głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika mrpaulina1489

 Teraz nie pora myśleć o tym  czego ci brak.  Lepiej pomyśl  co możesz zrobić z tym  co masz.

bejbe69 dodano: 26 listopada 2011

"Teraz nie pora myśleć o tym, czego ci brak. Lepiej pomyśl, co możesz zrobić z tym, co masz."

“Rzadko mamy wpływ na to  kto pojawi się w naszym życiu  ale czasem mamy po prostu szczęście. ”

bejbe69 dodano: 26 listopada 2011

“Rzadko mamy wpływ na to, kto pojawi się w naszym życiu, ale czasem mamy po prostu szczęście. ”

Lubię do Ciebie pisać. Z różnych powodów.  Choćby dlatego  żebyś wiedział  że o Tobie myślę.

bejbe69 dodano: 26 listopada 2011

Lubię do Ciebie pisać. Z różnych powodów. Choćby dlatego, żebyś wiedział, że o Tobie myślę.

‎ Zbieram te swoje magiczne momenty. Magazynuje ulotne chwile  ...

bejbe69 dodano: 26 listopada 2011

‎"Zbieram te swoje magiczne momenty. Magazynuje ulotne chwile (...)"

“ Wszyscy lubimy marzyć o tym  co mogłoby być. ”

bejbe69 dodano: 26 listopada 2011

“ Wszyscy lubimy marzyć o tym, co mogłoby być. ”

‎ Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi.

bejbe69 dodano: 26 listopada 2011

‎"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."

‎ Rano mnie obudź  wieczorem pobudź.

bejbe69 dodano: 26 listopada 2011

‎"Rano mnie obudź, wieczorem pobudź."

 ...Leżąc z Tobą mogłabym zostać tam   Zamknąć oczy  czuć Cię tu na zawsze   Ty i ja razem  nie ma nic lepszego...

bejbe69 dodano: 26 listopada 2011

"...Leżąc z Tobą mogłabym zostać tam, Zamknąć oczy, czuć Cię tu na zawsze, Ty i ja razem, nie ma nic lepszego..."

‎ Jeżeli uda się pokochać choć jedną osobę  to życie ma sens. Nawet  jeśli nie można być z tym człowiekiem.

bejbe69 dodano: 26 listopada 2011

‎"Jeżeli uda się pokochać choć jedną osobę, to życie ma sens. Nawet, jeśli nie można być z tym człowiekiem."

‎ Pocałunek jest tak intymny. Inne rzeczy można udawać  ale pocałunek... Złączone usta dwojga ludzi  ich oddechy  ich dusze. Cały romans jest w pocałunku.

bejbe69 dodano: 26 listopada 2011

‎"Pocałunek jest tak intymny. Inne rzeczy można udawać, ale pocałunek... Złączone usta dwojga ludzi, ich oddechy, ich dusze. Cały romans jest w pocałunku."

‎ Fakt jest taki  że jesteśmy uzależnieni od innych ludzi. Od ich głosu  wzroku i serca. Od pomocnej ręki  tekstów  których czasem nawet nie ogarniamy i tych niewinnych min  kiedy nas o coś błagają. Żyjesz  bo Oni wypełniają Twoją pustkę  którą odczuwasz w samotności  pośród swoich czterech ścian. Żyjesz  bo Oni są przy Tobie  kiedy tylko tego potrzebujesz i weź to w końcu do cholery doceń.

bejbe69 dodano: 26 listopada 2011

‎"Fakt jest taki, że jesteśmy uzależnieni od innych ludzi. Od ich głosu, wzroku i serca. Od pomocnej ręki, tekstów, których czasem nawet nie ogarniamy i tych niewinnych min, kiedy nas o coś błagają. Żyjesz, bo Oni wypełniają Twoją pustkę, którą odczuwasz w samotności, pośród swoich czterech ścian. Żyjesz, bo Oni są przy Tobie, kiedy tylko tego potrzebujesz i weź to w końcu do cholery doceń."

 Ciało pamięta przelotny dotyk  parę godzin bycia z kimś zostaje na lata. Zapach włosów  potu  wilgotności  przypływa znikąd w środku dnia.  ..   W inżynierii nazywa się to pamięcią plastyczną materiału  w chemii pamięcią substratu. W życiu   tęsknotą.

bejbe69 dodano: 26 listopada 2011

"Ciało pamięta przelotny dotyk, parę godzin bycia z kimś zostaje na lata. Zapach włosów, potu, wilgotności, przypływa znikąd w środku dnia. (..) W inżynierii nazywa się to pamięcią plastyczną materiału, w chemii pamięcią substratu. W życiu - tęsknotą."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć