 |
Muszę się czegoś trzymać, kiedy cały mój świat się jebie. Pozwól mi się trzymać mocno. No, pozwól mi trzymać się Ciebie.
|
|
 |
Boję się miłości. Nie potrafię kochać.
|
|
 |
Ludzie zazwyczaj nie mają pojęcia jak bardzo się starasz i jak bardzo ci zależy, dopóki nie przestaniesz.
|
|
|
|