głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika kwiatuszek5511

Gdybyś przeżył to co ja  zmieniłbyś zdanie o mnie  bo gdy leżysz na dnie sam  czasami ciężko się podnieść. I gdy czujesz ból  chociaż nie chcesz czuć nic  świat rozpada się na pół  Ty wybierasz  że chcesz żyć.

yourlovex33 dodano: 9 października 2013

Gdybyś przeżył to co ja, zmieniłbyś zdanie o mnie, bo gdy leżysz na dnie sam, czasami ciężko się podnieść. I gdy czujesz ból, chociaż nie chcesz czuć nic, świat rozpada się na pół, Ty wybierasz, że chcesz żyć.

Zastanawiasz się dokąd iść i po co żyć  kiedy zwykłe dni bolą zbyt przynosząc wstyd  wolisz wobec nich być obojętna  przecierasz łzy  chciałabyś nie pamiętać

yourlovex33 dodano: 9 października 2013

Zastanawiasz się dokąd iść i po co żyć, kiedy zwykłe dni bolą zbyt przynosząc wstyd, wolisz wobec nich być obojętna, przecierasz łzy, chciałabyś nie pamiętać

Miałem porzucić te myśli i nie myśleć już o tobie  Lecz wciąż jesteś w moim sercu  i w nim będziesz nawet w grobie  Nie ma mnie już dziś przy tobie  i nie będzie mnie już wcale  Lecz to był twój własny wybór by przekreślić życie całe..

yourlovex33 dodano: 9 października 2013

Miałem porzucić te myśli i nie myśleć już o tobie, Lecz wciąż jesteś w moim sercu, i w nim będziesz nawet w grobie, Nie ma mnie już dziś przy tobie, i nie będzie mnie już wcale, Lecz to był twój własny wybór by przekreślić życie całe..

Wszystko co czuje stało sie jakieś wypalone  To nie moja kolej by stad odejsc głuchy monolog To co płoneło z nienacka ktoś zalał zimną wodą '

yourlovex33 dodano: 9 października 2013

Wszystko co czuje stało sie jakieś wypalone, To nie moja kolej by stad odejsc,głuchy monolog To co płoneło z nienacka ktoś zalał zimną wodą '

Pragniemy rzeczy  których nie będziemy mieli i mamy to  czego w zasadzie nie chcemy.

yourlovex33 dodano: 9 października 2013

Pragniemy rzeczy, których nie będziemy mieli i mamy to, czego w zasadzie nie chcemy.

Zrozumiałam  jak bardzo można się pomylić  patrząc ludziom w oczy.

yourlovex33 dodano: 9 października 2013

Zrozumiałam, jak bardzo można się pomylić, patrząc ludziom w oczy.

Zlizujesz z mojej szyi nasz wilgotny jęk  skroplony szept.

yourlovex33 dodano: 9 października 2013

Zlizujesz z mojej szyi nasz wilgotny jęk, skroplony szept.

Ja nie wiem  co piję  lecz jeśli to miłość  to proszę mi dolać.

yourlovex33 dodano: 9 października 2013

Ja nie wiem, co piję, lecz jeśli to miłość, to proszę mi dolać.

Przychodzi taki moment   że jesteś w stanie wybaczyć mu wszystko   byleby znów był blisko.

yourlovex33 dodano: 9 października 2013

Przychodzi taki moment , że jesteś w stanie wybaczyć mu wszystko , byleby znów był blisko.

Nie pytaj co ja mam w głowie  sama się tego boję.

yourlovex33 dodano: 9 października 2013

Nie pytaj co ja mam w głowie, sama się tego boję.

Tak naprawdę to cholernie boli mnie to  że nasza znajomość tak szybko straciła sens  że już nie gadamy ze sobą tak jak kiedyś godzinami o wszystkim o niczym.

yourlovex33 dodano: 9 października 2013

Tak naprawdę to cholernie boli mnie to, że nasza znajomość tak szybko straciła sens, że już nie gadamy ze sobą tak jak kiedyś godzinami o wszystkim o niczym.

Wpadnij kiedyś poniszczyć się z nami.

yourlovex33 dodano: 9 października 2013

Wpadnij kiedyś poniszczyć się z nami.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć