głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika vermii

Jakież to przykre  że nie masz już nikogo na kogo możesz liczyć.   slonbogiem

truskawkowyszeejkx3 dodano: 23 grudnia 2013

Jakież to przykre, że nie masz już nikogo na kogo możesz liczyć. / slonbogiem
Autor cytatu: slonbogiem

umieram na bół brzucha. w takich momentach wolalabym byc płcią przeciwną. taki koszmar  i to jeszcze w swieta!? litości.

truskawkowyszeejkx3 dodano: 23 grudnia 2013

umieram na bół brzucha. w takich momentach wolalabym byc płcią przeciwną. taki koszmar, i to jeszcze w swieta!? litości.

komu najebać? teksty truskawkowyszeejkx3 dodał komentarz: komu najebać? do wpisu 22 grudnia 2013
I te Twoje zielone tęczówki zostały zastąpione niebieskimi i szczerze? Mogę wpatrywać się w nie całymi dniami  wybacz. esperer

esperer dodano: 22 grudnia 2013

I te Twoje zielone tęczówki zostały zastąpione niebieskimi i szczerze? Mogę wpatrywać się w nie całymi dniami, wybacz./esperer

Umierałam każdego dnia  czekając na Ciebie kochanie  nie bój się  kochałam Cię przez tysiąc lat będę Cię kochać przez następny tysiąc.

zmadrzeej dodano: 22 grudnia 2013

Umierałam każdego dnia, czekając na Ciebie kochanie, nie bój się, kochałam Cię przez tysiąc lat będę Cię kochać przez następny tysiąc.

Chce być z Tobą na zawsze Damian :

zmadrzeej dodano: 22 grudnia 2013

Chce być z Tobą na zawsze Damian :*

Słuchaj jak dwa serca biją  co ludzie myślą   to nieistotne

zmadrzeej dodano: 22 grudnia 2013

Słuchaj jak dwa serca biją co ludzie myślą - to nieistotne

Kochaj mnie nieprzytomnie  jak zapalniczka płomień  jak sucha studnia wodę  kochaj mnie namiętnie tak  jakby świat się skończyć miał.

zmadrzeej dodano: 22 grudnia 2013

Kochaj mnie nieprzytomnie jak zapalniczka płomień jak sucha studnia wodę kochaj mnie namiętnie tak jakby świat się skończyć miał.

Nie ma ludzi obojętnych  są tylko Ci  którzy są zbyt dumni  by okazać jakiekolwiek uczucia.

truskawkowyszeejkx3 dodano: 22 grudnia 2013

Nie ma ludzi obojętnych, są tylko Ci, którzy są zbyt dumni, by okazać jakiekolwiek uczucia.

I szczerze żałuję  że tak wyszło między nami. Kiedy myślę o tym  oczy zawsze zachodzą mi łzami.   tumblr

truskawkowyszeejkx3 dodano: 22 grudnia 2013

I szczerze żałuję, że tak wyszło między nami. Kiedy myślę o tym, oczy zawsze zachodzą mi łzami. | tumblr

Najgorsze jest to  że nie mogę się do Ciebie przytulić  wtedy gdy tego najbardziej potrzebuje.

truskawkowyszeejkx3 dodano: 22 grudnia 2013

Najgorsze jest to, że nie mogę się do Ciebie przytulić, wtedy gdy tego najbardziej potrzebuje.

Mimo tego  ilu ludzi mnie otacza  ilu mam przyjaciół  jestem samotna. To niewytłumaczalne  ale wiem  że zrozumiesz..

truskawkowyszeejkx3 dodano: 22 grudnia 2013

Mimo tego, ilu ludzi mnie otacza, ilu mam przyjaciół, jestem samotna. To niewytłumaczalne, ale wiem, że zrozumiesz..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć