głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika scealles

Nie zapomnij o mnie  bo mam tylko Ciebie.

zakochanawnim dodano: 3 marca 2013

Nie zapomnij o mnie, bo mam tylko Ciebie.

Nawet gdybym kłóciła się z Tobą całymi dniami nawet gdybyś zraniła mnie tak że zabolałoby najbardziej niż jakikolwiek cios.  Zawsze  ale to zawsze będę przy Tobie.Nie ma siły  która mogłaby NAS zniszczyć.

zakochanawnim dodano: 3 marca 2013

Nawet gdybym kłóciła się z Tobą całymi dniami,nawet gdybyś zraniła mnie tak,że zabolałoby najbardziej niż jakikolwiek cios. Zawsze, ale to zawsze będę przy Tobie.Nie ma siły, która mogłaby NAS zniszczyć.

Sms do: Pan Bóg.   Mistrzu  czy mógłbyś sprawić  abym w Jego oczach do końca świata pozostała najpiękniejszą? Odpisz.

zakochanawnim dodano: 3 marca 2013

Sms do: Pan Bóg. " Mistrzu, czy mógłbyś sprawić, abym w Jego oczach do końca świata pozostała najpiękniejszą? Odpisz. "

Wolę obce łóżko z Nim  niż własne w swoim pokoju bez Niego...

zakochanawnim dodano: 3 marca 2013

Wolę obce łóżko z Nim, niż własne w swoim pokoju bez Niego...

Niezwykłość Twoich ramion polega na tym  że tylko ja tak idealnie do nich pasuję.

zakochanawnim dodano: 3 marca 2013

Niezwykłość Twoich ramion polega na tym, że tylko ja tak idealnie do nich pasuję.

Dla Ciebie zamienie się w plastik. W tą pustą lalę  której nienawidze. Ale błagam Cię  nie odchodź.

zakochanawnim dodano: 3 marca 2013

Dla Ciebie zamienie się w plastik. W tą pustą lalę, której nienawidze. Ale błagam Cię, nie odchodź.

jesteśmy jak książki. większość ludzi widzi tylko naszą okładkę   mniejszość czyta wstęp. wielu wierzy tylko krytykom   nieliczni poznają naszą treść .

xo_aga_xo dodano: 2 marca 2013

jesteśmy jak książki. większość ludzi widzi tylko naszą okładkę, mniejszość czyta wstęp. wielu wierzy tylko krytykom, nieliczni poznają naszą treść .
Autor cytatu: magical_fate

co dzień to mocniej  zgadnij co.

xo_aga_xo dodano: 2 marca 2013

co dzień to mocniej, zgadnij co.
Autor cytatu: magical_fate

próbowałam zapomnieć  próbowałam.

xo_aga_xo dodano: 2 marca 2013

próbowałam zapomnieć, próbowałam.
Autor cytatu: magical_fate

więc nie pisz i nie dzwoń  już nie rośnie tętno i wszystko mi jedno. ty to tylko przeszłość.

cooookies dodano: 2 marca 2013

więc nie pisz i nie dzwoń, już nie rośnie tętno i wszystko mi jedno. ty to tylko przeszłość.

jestem sama. sama tutaj i sama na świecie. sama w sercu i sama w głowie. sama wszędzie przez cały czas  od kiedy pamiętam. sama w rodzinie  sama z przyjaciółmi  sama w pokoju pełnym ludzi. sama kiedy się budzę każdego koszmarnego dnia  sama  kiedy w końcu nadchodzi ciemność. nie chcę być sama. nigdy nie chciałam być sama. kurewsko tego nienawidzę. nienawidzę tego  że nie mam z kim porozmawiać  nienawidzę tego  że nie mam do kogo zadzwonić  nienawidzę tego  że nie mam nikogo kto potrzyma mnie za rękę  przytuli mnie  powie mi  że wszystko będzie w porządku. nienawidzę tego  że nie mam nikogo z kim mogłabym dzielić nadzieje i marzenia  nienawidzę tego  że przestałam mieć nadzieje i marzenia.

cooookies dodano: 2 marca 2013

jestem sama. sama tutaj i sama na świecie. sama w sercu i sama w głowie. sama wszędzie przez cały czas, od kiedy pamiętam. sama w rodzinie, sama z przyjaciółmi, sama w pokoju pełnym ludzi. sama kiedy się budzę każdego koszmarnego dnia, sama, kiedy w końcu nadchodzi ciemność. nie chcę być sama. nigdy nie chciałam być sama. kurewsko tego nienawidzę. nienawidzę tego, że nie mam z kim porozmawiać, nienawidzę tego, że nie mam do kogo zadzwonić, nienawidzę tego, że nie mam nikogo kto potrzyma mnie za rękę, przytuli mnie, powie mi, że wszystko będzie w porządku. nienawidzę tego, że nie mam nikogo z kim mogłabym dzielić nadzieje i marzenia, nienawidzę tego, że przestałam mieć nadzieje i marzenia.

Wiem  że gdzieś tam są jeszcze dobrzy ludzie. Nie widzę ich twarzy  nie słyszę ich słów  ale wierzę w nich. Ufam  że kiedyś wszystko będzie inne  że to my zmienimy czas i  że my nadamy mu nieco lepszego sensu.   Endoftime.

endoftime dodano: 2 marca 2013

Wiem, że gdzieś tam są jeszcze dobrzy ludzie. Nie widzę ich twarzy, nie słyszę ich słów, ale wierzę w nich. Ufam, że kiedyś wszystko będzie inne, że to my zmienimy czas i, że my nadamy mu nieco lepszego sensu. / Endoftime.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć