 |
kocham Cię. niczego w życiu nie chcę mieć poza Tobą.
|
|
 |
nadal Cię kocham. mimo, że nie pytasz co u mnie. mimo, że w ogóle o nic nie pytasz.
|
|
 |
pozwól mi o sobie zapomnieć na moment. chcę zobaczyć jak żyłam, gdy nie było Ciebie.
|
|
 |
chciałam Ci powiedzieć, że tak troszkę mi tu pusto bez Ciebie. tak często wariuję, choć nie daje po sobie tego poznać. tak mi wciąż czegoś brakuje i co chwilę natykam się na myśl, że żałuję, że Cię tu nie ma i nie chciałam nigdy poznać takich dni. nie chciałam znać nigdy dni bez Ciebie. pierwszy rok bez Ciebie się kończy, a mi wcale nie jest łatwiej.
|
|
 |
wolałam kłamać, że jesteś mi obojętny. bo ludzie na których nam zależy, odchodzą najszybciej. / loved_differently
|
|
 |
A gdy zmieniasz status na niedostępny siedzenie przy komputerze nie ma już sensu.. / l_d
|
|
 |
Odszedł . Szepnęła po cichu " Kocham Cię " z nadzieją że nie usłyszy . Podszedł do niej, pocałował ją i powiedział " Ja Ciebie też " . ♥
|
|
 |
- prosze wszyscy wychodzimy na korytarz .. prosze prosze ! - ale co sie stało ? - ty Dominik powinieneś wiedzieć najlepiej co sie stało ?! - ale o czym pan mówi ?? - nie zgrywaj kolego cwaniaczka i żeby mi to było ostatni raz rozumiecie , co to ma być o co chodzi żebym ja juz pierwszego dnia wysłuchiwał o waszych pomysłach , czy wy sie dobrze czujecie ? - a powie pan o co chodzi ? - Marcin ty chyba wiesz o co chodzi , a ja jeszcze raz sie dowiem że ty , Przemek , Dominik , Adrian i który jeszcze z was urządza kocenie jakieś młodszych uczniów to zobaczycie , marny was los ! - aaa to o to chodzi ? to była tylko zabawa , prosze pana .. - Przemek ja moge rozumieć , że wy macie jakieś swoje potrzeby , ale prosze was by to sie więcej nie powtarzało , a na pewno nie na trenie szkoły ! .. [ dyroo tu masz tupet XD | rozmowa kumpli z dyrem ] .. | umyj_dupe .
|
|
 |
|
Myślisz że tak łatwo mi jest zapomnieć od tak o nim? O kimś kto był dla ciebie bardzo wązny, wepełniał twoje serce miłością i dawał dawkę szczęścia. Myślisz że to nie trudne? Nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz. [Jamaica.♥]
|
|
 |
|
` na które piętro ? na wypełnione szczęściem, poproszę. ` ♥ / JAK KOPIUJECIE TO PODPISYWAĆ , BO SZAŁU DOSTAJE !
|
|
 |
- wpadła na niego w parku w ich ulubionym miejscu pod mostem gdzie przesiadywali każdego wieczoru mówiąc sobie swoje najdziwniejsze sekrety . tym razem też chciała to zrobić , powiedzieć mu wszystko , ale widząc go załamanego siedzącego nad flaszką jake daniels'a , pomyślała że pierw on musi jej powiedzieć wszystko , tylko że ona nie spodziewała sie tego po nim po raz kolejny ,, usiedli więc na przeciw siebie i wysłuchała go jego każde słowo przyjeła z podziwem że jej powiedział prawde , gdy ona zaczeła od tego że go kocha , wykrzyczał jej w twarz żeby spierdalała , nie wiedziała o co chodzi . za pytała sie czy on dalej gra , a on jej odpowiedział - '' mów prawdę albo spierdalaj '' zapomniałaś kochanie ?.. | .. umyj_dupe .
|
|
 |
- witam w czasach gdzie lody są robione częściej przez ludzi niż maszyny xd .
|
|
|
|