głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika landryna113

Nie rezygnuje się z ludzi  których się kocha.

neellyy dodano: 26 grudnia 2012

Nie rezygnuje się z ludzi, których się kocha.

mam już dość tych przywiązań do ludzi  którzy potem znikają.

neellyy dodano: 26 grudnia 2012

mam już dość tych przywiązań do ludzi, którzy potem znikają.

Tak jak ty szukam miejsc do których  potem chcę wracać  Tak jak ty czasem  nienawidzę  nie umiem wybaczać.

neellyy dodano: 26 grudnia 2012

Tak jak ty szukam miejsc do których potem chcę wracać, Tak jak ty czasem nienawidzę, nie umiem wybaczać.

Przyjaźń nie jest czymś spontanicznym  automatycznym  jest natomiast owocem obopólnej zgody  decyzji  życiowej postawy  otwartości. Nie staje się  ani nie pozostaje przyjaciółmi przez przypadek. Prawdziwa harmonia jest najpiękniejszym darem wierności prawdzie  uczciwości  sprawiedliwości  jest zawsze zaskoczeniem i zadziwieniem. Tak jak światło gwiazd nie pojawia się jedynie wtedy  kiedy się je dostrzega  i nie znika  gdy zostało dostrzeżone.

neellyy dodano: 26 grudnia 2012

Przyjaźń nie jest czymś spontanicznym, automatycznym, jest natomiast owocem obopólnej zgody, decyzji, życiowej postawy, otwartości. Nie staje się, ani nie pozostaje przyjaciółmi przez przypadek. Prawdziwa harmonia jest najpiękniejszym darem wierności prawdzie, uczciwości, sprawiedliwości; jest zawsze zaskoczeniem i zadziwieniem. Tak jak światło gwiazd nie pojawia się jedynie wtedy, kiedy się je dostrzega, i nie znika, gdy zostało dostrzeżone.

To  że przepraszam nie znaczy  że nie mam racji  tylko świadczy o tym że cenię Ciebie bardziej niż swoją dumę.

neellyy dodano: 26 grudnia 2012

To, że przepraszam nie znaczy, że nie mam racji, tylko świadczy o tym że cenię Ciebie bardziej niż swoją dumę.

Doskonale znam to spojrzenie   smutne  nieobecne  pełne tęsknoty za czymś  czego się pragnie ponad wszystko na świecie.

neellyy dodano: 25 grudnia 2012

Doskonale znam to spojrzenie - smutne, nieobecne, pełne tęsknoty za czymś, czego się pragnie ponad wszystko na świecie.

I tym wszystkim   kochanym   osobom   napluć do ryja i powiedzieć   to za tą wspaniałą przyjaźń   .

neellyy dodano: 25 grudnia 2012

I tym wszystkim " kochanym " osobom , napluć do ryja i powiedzieć " to za tą wspaniałą przyjaźń " .

Muzyka to lek bez recepty.

neellyy dodano: 25 grudnia 2012

Muzyka to lek bez recepty.

dzięki wielkie :D teksty neellyy dodał komentarz: dzięki wielkie :D do wpisu 25 grudnia 2012
ta wigilia była inna niż wszystkie inne. taka obca  zimna  nieczuła. smutna  nudna  sztuczna. niektórzy wciąż nie potrafią zrozumieć  że zgoda to jedna z najważniejszych wartości. świat jest zły  coraz gorszy  a ludzie są jak szakale bez odrobiny skrupułów. brakuje mi waszego uśmiechu i odrobiny szaleństwa. kładę się na łóżku i uświadamiam sobie  że nie mam już nic.   cariad

mogeebyctwojax3 dodano: 25 grudnia 2012

ta wigilia była inna niż wszystkie inne. taka obca, zimna, nieczuła. smutna, nudna, sztuczna. niektórzy wciąż nie potrafią zrozumieć, że zgoda to jedna z najważniejszych wartości. świat jest zły, coraz gorszy, a ludzie są jak szakale bez odrobiny skrupułów. brakuje mi waszego uśmiechu i odrobiny szaleństwa. kładę się na łóżku i uświadamiam sobie, że nie mam już nic. [ cariad ]
Autor cytatu: ciamciaramciaa

nie mogę tu za dużo o nim pisać   nie mogę      bo wówczas wy też byście się w nim zakochały.

mogeebyctwojax3 dodano: 25 grudnia 2012

nie mogę tu za dużo o nim pisać, nie mogę, bo wówczas wy też byście się w nim zakochały.
Autor cytatu: niekoffana

te święta były najgorszymi świętami w moim życiu .  mogeebyctwojax3

mogeebyctwojax3 dodano: 25 grudnia 2012

te święta były najgorszymi świętami w moim życiu . [mogeebyctwojax3]

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć