głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika mmola

Jestem tym  kim może być każdy z nas  jeśli słucha swego serca. Człowiekiem  którego zachwyca tajemnica życia  który dostrzega cuda i czerpie radość z tego  co robi. Tyle tylko  że ten Inny   z lęku przed cierpieniem   nie pozwalał mi dotąd działać.

talucha dodano: 3 czerwca 2011

Jestem tym, kim może być każdy z nas, jeśli słucha swego serca. Człowiekiem, którego zachwyca tajemnica życia, który dostrzega cuda i czerpie radość z tego, co robi. Tyle tylko, że ten Inny - z lęku przed cierpieniem - nie pozwalał mi dotąd działać.

Wszechświat zawsze pomaga nam spełnić marzenia  nawet najbardziej błahe. A ponieważ są to nasze marzenia  tylko my jesteśmy w stanie ocenić  jak wysoką cenę za nie płacimy.

talucha dodano: 3 czerwca 2011

Wszechświat zawsze pomaga nam spełnić marzenia, nawet najbardziej błahe. A ponieważ są to nasze marzenia, tylko my jesteśmy w stanie ocenić, jak wysoką cenę za nie płacimy.

Istnieją jedynie porażki. Lecz nikt nie zdoła przed nimi uciec. Dlatego w walce o marzenia lepiej przegrać parę drobnych potyczek  niż zostać pokonanym na całej linii  nie wiedząc nawet  o co się walczyło.

talucha dodano: 3 czerwca 2011

Istnieją jedynie porażki. Lecz nikt nie zdoła przed nimi uciec. Dlatego w walce o marzenia lepiej przegrać parę drobnych potyczek, niż zostać pokonanym na całej linii, nie wiedząc nawet, o co się walczyło.

Son los locos que inventaron el amor   to szaleńcy wymyślili miłość.

talucha dodano: 3 czerwca 2011

Son los locos que inventaron el amor - to szaleńcy wymyślili miłość.

Bywa czasem  że ogarnia nas bezgraniczne uczucie smutku  którego nie potrafimy opanować. Spostrzegamy  że magiczna chwila tego dnia dawno już minęła  a my jej wcale nie wykorzystaliśmy

talucha dodano: 3 czerwca 2011

Bywa czasem, że ogarnia nas bezgraniczne uczucie smutku, którego nie potrafimy opanować. Spostrzegamy, że magiczna chwila tego dnia dawno już minęła, a my jej wcale nie wykorzystaliśmy

Miłość jest jak tama. Jeśli pozwolisz  aby przez szczelinę sączyła się strużka wody  to w końcu rozsadza ona mury i nadchodzi taka chwila  w której nie zdołasz opanować żywiołu. A kiedy mury runą  miłość zawładnie wszystkim. I nie ma wtedy sensu zastanawiać się  co jest możliwe a co nie i czy zdołamy zatrzymać przy sobie ukochaną osobę.

talucha dodano: 3 czerwca 2011

Miłość jest jak tama. Jeśli pozwolisz, aby przez szczelinę sączyła się strużka wody, to w końcu rozsadza ona mury i nadchodzi taka chwila, w której nie zdołasz opanować żywiołu. A kiedy mury runą, miłość zawładnie wszystkim. I nie ma wtedy sensu zastanawiać się, co jest możliwe a co nie i czy zdołamy zatrzymać przy sobie ukochaną osobę.

kłopot z myśleniem o nim polega na tym  że jak już zaczniesz to nie możesz przestać. i tak mijają noce jedna za drugą.

zozolandia dodano: 3 czerwca 2011

kłopot z myśleniem o nim polega na tym, że jak już zaczniesz to nie możesz przestać. i tak mijają noce jedna za drugą.

uciszyłam w sobie tą małą dziewczynkę  gdzieś  pomiędzy szóstym kieliszkiem  a  czwartym papierosem.

zozolandia dodano: 3 czerwca 2011

uciszyłam w sobie tą małą dziewczynkę, gdzieś pomiędzy szóstym kieliszkiem, a czwartym papierosem.

suche usta  puste spojrzenie  niedopite piwo i popsute serce. tego wieczoru oglądam komedię romantyczną z samotnością.

zozolandia dodano: 3 czerwca 2011

suche usta, puste spojrzenie, niedopite piwo i popsute serce. tego wieczoru oglądam komedię romantyczną z samotnością.

nosi niebieskie bokserki z dużą  czerwoną literą  S  umieszczoną w żółtej pięciokątnej figurze. wierzy że jest superbohaterem.

zozolandia dodano: 3 czerwca 2011

nosi niebieskie bokserki z dużą, czerwoną literą "S" umieszczoną w żółtej pięciokątnej figurze. wierzy że jest superbohaterem.

możesz być moim księciem  albo rycerzem. możesz być supermenem bądź batmanem.  każda postać nierealna jest mile widziana.

zozolandia dodano: 3 czerwca 2011

możesz być moim księciem, albo rycerzem. możesz być supermenem bądź batmanem. każda postać nierealna jest mile widziana.

nie myl zauroczenia z pożądaniem  zauroczenia z miłością  a pożądania z miłością.

zozolandia dodano: 3 czerwca 2011

nie myl zauroczenia z pożądaniem, zauroczenia z miłością, a pożądania z miłością.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć