 |
Gdy nie jesteś przy mnie to czuje, że zaraz coś złego się stanie ale jeśli cię zobaczę lub usłyszę twój głos to wiem, że jestem bezpieczna .
|
|
 |
I nagle patrze w lustro z wielkim WTF ?!
|
|
 |
I nagle patrze w lustro z wielkim WTF ?!
Nie ma Cie przy mnie. nie czuje jak mnie obejmujesz szeptać do ucha ze wszystko będzie dobrze.brakuje mi tych słów i Ciebie.
|
|
 |
Nie łatwo zapomnieć o osobie, która zostawiła nam tyle wspomnień.
|
|
 |
-Kocham Cię wiesz?
- i co z tego?
- nic tylko Ci tak mówię żebyś wiedział
- aha. no to nie potrzebnie.
-czemu?
- bo Cię nie znam szmato
- ale co się stało? czemu tak mówisz?
- spierdalaj nie chce Cie znać
- kochanie ja Cię kocham
- ale ja Cię nie. Spierdalaj
|
|
 |
A teraz piszesz do mnie z nadzieją, że Ci wybaczę. Niestety nie potrafię ból, który mi zadałeś jest za wielki nie mam odwagi nawet odpisać chociaż : cześć lub hej.
|
|
 |
gdybym miała napisać mu co myślę, i pisać w przekonaniu, że tego nie wyślę, a później jednak nacisnąć enter - wolałabym skoczyć z mostu, mniej by bolało. / veriolla
|
|
 |
nie mów do mnie słowa 'przepraszam', lub 'żałuję' - bo to jedne z tych słów, które w moim słowniku są pod zakładką 'najbardziej fałszywe'. / veriolla
|
|
 |
'siemandero,robisz coś?'-usłyszałam,po odebraniu telefonu. 'na drutach; - odpowiedziałam, gryząc długopis i siedząc przy oknie. 'wpadnę, do Ciebie' - oznajmił. 'spoko,czekam. lodówka tam gdzie zawsze' - odpowiedziałam. 'to dobrze, bo głodny jestem' - powiedział, rozłączjąc się. niby zwykła rozmowa ukazująca codzienność, ale również uświadamiająca mi jak bardzo znam swoich przyjaciół. / veriolla
|
|
 |
śpię. piję. śpię. lecze kaca. od czasu do czasu wypuszczam z oczu krople łez. - tak wyglądają moje ferie,mamo. / veriolla
|
|
 |
W sumie to wiedziałam, że nie możemy być razem. Wiedziałam, że na własne życzenia pakuję się w kłopoty, ale zrobiłam to dla Ciebie.
Kłamałabym dla Ciebie...kradłabym dla Ciebie...Uciekłabym dla ciebie... Rzuciłabym wszystko ♥
|
|
|
|