głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika meteor_shower09

To że nie wyszło wcale nie oznacza że zawalił się świat. Niebo wcale nie runęło ci na głowę. Ubzdurałaś sobie jakąś depresję i teraz w tym wszystkim tkwisz. Sama bo nikogo do siebie nie dopuszczasz. Odsłoń żaluzje i otwórz okno. Nic się nie zmieniło no może poza tą delikatną burzą która przeszła w twojej głowie i trochę poprzestawiała. Napraw to co zepsute wyrzuć śmieci z głowy i więcej nie upadaj. Nie wolno ci.

mikela dodano: przedwczoraj o 02:49

To, że nie wyszło, wcale nie oznacza, że zawalił się świat. Niebo wcale nie runęło ci na głowę. Ubzdurałaś sobie jakąś depresję i teraz w tym wszystkim tkwisz. Sama, bo nikogo do siebie nie dopuszczasz. Odsłoń żaluzje i otwórz okno. Nic się nie zmieniło, no może poza tą delikatną burzą, która przeszła w twojej głowie i trochę poprzestawiała. Napraw to, co zepsute, wyrzuć śmieci z głowy i więcej nie upadaj. Nie wolno ci.

nie chcę już pamiętać jak Nam biły Nasze serca.

mikela dodano: przedwczoraj o 02:47

nie chcę już pamiętać jak Nam biły Nasze serca.

Ze wszystkiego to było najsmutniejsze że życie się toczy swoim torem: kiedy ktoś się rozstaje z ukochanym życie powinno się dla niego zatrzymać kiedy ktoś odchodzi ze świata świat powinien się zatrzymać ale nigdy się nie zatrzymuje..

memoirs dodano: 13 listopada 2016

Ze wszystkiego to było najsmutniejsze, że życie się toczy swoim torem: kiedy ktoś się rozstaje z ukochanym, życie powinno się dla niego zatrzymać; kiedy ktoś odchodzi ze świata, świat powinien się zatrzymać; ale nigdy się nie zatrzymuje..

Tysiąc wybitnych razem kaw głupi myślałem że Cię znam.

memoirs dodano: 13 listopada 2016

Tysiąc wybitnych razem kaw, głupi myślałem, że Cię znam.

Na samotność skazują człowieka nie wrogowie lecz przyjaciele.

memoirs dodano: 13 listopada 2016

Na samotność skazują człowieka nie wrogowie lecz przyjaciele.

Ale może właśnie do tego wszystko się sprowadza. Do miłości która nie jest falą namiętności lecz decyzją by poświęcić się czemuś komuś niezależnie od tego jakie przeszkody stoją nam na drodze. I może podejmowanie tej decyzji wciąż dzień po dniu rok po roku mówi więcej o miłości niż gdyby w ogóle nie było trzeba stawać przed takimi wyborami.

memoirs dodano: 13 listopada 2016

Ale może właśnie do tego wszystko się sprowadza. Do miłości, która nie jest falą namiętności, lecz decyzją, by poświęcić się czemuś, komuś, niezależnie od tego, jakie przeszkody stoją nam na drodze. I może podejmowanie tej decyzji wciąż, dzień po dniu, rok po roku, mówi więcej o miłości, niż gdyby w ogóle nie było trzeba stawać przed takimi wyborami.

Przecież Ty nie jesteś przystosowana do tego świata. Ciebie boli to że ktoś krzywdzi że ktoś umiera że są wypadki jest zło ludzie są zawistni dziwki są tanie.

memoirs dodano: 13 listopada 2016

Przecież Ty nie jesteś przystosowana do tego świata. Ciebie boli to, że ktoś krzywdzi, że ktoś umiera, że są wypadki, jest zło, ludzie są zawistni, dziwki są tanie.

Są takie noce przyjacielu kiedy świat się kończy .Świat odchodzi i zostawia nas z rozszerzonymi źrenicami i bezradnie opuszczonymi rękoma.

memoirs dodano: 13 listopada 2016

Są takie noce, przyjacielu, kiedy świat się kończy .Świat odchodzi i zostawia nas z rozszerzonymi źrenicami i bezradnie opuszczonymi rękoma.

Czasem człowiek zmienia zdanie czasem zdanie zmienia człowieka.

memoirs dodano: 13 listopada 2016

Czasem człowiek zmienia zdanie, czasem zdanie zmienia człowieka.

Będziemy mijać się bez gestu i bez słowa nie pamiętając że przez krótki czas kochaliśmy się na zawsze.

memoirs dodano: 13 listopada 2016

Będziemy mijać się bez gestu i bez słowa, nie pamiętając, że przez krótki czas kochaliśmy się na zawsze.

Czas leczy wszystkie rany czy chcemy czy nie. Czas oddala od nas wszystko a na samym końcu czeka nas wyłącznie mrok. Czasami odnajdujemy w nich innych a czasem znów ich tam gubimy.

memoirs dodano: 13 listopada 2016

Czas leczy wszystkie rany, czy chcemy czy nie. Czas oddala od nas wszystko, a na samym końcu czeka nas wyłącznie mrok. Czasami odnajdujemy w nich innych, a czasem znów ich tam gubimy.

Nigdy nie daj sobie wmówić że nie możesz czegoś zrobić. Nawet przeze mnie. Masz marzenia to je chroń i realizuj. Ludzie nie potrafią sami czegoś zrobić więc mówią że Ty też nie możesz. Dlatego ich opinie nie mają znaczenia. Jeśli czegoś chcesz zdobądź to.

memoirs dodano: 13 listopada 2016

Nigdy nie daj sobie wmówić, że nie możesz czegoś zrobić. Nawet przeze mnie. Masz marzenia to je chroń i realizuj. Ludzie nie potrafią sami czegoś zrobić więc mówią, że Ty też nie możesz. Dlatego ich opinie nie mają znaczenia. Jeśli czegoś chcesz zdobądź to.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV