głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika rox_is_me

książki patrzą na mnie  ja patrzę na książki.. nie ma chemii  idę na dwór!

jestesmoimswiatem dodano: 9 grudnia 2011

książki patrzą na mnie, ja patrzę na książki.. nie ma chemii, idę na dwór!

Panie Boże  spraw by się zakochał i to właśnie teraz  właśnie we mnie.

jestesmoimswiatem dodano: 9 grudnia 2011

Panie Boże, spraw by się zakochał i to właśnie teraz, właśnie we mnie.

jeżeli go kochasz napisz 1. jeżeli masz na niego wyjebane napisz 2. jeżeli w chuj Ci na nim zależy napisz 3. jeżeli wybierasz wszystkie trzy opcje  jesteś pojebana.

jestesmoimswiatem dodano: 9 grudnia 2011

jeżeli go kochasz napisz 1. jeżeli masz na niego wyjebane napisz 2. jeżeli w chuj Ci na nim zależy napisz 3. jeżeli wybierasz wszystkie trzy opcje, jesteś pojebana.

Nigdy nie pojmę męskiej psychiki.

jestesmoimswiatem dodano: 9 grudnia 2011

Nigdy nie pojmę męskiej psychiki.

Chciałam Cię przeprosić. Za to  że Cię kocham. Za serce  które z bólu pęka. Za to  że przez Ciebie płacze. Za to  że się już poddałam. Za to  że chcę zapomnieć o Tobie. Za wszystkie wspomnienia  bo zostały juz tylko one.

jestesmoimswiatem dodano: 9 grudnia 2011

Chciałam Cię przeprosić. Za to, że Cię kocham. Za serce, które z bólu pęka. Za to, że przez Ciebie płacze. Za to, że się już poddałam. Za to, że chcę zapomnieć o Tobie. Za wszystkie wspomnienia, bo zostały juz tylko one.

tęsknisz za Nim  jednocześnie wiedząc że nie powinnaś.

jestesmoimswiatem dodano: 9 grudnia 2011

tęsknisz za Nim, jednocześnie wiedząc że nie powinnaś.

Idealny facet to taki  który może być wszędzie  ale woli być przy mnie.

jestesmoimswiatem dodano: 9 grudnia 2011

Idealny facet to taki, który może być wszędzie, ale woli być przy mnie.

uciekasz  bierzesz rozbieg  skaczesz ze skały  modlisz się w duchu by anioły Cię złapały.

jestesmoimswiatem dodano: 9 grudnia 2011

uciekasz, bierzesz rozbieg, skaczesz ze skały ,modlisz się w duchu by anioły Cię złapały.

40 milionów serc bije tutaj. ♥♥

jestesmoimswiatem dodano: 9 grudnia 2011

40 milionów serc bije tutaj. ♥♥

i pytasz skąd te krwawe ślady na wargach. jak byś nie wiedział  że przygryzam usta kiedy tęsknie.

jestesmoimswiatem dodano: 7 grudnia 2011

i pytasz skąd te krwawe ślady na wargach. jak byś nie wiedział, że przygryzam usta kiedy tęsknie.

kupiłeś mi tymbarka w plastikowej butelce . smak jabłko wiśnia . pierwszą rzeczą   którą zrobiłam po otwarciu to przeczytanie co piszę pod nakrętką . ' każda miłość jest pierwszą' uśmiechnęłam się sama do siebie   pokazując ci napis . a ty bez żadnych słów przytuliłeś mnie   całując czule w usta.

jestesmoimswiatem dodano: 7 grudnia 2011

kupiłeś mi tymbarka w plastikowej butelce . smak jabłko wiśnia . pierwszą rzeczą , którą zrobiłam po otwarciu to przeczytanie co piszę pod nakrętką . ' każda miłość jest pierwszą' uśmiechnęłam się sama do siebie , pokazując ci napis . a ty bez żadnych słów przytuliłeś mnie , całując czule w usta.

Bała się go kochać. To byłby początek czegoś nowego i nieznanego. Teraz co prawda była nieszczęśliwa  ale przynajmniej znała powtarzający się schemat ich znajomości  co było przynajmniej wygodne. Nagle uświadomiła sobie  że nie chce go zapomnieć. Był zbyt niesamowitą osobą i za bardzo ją fascynował  aby miała z niego tak po prostu zrezygnować.

jestesmoimswiatem dodano: 7 grudnia 2011

Bała się go kochać. To byłby początek czegoś nowego i nieznanego. Teraz co prawda była nieszczęśliwa, ale przynajmniej znała powtarzający się schemat ich znajomości, co było przynajmniej wygodne. Nagle uświadomiła sobie, że nie chce go zapomnieć. Był zbyt niesamowitą osobą i za bardzo ją fascynował, aby miała z niego tak po prostu zrezygnować.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć