głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika krystalicznasmierc

Dzisiaj jestem już starsza o te kilka przygód kiedy krew buzowała w żyłach w napięciu i strachu że może się nie udać. O kilka niezałatwionych spraw które pokazały że mogą wrócić za jakiś czas ze zdwojoną siłą. O tych ludzi którzy zarzekając się że będą zawsze nie przewidzieli że ich 'zawsze' będzie miało swój koniec w dniu kiedy okaże się że nie jestem taka prosta jak myśleli. Jestem starsza o te zawiedzione zaufanie i wystawianą na próby wiarą nie tylko w siebie ale też innych ludzi. O wszystkie błędy które popełniłam i mówiłam że już nigdy więcej a potem i tak robiłam to samo. O tych kilka zauroczeń które mogę określić szczeniackimi miłościami i o wszystkie litry łez z ich powodu wylane.

jednorazowagra dodano: dziś o 11:27

Dzisiaj jestem już starsza, o te kilka przygód, kiedy krew buzowała w żyłach w napięciu i strachu, że może się nie udać. O kilka niezałatwionych spraw, które pokazały, że mogą wrócić za jakiś czas ze zdwojoną siłą. O tych ludzi, którzy zarzekając się, że będą zawsze, nie przewidzieli, że ich 'zawsze' będzie miało swój koniec w dniu, kiedy okaże się, że nie jestem taka prosta, jak myśleli. Jestem starsza o te zawiedzione zaufanie i wystawianą na próby wiarą nie tylko w siebie, ale też innych ludzi. O wszystkie błędy, które popełniłam i mówiłam, że już nigdy więcej, a potem i tak robiłam to samo. O tych kilka zauroczeń, które mogę określić szczeniackimi miłościami i o wszystkie litry łez z ich powodu wylane.

 Jestem tu dzisiaj tylko dzięki Tobie. Jesteś przyczyną dla której istnieję. Jesteś dla mnie przyczyną wszystkiego. Dziękuję...

jednorazowagra dodano: 1 tydzień temu

"Jestem tu dzisiaj tylko dzięki Tobie. Jesteś przyczyną, dla której istnieję. Jesteś dla mnie przyczyną wszystkiego. Dziękuję..."

Walls are built to keep us safe Until they're crashing down Worlds apart We were the same Until you hit the ground

jednorazowagra dodano: 1 tydzień temu

Walls are built to keep us safe Until they're crashing down Worlds apart We were the same Until you hit the ground

You let me steal my love for my soul And I remember all the words that you wrote That love is just a sound that plays in your heart And gets caught in your throat

jednorazowagra dodano: 1 tydzień temu

You let me steal my love for my soul And I remember all the words that you wrote That love is just a sound that plays in your heart And gets caught in your throat

As you stopped to say “hello” you wished me well You couldn’t tell that I’d been crying over you

jednorazowagra dodano: 1 tydzień temu

As you stopped to say “hello”, you wished me well, You couldn’t tell that I’d been crying over you

It was love before we met

jednorazowagra dodano: 1 tydzień temu

It was love before we met

 Nie powiem jak mi Ciebie brak bo nie ma takich słów...

jednorazowagra dodano: 1 tydzień temu

"Nie powiem jak mi Ciebie brak, bo nie ma takich słów..."

Wybacz jest taki limit przepłakanych samotnych nocy po których nie można już nazwać kogoś bliskim .

jednorazowagra dodano: 2 tygodnie temu

Wybacz, jest taki limit przepłakanych, samotnych nocy, po których nie można już nazwać kogoś "bliskim".

Próżność i duma to rzeczy całkiem różne choć słowa te często są używane jednoznacznie. Można być dumnym nie będąc przy tym próżnym. Duma związana jest z tym co sami o sobie myślimy próżność zaś z tym co chcielibyśmy żeby inni o nas myśleli.

jednorazowagra dodano: 2 tygodnie temu

Próżność i duma to rzeczy całkiem różne, choć słowa te często są używane jednoznacznie. Można być dumnym nie będąc przy tym próżnym. Duma związana jest z tym, co sami o sobie myślimy, próżność zaś z tym, co chcielibyśmy, żeby inni o nas myśleli.

Chciałam ci tylko powiedzieć że byłeś jeden na milion. My byliśmy raz na milion kiedy komety przelatują obok siebie tak blisko że splatają się ogonami. Byliśmy jednym ale nie tym samym. Całością która nie składała się nigdy z dwóch połówek pomarańczy. Nie byliśmy połówkami byliśmy całościami z których wyrosła nowa przestrzeń doznań. Jesteśmy jak zbiory które stworzyły razem zbiór nowy niepowtarzalny. ... Byliśmy tak bardzo że myśląc o tym dzisiaj zastanawiam się jak w ogóle ludzie mogą tak z sobą przeżywać. ... To się nie zdarza ludziom a jeśli w ogóle to raz na całe życie.

jednorazowagra dodano: 2 tygodnie temu

Chciałam ci tylko powiedzieć, że byłeś jeden na milion. My byliśmy raz na milion, kiedy komety przelatują obok siebie tak blisko, że splatają się ogonami. Byliśmy jednym, ale nie tym samym. Całością, która nie składała się nigdy z dwóch połówek pomarańczy. Nie byliśmy połówkami, byliśmy całościami, z których wyrosła nowa przestrzeń doznań. Jesteśmy jak zbiory, które stworzyły razem zbiór nowy, niepowtarzalny. (...) Byliśmy tak bardzo, że myśląc o tym dzisiaj, zastanawiam się, jak w ogóle ludzie mogą tak z sobą przeżywać. (...) To się nie zdarza ludziom, a jeśli w ogóle, to raz na całe życie.

Najpierw chciałam ci napisać o smutku który wypełniał mnie przez pierwsze tygodnie. Smutek był tak ciemny że nie umiałam już nic rozróżnić w świecie. Potem chciałam napisać ci o żalu a żal był tak głęboki że nie widziałam dna. Potem chciałam napisać ci o złości bo złość była tak wielka że nie mogłam jej ogarnąć wzrokiem. Potem chciałam napisać ci o tęsknocie ale była ona tak bolesna że nie mogłam znaleźć złamanego słowa. Teraz chcę ci napisać o wdzięczności.

jednorazowagra dodano: 2 tygodnie temu

Najpierw chciałam ci napisać o smutku, który wypełniał mnie przez pierwsze tygodnie. Smutek był tak ciemny, że nie umiałam już nic rozróżnić w świecie. Potem chciałam napisać ci o żalu, a żal był tak głęboki, że nie widziałam dna. Potem chciałam napisać ci o złości, bo złość była tak wielka, że nie mogłam jej ogarnąć wzrokiem. Potem chciałam napisać ci o tęsknocie, ale była ona tak bolesna, że nie mogłam znaleźć złamanego słowa. Teraz chcę ci napisać o wdzięczności.

Rozmowa głupka z człowiekiem mądrym jest swojego rodzaju monologiem strony pierwszej. Mądrość objawi się w niej wysłuchaniem analizą wyłapaniem wniosków gdyż człowiek mądry wie że jeszcze wiele nauczyć się może. Natomiast człowiek głupi sadzi iż wie wystarczająco dużo bądź wszystko by nie musieć słuchać rozmówcy. Głupota jest zjawiskiem świadomego wyboru o podjęciu którego głupiec wiedzieć nie będzie z racji swojej zatwardziałej postawy. Dlatego ułomność ta nie jest cechą wrodzoną. Co nie zmienia faktu że niektórzy maja ku niej wybitniejsze aspiracje

jednorazowagra dodano: 2 tygodnie temu

Rozmowa głupka z człowiekiem mądrym jest swojego rodzaju monologiem strony pierwszej. Mądrość objawi się w niej wysłuchaniem, analizą, wyłapaniem wniosków, gdyż człowiek mądry wie, że jeszcze wiele nauczyć się może. Natomiast człowiek głupi sadzi, iż wie wystarczająco dużo, bądź wszystko, by nie musieć słuchać rozmówcy. Głupota jest zjawiskiem świadomego wyboru, o podjęciu którego głupiec wiedzieć nie będzie z racji swojej zatwardziałej postawy. Dlatego ułomność ta nie jest cechą wrodzoną. Co nie zmienia faktu, że niektórzy maja ku niej wybitniejsze aspiracje

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV