głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika meteor_shower09

Są takie wieczory że czujesz jak gdyby słuchawki były przyklejone do Twoich uszu a na playliście znajdowały się tylko piosenki które niosą ze sobą miliony wspomnień i morze łez. Wtedy przed oczami widzisz obrazy z przeszłości osoby za którymi w pewnym stopniu tęsknisz sytuacje i uczucia których teraz Ci brakuje.

mikela dodano: 3 dni temu

Są takie wieczory, że czujesz jak gdyby słuchawki były przyklejone do Twoich uszu a na playliście znajdowały się tylko piosenki, które niosą ze sobą miliony wspomnień i morze łez. Wtedy przed oczami widzisz obrazy z przeszłości, osoby za którymi w pewnym stopniu tęsknisz, sytuacje i uczucia, których teraz Ci brakuje.

Bycie singlem teoretycznie jest fajniejsze ale z czasem zaczyna Ci brakować bliskości czułości miłych rozmów spacerów i przede wszystkim tej pieprzonej świadomości że jesteś dla kogoś cholernie ważna osobą.

mikela dodano: 3 dni temu

Bycie singlem teoretycznie jest fajniejsze, ale z czasem zaczyna Ci brakować bliskości, czułości, miłych rozmów, spacerów i przede wszystkim tej pieprzonej świadomości, że jesteś dla kogoś cholernie ważna osobą.

To takie chujowe gdy stoisz i patrzysz jak odchodzi ktoś kto był dla ciebie całym światem ktoś bez kogo nie wyobrażałaś sobie ani jednego dnia a teraz każdy kolejny dzień będzie musiał ci pomóc zapomnieć o tym wszystkim co was łączyło.

mikela dodano: 3 dni temu

To takie chujowe, gdy stoisz i patrzysz jak odchodzi ktoś, kto był dla ciebie całym światem, ktoś bez kogo nie wyobrażałaś sobie ani jednego dnia, a teraz każdy kolejny dzień będzie musiał ci pomóc zapomnieć o tym wszystkim co was łączyło.

Nie nie jestem silna. Ja po prostu nie mam czasu by się poddać.

mikela dodano: 3 dni temu

Nie, nie jestem silna. Ja po prostu nie mam czasu, by się poddać.

I już nigdy żadne  kocham Cię  wypowiedziane z moich ust do drugiej osoby nie będzie tak szczere jak do Ciebie.

mikela dodano: 3 dni temu

I już nigdy żadne " kocham Cię " wypowiedziane z moich ust do drugiej osoby nie będzie tak szczere jak do Ciebie.

Mam wrażenie że marnuje swoje życie na myśli o Tobie. Łudzę się że wrócisz a Ty nawet o tym nie myślisz. Kiedyś myślałam że Cię znam teraz myślę że stajesz się obcą mi osobą.

mikela dodano: 3 dni temu

Mam wrażenie, że marnuje swoje życie na myśli o Tobie. Łudzę się, że wrócisz a Ty nawet o tym nie myślisz. Kiedyś myślałam,że Cię znam, teraz myślę, że stajesz się obcą mi osobą.

Nie mam już siły walczyć o coś co skresliles już dawno.

mikela dodano: 3 dni temu

Nie mam już siły walczyć o coś, co skresliles już dawno.

Tęsknię. Mocno niewyobrażalnie cierpliwie pięknie smutno tragicznie ciągle trwale niewypowiedzianie strasznie prawdziwie cicho bezszelestnie poetycko w cierpieniu milcząc kochając Cię. Strasznie za Tobą tęsknię.

mikela dodano: 4 dni temu

Tęsknię. Mocno, niewyobrażalnie, cierpliwie, pięknie, smutno, tragicznie, ciągle, trwale, niewypowiedzianie, strasznie, prawdziwie, cicho, bezszelestnie, poetycko, w cierpieniu, milcząc, kochając Cię. Strasznie za Tobą tęsknię.

chętnie zapukałabym do Twoich drzwi z prośbą byś nie stracił mnie do końca.

mikela dodano: 4 dni temu

chętnie zapukałabym do Twoich drzwi z prośbą, byś nie stracił mnie do końca.

Brakuje mi ogromnej części mojego dawnego życia.

mikela dodano: 4 dni temu

Brakuje mi ogromnej części mojego dawnego życia.

nawet jak jestem upita wiem kogo kocham.

mikela dodano: 4 dni temu

nawet jak jestem upita, wiem kogo kocham.

Nikt nie da rady zająć Twojego miejsca.

mikela dodano: 6 dni temu

Nikt nie da rady zająć Twojego miejsca.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV