głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika lostlove

Takie czasy  życie bólem przesiąknięte  tylko zjednoczeni sprawimy  że będzie pięknie.

rozpierdalacz_852 dodano: 24 kwietnia 2013

Takie czasy, życie bólem przesiąknięte tylko zjednoczeni sprawimy, że będzie pięknie.

Ktoś mnie zranił mocno i widziałem piekło   Które przysłoniło mi całe świata piękno  Chciałem to naprawić i znowu źle trafiłem  Więc nie dziw się  że mogę być zimnym skurwysynem.

rozpierdalacz_852 dodano: 24 kwietnia 2013

Ktoś mnie zranił mocno i widziałem piekło, Które przysłoniło mi całe świata piękno Chciałem to naprawić i znowu źle trafiłem Więc nie dziw się, że mogę być zimnym skurwysynem.

Szanuj wspomnienia  nigdy nie wystawiaj ich na próbę  bo tylko one nie odchodzą tak  jak ludzie .

rozpierdalacz_852 dodano: 24 kwietnia 2013

Szanuj wspomnienia, nigdy nie wystawiaj ich na próbę, bo tylko one nie odchodzą tak, jak ludzie .

Składam się z części niespójnych  przeczących sobie nawzajem  jedna mówi   chcę stąd wyjść  druga mówi   ja zostaje .

rozpierdalacz_852 dodano: 24 kwietnia 2013

Składam się z części niespójnych, przeczących sobie nawzajem, jedna mówi - chcę stąd wyjść, druga mówi - ja zostaje .

Nigdy nie dam ci o sobie zapomnieć  możesz być pewien.  Nie jestem z tych co dzwonią do siebie tylko w potrzebie.

rozpierdalacz_852 dodano: 24 kwietnia 2013

Nigdy nie dam ci o sobie zapomnieć, możesz być pewien. Nie jestem z tych co dzwonią do siebie tylko w potrzebie.

Po ciężkim dniu odreagowywać stres  Wsłuchując się w ukryty w mieście szept  Ja i Ty   zero łez  tylko śmiech  Więc  kiedy wszystko straci sens  Dobrze wiem  że będziesz wciąż na końcach moich rzęs.

rozpierdalacz_852 dodano: 24 kwietnia 2013

Po ciężkim dniu odreagowywać stres Wsłuchując się w ukryty w mieście szept Ja i Ty - zero łez, tylko śmiech Więc, kiedy wszystko straci sens Dobrze wiem, że będziesz wciąż na końcach moich rzęs.

Gonię marzenia i wierzę w to  że kiedyś się spełnią.  Wiesz sam je spełniam  bo mam odwagę marzyć  I cholerny upór by pragnienia prawdą się stały.

rozpierdalacz_852 dodano: 24 kwietnia 2013

Gonię marzenia i wierzę w to, że kiedyś się spełnią. Wiesz sam je spełniam, bo mam odwagę marzyć I cholerny upór by pragnienia prawdą się stały.

Coś nam każe zmieniać miejsce   opuszczać jedno  witać drugie  czuć więcej.

rozpierdalacz_852 dodano: 24 kwietnia 2013

Coś nam każe zmieniać miejsce, opuszczać jedno, witać drugie, czuć więcej.

Przez tyle lat nie rozumiem określeń   że szczęście znajdzie nas raczej później  niż wcześniej.

rozpierdalacz_852 dodano: 24 kwietnia 2013

Przez tyle lat nie rozumiem określeń, że szczęście znajdzie nas raczej później, niż wcześniej.

Mogę dać Tobie wszystko i być Tobie tak bliskim  I chcę tylko Ciebie w zamian  bo to Ty jesteś tym wszystkim..

rozpierdalacz_852 dodano: 24 kwietnia 2013

Mogę dać Tobie wszystko i być Tobie tak bliskim I chcę tylko Ciebie w zamian, bo to Ty jesteś tym wszystkim..

I tylko Ty nie widzisz teraz smutku w moich oczach   lecz tylko Ty dziś wiesz jak potrafię kogoś kochać.

rozpierdalacz_852 dodano: 24 kwietnia 2013

I tylko Ty nie widzisz teraz smutku w moich oczach, lecz tylko Ty dziś wiesz jak potrafię kogoś kochać.

Taka już kolej rzeczy urywki z życia bledną   to co mnie przerażało dziś staje się komedią.

rozpierdalacz_852 dodano: 24 kwietnia 2013

Taka już kolej rzeczy urywki z życia bledną, to co mnie przerażało dziś staje się komedią.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć