głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika onasama

I tu jedenasta litera polskiego alfabetu wcale nie oznacza miłości  czy Twojego imienia. tu oznacza melanżowanie. nic więcej.

mamboholiczka dodano: 17 listopada 2011

I tu jedenasta litera polskiego alfabetu wcale nie oznacza miłości, czy Twojego imienia. tu oznacza melanżowanie. nic więcej.

Pewnie w tej chwili 857346 ludzi na świecie   ucieka przed czymś   panicznie się tego bojąc . 747456 ludzi   płacze przez wspomnienia . 388948 jest chora na miłość   a ja   wyłożyłam nogi na biurko   zapaliłam papierosa i na wszystko mam wyjebane.

mamboholiczka dodano: 17 listopada 2011

Pewnie w tej chwili 857346 ludzi na świecie , ucieka przed czymś , panicznie się tego bojąc . 747456 ludzi , płacze przez wspomnienia . 388948 jest chora na miłość , a ja , wyłożyłam nogi na biurko , zapaliłam papierosa i na wszystko mam wyjebane.

  Nalezy Mi się 50 zł od Ciebie .      Za co?      Za mój zajebisty tusz który splynął wraz ze łzami  i na tonę chusteczek .

mamboholiczka dodano: 17 listopada 2011

- Nalezy Mi się 50 zł od Ciebie . - Za co? - Za mój zajebisty tusz który splynął wraz ze łzami, i na tonę chusteczek .

100  miłości ? Taa   chyba kurwa na pet party .

mamboholiczka dodano: 17 listopada 2011

100% miłości ? Taa , chyba kurwa na pet party .

Dobra  koniec imprezy. wypierdalaj z mojego serca .

mamboholiczka dodano: 17 listopada 2011

Dobra, koniec imprezy. wypierdalaj z mojego serca .

Dziś piję za Ciebie : za twoją obojętność  ból zadawany każdego dnia  ten cholernie uwodzicielski uśmiech i nic nie znaczące spojrzenia. Twoje zdrowie.

mamboholiczka dodano: 17 listopada 2011

Dziś piję za Ciebie : za twoją obojętność, ból zadawany każdego dnia, ten cholernie uwodzicielski uśmiech i nic nie znaczące spojrzenia. Twoje zdrowie.

Możesz odejść. Wymazać mnie z pamięci. Ja też zapomnę. Bo nawet wtedy  gdy ciebie przy mnie nie będzie  będę mogła przeżyć jeszcze sto tysięcy innych pięknych chwil. Ot tak  bez Ciebie.

mamboholiczka dodano: 17 listopada 2011

Możesz odejść. Wymazać mnie z pamięci. Ja też zapomnę. Bo nawet wtedy, gdy ciebie przy mnie nie będzie, będę mogła przeżyć jeszcze sto tysięcy innych pięknych chwil. Ot tak, bez Ciebie.

Wiesz co kojarzy mi się z Tobą ? Setki pocałunków   miliony wspomnień   litry łez. i ona .. ta głupia szmata   którą zabiję.

mamboholiczka dodano: 17 listopada 2011

Wiesz co kojarzy mi się z Tobą ? Setki pocałunków , miliony wspomnień , litry łez. i ona .. ta głupia szmata , którą zabiję.

Miłość   miłoś   miło   mił   mi   m   widzisz jak miłość może szybko zniknąć ?

mamboholiczka dodano: 17 listopada 2011

Miłość - miłoś - miło - mił - mi - m - widzisz jak miłość może szybko zniknąć ?

Nie wiesz ile emocji kryje się za moim obojętnym spojrzeniem   gdy cię mijam .

mamboholiczka dodano: 17 listopada 2011

Nie wiesz ile emocji kryje się za moim obojętnym spojrzeniem , gdy cię mijam .

Stała obok niego i pytała o pogode .    I jak się czujesz ?    Bez ciebie beznadziejnie .

mamboholiczka dodano: 17 listopada 2011

Stała obok niego i pytała o pogode . - I jak się czujesz ? - Bez ciebie beznadziejnie .

Chciałabym dostać 20 000zł na zakupy  najdroższą lustrzankę z MEDIA MARKT i wyje ane najki  małego jorka i.....i Ciebie. wszystko nierealne  ale marzyć nikt mi nie zabroni   nie ?

mamboholiczka dodano: 17 listopada 2011

Chciałabym dostać 20 000zł na zakupy, najdroższą lustrzankę z MEDIA MARKT i wyje*ane najki, małego jorka i.....i Ciebie. wszystko nierealne, ale marzyć nikt mi nie zabroni , nie ?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć