głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika ronaldowa

z dnia na dzień coraz trudniej mi uwierzyć w to że to prawdziwa miłość. kiedyś nie miałam z tym problemu. jednak ostatnio.. czyli jakieś parę tygodni mięsiecy ? temu coś się zmieniło coś pękło. już nie pamiętam kiedy ostatni raz spytałeś jak się czuje. nie potrafimy już normalnie rozmawiać luźną pogawedkę zastąpiła nam cisza a poważną życiową rozmowę kłótnia. cierpię gdy widzę że przestałeś się starać przestałeś zdobywać mnie tę która była kiedyś wybranką Twojego serca. Może nadal jest ale czy aby na pewno to jest prawdziwe ? czy już wyuczone na pamięć tak jak dobranoc kocham Cię ? tęsknię za czasami gdy to ja byłam najważniejsza stawiana na piedestale Twojej pieprzonej hierarchi wartości. nie wiem ile jeszcze to zniosę widocznie nie jesteś tym na którego tyle czekałam a jeśli jesteś to okaż mi to w jakikolwiek sposób ratuj nas i spraw aby każdy kolejny dzień nie pozwolił mi zwątpić w to jak bardzo mnie kochasz.

uzaleznionaodmilosci dodano: 4 luty 2013

z dnia na dzień coraz trudniej mi uwierzyć w to, że to prawdziwa miłość. kiedyś nie miałam z tym problemu. jednak ostatnio.. czyli jakieś parę tygodni, mięsiecy ? temu coś się zmieniło, coś pękło. już nie pamiętam kiedy ostatni raz spytałeś jak się czuje. nie potrafimy już normalnie rozmawiać, luźną pogawedkę zastąpiła nam cisza, a poważną, życiową rozmowę kłótnia. cierpię gdy widzę, że przestałeś się starać, przestałeś zdobywać mnie, tę, która była kiedyś wybranką Twojego serca. Może nadal jest, ale czy aby na pewno to jest prawdziwe ? czy już wyuczone na pamięć tak jak dobranoc, kocham Cię ? tęsknię za czasami, gdy to ja byłam najważniejsza, stawiana na piedestale Twojej pieprzonej hierarchi wartości. nie wiem ile jeszcze to zniosę, widocznie nie jesteś tym na którego tyle czekałam, a jeśli jesteś to okaż mi to w jakikolwiek sposób, ratuj nas i spraw aby każdy kolejny dzień nie pozwolił mi zwątpić w to jak bardzo mnie kochasz.

jesteś dla mnie wszystkim. każda minuta mojego życia przenika myślami o Tobie. moje ręce tęsknią za Twoim dotykiem. moje usta za Twoimi pocałunkami. moje oczy są smutne gdy Cię nie widzą a uszy uszy wyszukują tonu Twojego głosu w każdym szeleście i każdym dźwięku w ciągu dnia. herbata nie pomaga już na tęsknotę a zapach Twoich perfum z mojej poduszki już dawno się ulotnił. tak tęsknię. tęskni każda komórka mojego ciała tęskni nawet moja dusza. tęskni do mojego lubego mojego ukochanego do tego w którego ramionach pragnę zasnąć i obudzić się rano spokojna o swój sen.

uzaleznionaodmilosci dodano: 10 luty 2012

jesteś dla mnie wszystkim. każda minuta mojego życia przenika myślami o Tobie. moje ręce tęsknią za Twoim dotykiem. moje usta za Twoimi pocałunkami. moje oczy są smutne, gdy Cię nie widzą, a uszy, uszy wyszukują tonu Twojego głosu w każdym szeleście i każdym dźwięku w ciągu dnia. herbata nie pomaga już na tęsknotę, a zapach Twoich perfum z mojej poduszki już dawno się ulotnił. tak, tęsknię. tęskni każda komórka mojego ciała, tęskni nawet moja dusza. tęskni do mojego lubego, mojego ukochanego, do tego, w którego ramionach pragnę zasnąć i obudzić się rano, spokojna o swój sen.

to uczucie gdy usta same Ci się śmieją a dłoń Jego trzymasz w swojej dłoni wtedy powietrze pachnie czystym szczęściem.

uzaleznionaodmilosci dodano: 17 grudnia 2011

to uczucie, gdy usta same Ci się śmieją, a dłoń Jego trzymasz w swojej dłoni, wtedy powietrze pachnie czystym szczęściem.

wpatrywanie się w jego zdjęcie bez końca nie ma sensu. przecież on i tak nie wróci a Ty i tak nic więcej nie zdołasz zrobić zostały Ci tylko paczki chusteczek i czekoladowe lody których nienawidzisz. tak samo jak i jego.

uzaleznionaodmilosci dodano: 5 listopada 2011

wpatrywanie się w jego zdjęcie bez końca nie ma sensu. przecież on i tak nie wróci, a Ty i tak nic więcej nie zdołasz zrobić, zostały Ci tylko paczki chusteczek i czekoladowe lody, których nienawidzisz. tak samo jak i jego.

nienawidzę tego uczucia gdy wdzierasz się nieproszony pomiędzy moje myśli. wtedy muszę zapominać od nowa.

uzaleznionaodmilosci dodano: 16 września 2011

nienawidzę tego uczucia, gdy wdzierasz się nieproszony pomiędzy moje myśli. wtedy muszę zapominać od nowa.

chciał przyjaźni ona powiedziała stanowcze : 'nie'. chciał wrócić ona powiedziała stanowcze : 'spierdalaj'.

uzaleznionaodmilosci dodano: 16 września 2011

chciał przyjaźni ona powiedziała stanowcze : 'nie'. chciał wrócić ona powiedziała stanowcze : 'spierdalaj'.

chciałabym już być z Tobą tak na poważnie. sięgać po Twoją rękę kiedy mam na to ochotę w zgiełku w ciszy w domu na ulicy. chciałabym abyśmy się już w sobie zakochali ale tak na zabój. abyś był gotowy poświęcić dla mnie wszystko. abyśmy mieli swoją własną sale samobójców. z tym że jedno zabija za drugie.

uzaleznionaodmilosci dodano: 29 sierpnia 2011

chciałabym już być z Tobą tak na poważnie. sięgać po Twoją rękę kiedy mam na to ochotę, w zgiełku, w ciszy, w domu, na ulicy. chciałabym abyśmy się już w sobie zakochali, ale tak na zabój. abyś był gotowy poświęcić dla mnie wszystko. abyśmy mieli swoją własną sale samobójców. z tym, że jedno zabija za drugie.

jest ich dwie. są moimi przyjaciółkami i jednocześnie siostrami za które oddałabym życie. wiem że to co nas łączy przetrwa i nigdy nie zostanie przerwane. rozumiemy się bez słów potrafimy przewidzieć swoje reakcje w każdej sytuacji. znamy siebie od stóp do głów i od głów do stóp. zawsze jesteśmy szczere nie owijamy w bawełne.  a mimo to się kochamy i akceptujemy. takie przyjaciółki jak One to skarb którego nie oddam nikomu nigdy w życiu. widzimy się codziennie a mimo to jest nam mało. one są przy mnie zawsze nawet jeśli nie cieleśnie to duchowo. nigdy mnie nie zostawiły zawsze będę je kochać. moje dwie małe nadzieje na lepsze jutro. kocham je. nad życie.

uzaleznionaodmilosci dodano: 6 sierpnia 2011

jest ich dwie. są moimi przyjaciółkami i jednocześnie siostrami za które oddałabym życie. wiem, że to co nas łączy przetrwa i nigdy nie zostanie przerwane. rozumiemy się bez słów, potrafimy przewidzieć swoje reakcje w każdej sytuacji. znamy siebie od stóp do głów i od głów do stóp. zawsze jesteśmy szczere, nie owijamy w bawełne. a mimo to się kochamy i akceptujemy. takie przyjaciółki jak One to skarb, którego nie oddam nikomu, nigdy w życiu. widzimy się codziennie, a mimo to jest nam mało. one są przy mnie zawsze, nawet jeśli nie cieleśnie to duchowo. nigdy mnie nie zostawiły, zawsze będę je kochać. moje dwie małe nadzieje na lepsze jutro. kocham je. nad życie.

2 w nocy. tylko ja papieros i ta błoga cisza.

uzaleznionaodmilosci dodano: 5 sierpnia 2011

2 w nocy. tylko ja, papieros i ta błoga cisza.

każdy sms od Ciebie to małe trzęsienie ziemi dla mojego serca.

uzaleznionaodmilosci dodano: 14 lipca 2011

każdy sms od Ciebie to małe trzęsienie ziemi dla mojego serca.

wypaliłam kolejnego papierosa księżyc tak pięknie świecił niebo było pełne gwiazd. lecz ja w środku czułam pustkę Ciebie było mi brak.

uzaleznionaodmilosci dodano: 25 czerwca 2011

wypaliłam kolejnego papierosa, księżyc tak pięknie świecił, niebo było pełne gwiazd. lecz ja w środku czułam pustkę, Ciebie było mi brak.

daj mi tę pewność że będziesz przy mnie zawsze a ja oddam Ci wszystko co mam nawet ulubionego misia z zakurzonej półki.

uzaleznionaodmilosci dodano: 17 czerwca 2011

daj mi tę pewność, że będziesz przy mnie zawsze, a ja oddam Ci wszystko co mam, nawet ulubionego misia z zakurzonej półki.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV