 |
|
Jego oczy były tak pozbawione wyrazu, że aż błagały życie o trochę litości. A.V.
|
|
 |
|
Pod zerem może nie być nic, albo znajdować się wszystko. Tak samo jest z milczeniem. Może wyrazić więcej, aniżeli mieści się w jednostkach liczbowych i zasobie słów. A.V.
|
|
 |
|
Gdzieś po drodze wpadłam w dziurę zauroczenia, poślizgnęłam się na miłości i wróciłam do domu jedynie brudna od cierpienia.
|
|
 |
|
Już widzę, jak umierasz. Jak wbijam Ci nóż miłości prosto w serce. I właśnie to mnie tak satysfakcjonuje.
|
|
 |
|
Gdybym kochał tak, jak Ty, nasze rozstanie wcale by nie bolało. A.V.
|
|
 |
|
Kochanie, złóżmy swoje serca w ofierze miłości. A.V.
|
|
 |
|
"Tak bardzo cierpię... Tak bardzo ją kochałem" - ten żart sprawi, że nawet kości zakopane obok mnie kilka lat temu zaczną się śmiać.
|
|
 |
|
Czasem mam wrażenie, że na swoim pogrzebie wstanę z trumny i wybuchnę niekontrolowanym śmiechem, po czym skłonie się i powiem "Spektakl o niewinnej dziewczynce zakończony. Pokażę wam siebie... Myśleliście, że się mnie można tak łatwo pozbyć?".
|
|
 |
|
Doszukuję się sensu w byciu przy nim. W bólu nie istnieje przecież sens. / fadetoblack
|
|
 |
|
Własne marzenia nie do spełnienia. / fadetoblack
|
|
 |
|
Witaj w moim świecie. Przepraszam za bałagan. / fadetoblack
|
|
 |
|
Wszystko dookoła przemija, idzie swoim zwykłym, codziennym rytmem. Ja stanęłam w miejscu i nie potrafię z niego ruszyć w dalszą życia drogę. / fadetoblack
|
|
|
|