głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika madzialena2706

 A po kolejnej podróży  po kolejnej burzy   Musimy trochę ogarnąć  ten chaos odkurzyć.   Wiem  że mamy tylko  to co nas dzisiaj otacza   Bo do hotelu chwil drugi raz się nie wraca...  ..

zimoweslonce dodano: 14 czerwca 2016

"A po kolejnej podróży, po kolejnej burzy /Musimy trochę ogarnąć, ten chaos odkurzyć. /Wiem, że mamy tylko, to co nas dzisiaj otacza /Bo do hotelu chwil drugi raz się nie wraca..." ..

 Nic się nie stało  to tylko gorszy dzień    nic się nie stało  to zwykły gorszy dzień    bez podwójnego znaczenia   i dna drugiego tu nie ma...  ..

zimoweslonce dodano: 14 czerwca 2016

"Nic się nie stało, to tylko gorszy dzień, /nic się nie stało, to zwykły gorszy dzień, /bez podwójnego znaczenia /i dna drugiego tu nie ma..." ..

wszystko  co mam  jest w nim zakochane.

onna dodano: 14 czerwca 2016

wszystko, co mam, jest w nim zakochane.

nie mów o marzeniach. spełniaj je.

onna dodano: 14 czerwca 2016

nie mów o marzeniach. spełniaj je.

pod wpływem ciszy rdzewieje dusza.

onna dodano: 14 czerwca 2016

pod wpływem ciszy rdzewieje dusza.

 Wypij mnie... Do zobaczenia na dnie..

zimoweslonce dodano: 13 czerwca 2016

~Wypij mnie... Do zobaczenia na dnie..

Czasami szczęście trwa tylko chwile dwie..

zimoweslonce dodano: 12 czerwca 2016

Czasami szczęście trwa tylko chwile dwie..

 Czas poświęcony innym ludziom nigdy nie jest zmarnowany..

zimoweslonce dodano: 12 czerwca 2016

~Czas poświęcony innym ludziom nigdy nie jest zmarnowany..

Boję się. Boję się  że nie zdążę. Że nagle okaże się  że wszystko się skończyło.

onna dodano: 7 czerwca 2016

Boję się. Boję się, że nie zdążę. Że nagle okaże się, że wszystko się skończyło.

możesz się bronić. nakładać ochraniacze na kolana  łokcie i serce. możesz uciekać  biec ile tylko sił w nogach. możesz kłamać  mówić  że jej nie potrzebujesz. możesz płakać. możesz błagać. możesz się zapierać  powtarzać   nigdy więcej. możesz obiecywać sobie  że dasz radę  że wytrzymasz. możesz wyrzucić ją do kosza...  ona i tak wróci. uderzy w Ciebie ze zdwojoną siłą  przyciśnie Cię do ściany i otuli słodkim oddechem. będzie przynosić Ci ból  ale i wiele radości. będzie ofiarować Ci wspomnienia  te lepsze i gorsze. może znowu Cię zniszczy  znowu Cię skopie  znowu Cię pogryzie. nie zmienisz przeznaczenia. nie pozbędziesz  się miłości.

waniilia dodano: 6 czerwca 2016

możesz się bronić. nakładać ochraniacze na kolana, łokcie i serce. możesz uciekać, biec ile tylko sił w nogach. możesz kłamać, mówić, że jej nie potrzebujesz. możesz płakać. możesz błagać. możesz się zapierać, powtarzać - nigdy więcej. możesz obiecywać sobie, że dasz radę, że wytrzymasz. możesz wyrzucić ją do kosza... ona i tak wróci. uderzy w Ciebie ze zdwojoną siłą, przyciśnie Cię do ściany i otuli słodkim oddechem. będzie przynosić Ci ból, ale i wiele radości. będzie ofiarować Ci wspomnienia, te lepsze i gorsze. może znowu Cię zniszczy, znowu Cię skopie, znowu Cię pogryzie. nie zmienisz przeznaczenia. nie pozbędziesz się miłości.

nagle poczułam się wyjątkowa. od dawna niedoceniana  poniżana  dostałam skrzydeł. słowa uniosły mnie dziesięć centymetrów nad ziemię. chciałam dotknąć chmur. bałam się  że magia pryśnie. bezgłośny krzyk   'zostań  błagam'  rozdzierał mi serce. przytuliłeś mnie jak obiecałeś  a świat zawirował. pokochałam Cię w sekundę. tak niewiele potrzebowałam do szczęścia.  dodatkowej pary rękawiczek w kieszeni Twojej kurtki  buziaka w czoło na pożegnanie  obiadu  gdy padałam na twarz po zajęciach  odrobiny namiętności wieczorami i tych dwóch magicznych słów na dzień dobry. tak niewiele brakowało mi by osiągnąć sukces  spełniać się  z dziewczynki zmienić się w kobietę. ofiarowałeś mi to wszystko. dziękuję.

waniilia dodano: 6 czerwca 2016

nagle poczułam się wyjątkowa. od dawna niedoceniana, poniżana, dostałam skrzydeł. słowa uniosły mnie dziesięć centymetrów nad ziemię. chciałam dotknąć chmur. bałam się, że magia pryśnie. bezgłośny krzyk - 'zostań, błagam', rozdzierał mi serce. przytuliłeś mnie jak obiecałeś, a świat zawirował. pokochałam Cię w sekundę. tak niewiele potrzebowałam do szczęścia. dodatkowej pary rękawiczek w kieszeni Twojej kurtki, buziaka w czoło na pożegnanie, obiadu, gdy padałam na twarz po zajęciach, odrobiny namiętności wieczorami i tych dwóch magicznych słów na dzień dobry. tak niewiele brakowało mi by osiągnąć sukces, spełniać się, z dziewczynki zmienić się w kobietę. ofiarowałeś mi to wszystko. dziękuję.

Jak mogłeś mi to zrobić?

onna dodano: 6 czerwca 2016

Jak mogłeś mi to zrobić?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć