głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika maaambowa

Wydaję się być nie taką najgorszą dziewczyną. Mam mnóstwo wad ale również coś tam w sobie dobrego. Często popełniam błędy ale jednak mam jakieś pojęcie o życiu. Na świecie jest tyle fantastycznych dobrych ludzi ale moje zainteresowanie skupi się zawsze na kimś zupełnie przedziwnym. Na kimś kto nie tyle mnie interesuje sam w sobie co zaciekawi mnie jego pokrętna osobowość. I zamiast się wycofać w odpowiednim momencie to brnę zupełnie głupio żeby zobaczyć czy mam racje czy dobrze odgadłam zagadkę. Kontynuuję wszystko tylko po to żeby nocami analizować profil psychologiczny takiego przypadku i odgadywać co autor miał na myśli mówiąc swoje skomplikowane monologi. Przesiąknięta jestem psychologią na wskroś ale bezsprzecznie we krwi mam umiejętność pakowaniem się w kłopoty i wchodzeniem w różne skomplikowane sytuacje tylko po to żeby zobaczyć co będzie dalej. Myślałam że może dorosłość mnie czegoś nauczy.  Albo chociaż doświadczenie. Ale gdzie tam. Jestem coraz głupsza.

mikela dodano: przedwczoraj o 23:19

Wydaję się być nie taką najgorszą dziewczyną. Mam mnóstwo wad, ale również coś tam w sobie dobrego. Często popełniam błędy, ale jednak mam jakieś pojęcie o życiu. Na świecie jest tyle fantastycznych, dobrych ludzi, ale moje zainteresowanie skupi się zawsze na kimś zupełnie przedziwnym. Na kimś, kto nie tyle mnie interesuje sam w sobie, co zaciekawi mnie jego pokrętna osobowość. I zamiast się wycofać w odpowiednim momencie, to brnę zupełnie głupio, żeby zobaczyć czy mam racje, czy dobrze odgadłam zagadkę. Kontynuuję wszystko, tylko po to żeby nocami analizować profil psychologiczny takiego przypadku i odgadywać "co autor miał na myśli" mówiąc swoje skomplikowane monologi. Przesiąknięta jestem psychologią na wskroś, ale bezsprzecznie we krwi mam umiejętność pakowaniem się w kłopoty i wchodzeniem w różne skomplikowane sytuacje, tylko po to żeby zobaczyć co będzie dalej. Myślałam, że może dorosłość mnie czegoś nauczy. Albo chociaż doświadczenie. Ale gdzie tam. Jestem coraz głupsza.

Może dla Ciebie to dziwne ale w trudnych chwilach lubię być sama. Lubię założyć słuchawki na uszy puścić piosenki dające mi do myślenia i rozmyślać.. Możesz twierdzić że pogłębiam się w to wszystko jeszcze bardziej ale mi to pomaga. W myślach tylko ten cały syf który co chwile zagłusza muzyka. Lubię to. Cholernie mocno lubię. Odpocząć od świata i zostać sama z moimi problemami.

mikela dodano: przedwczoraj o 23:12

Może dla Ciebie to dziwne, ale w trudnych chwilach lubię być sama. Lubię założyć słuchawki na uszy, puścić piosenki dające mi do myślenia i rozmyślać.. Możesz twierdzić, że pogłębiam się w to wszystko jeszcze bardziej, ale mi to pomaga. W myślach tylko ten cały syf, który co chwile zagłusza muzyka. Lubię, to. Cholernie mocno lubię. Odpocząć od świata, i zostać sama z moimi problemami.

Za każdym razem gdy chciała Go znienawidzić przypominała sobie ile razem przeżyli.

mikela dodano: przedwczoraj o 23:05

Za każdym razem gdy chciała Go znienawidzić, przypominała sobie ile razem przeżyli.

Ona jest niezniszczalna. Wrzucisz taką do wulkanu to ci pamiątki przyniesie.

mikela dodano: 4 dni temu

Ona jest niezniszczalna. Wrzucisz taką do wulkanu, to ci pamiątki przyniesie.

Chciałabym byś patrzył na mnie tak jak wtedy gdy pierwszy raz mnie zobaczyłeś.

mikela dodano: 5 dni temu

Chciałabym byś patrzył na mnie tak jak wtedy, gdy pierwszy raz mnie zobaczyłeś.

Bo Ty nie wiesz jak to jest nie spać po nocach dławiąc się wspomnieniami.

mikela dodano: 5 dni temu

Bo Ty nie wiesz jak to jest nie spać po nocach dławiąc się wspomnieniami.

Jebać uczucia. Wszyscy bądźmy skurwielami.

mikela dodano: 5 dni temu

Jebać uczucia. Wszyscy bądźmy skurwielami.

I czasem przychodzi taki moment w życiu człowieka że trzeba zrezygnować zapomnieć pójść na przód. i nieważne jak cholernie by ci zależało jak trudne by to było. Po prostu trzeba.

mikela dodano: 5 dni temu

I czasem przychodzi taki moment w życiu człowieka, że trzeba zrezygnować, zapomnieć, pójść na przód. i nieważne, jak cholernie by ci zależało, jak trudne by to było. Po prostu trzeba.

Ludzie zawodzą mała nie ma wyjątków.

mikela dodano: 6 dni temu

Ludzie zawodzą mała, nie ma wyjątków.

mimo tego że jakoś sobie radzę i jest mi dobrze jak jest wolałabym dzielić życie z Nim.

mikela dodano: 6 dni temu

mimo tego, że jakoś sobie radzę i jest mi dobrze jak jest, wolałabym dzielić życie z Nim.

proszę was nie pierdolcie mi non stop o tym że mam zapomnieć bo i tak kurwa NIE ZAPOMNĘ!

mikela dodano: 6 dni temu

proszę was, nie pierdolcie mi non stop o tym, że mam zapomnieć, bo i tak kurwa NIE ZAPOMNĘ!

Miało być tak pięknie miało nie wiać w oczy Nam.

mikela dodano: 6 dni temu

Miało być tak pięknie, miało nie wiać w oczy Nam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV