głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika krystalicznasmierc

'Cause the players gonna play and the haters gonna hate and the fakers gonna fake Baby I'm just gonna shake it off. ♥

jednorazowagra dodano: dziś o 01:17

'Cause the players gonna play, and the haters gonna hate, and the fakers gonna fake, Baby, I'm just gonna shake it off. ♥

You gotta stand for something or you'll fall for anything

jednorazowagra dodano: dziś o 00:51

You gotta stand for something or you'll fall for anything

 Musisz wiedzieć że nie jest łatwo lecz warto walczyć. Są rzeczy które docierają do ciebie dopiero gdy miną. Są dni które nabierają sensu dopiero wieczorem.

jednorazowagra dodano: wczoraj o 23:58

"Musisz wiedzieć, że nie jest łatwo, lecz warto walczyć. Są rzeczy, które docierają do ciebie dopiero gdy miną. Są dni, które nabierają sensu dopiero wieczorem."

 Małżeństwo nie jest dobrym pomysłem kiedy człowiek wchodzi do urzędu stanu cywilnego z myślą: No w razie czego są rozwody.

jednorazowagra dodano: wczoraj o 23:35

"Małżeństwo nie jest dobrym pomysłem, kiedy człowiek wchodzi do urzędu stanu cywilnego z myślą: No, w razie czego są rozwody."

'To niesamowite że niektórzy nawet milcząc pierdolą głupoty.'

jednorazowagra dodano: wczoraj o 23:29

'To niesamowite, że niektórzy nawet milcząc pierdolą głupoty.'

'Odejdź od ludzi którzy szantażują Twoje emocje. Którzy wiecznie gadają o sobie. Których gęby kruszą się w kłamstwach. Odejdź od takich którzy prześladują obarczają winą i ogniem. Odejdź od tych którzy mają na Ciebie wyjebane. Zrozum że nie naprawisz świata że nie zmusisz nikogo aby trwał przy Tobie kiedy nosisz ze strachu serce na ramieniu. Wiesz czasem trzeba się poddać żeby się ocalić.'

jednorazowagra dodano: wczoraj o 23:27

'Odejdź od ludzi, którzy szantażują Twoje emocje. Którzy wiecznie gadają o sobie. Których gęby kruszą się w kłamstwach. Odejdź od takich, którzy prześladują, obarczają winą i ogniem. Odejdź od tych, którzy mają na Ciebie wyjebane. Zrozum, że nie naprawisz świata, że nie zmusisz nikogo, aby trwał przy Tobie, kiedy nosisz ze strachu serce na ramieniu. Wiesz, czasem trzeba się poddać, żeby się ocalić.'

Kiedy coś trzeba ukrywać oszukiwać zamyka się furtkę szczerości tak ważnej w miłości. Zaczyna się lawirowanie i związek martwieje. Staje się fasadą. Niewiele się w życiu uczę ale to akurat dotarło do mnie wyraźnie.

jednorazowagra dodano: wczoraj o 22:25

Kiedy coś trzeba ukrywać, oszukiwać, zamyka się furtkę szczerości, tak ważnej w miłości. Zaczyna się lawirowanie i związek martwieje. Staje się fasadą. Niewiele się w życiu uczę, ale to akurat dotarło do mnie wyraźnie.

Mam wkurwiający charakter.  Nie lubię jak ogranicza się moją wolność chociaż sam chętnie ją sobie ograniczę jeśli będę miał na to ochotę.  Nie wierzę w kompromisy szczególnie te na które trzeba iść ze samym sobą.  Wierzę że wszystko w moim życiu może być przyjemnością: zarabianie pieniędzy spóźnianie się na autobus związki tracenie pracy poniedziałki gotowanie granie w szachy bywanie na mieście na wsi lub kompletnym odludziu. Wiem że nic nie jest złe samo w sobie tylko my sprawiamy że staje się to dobre lub złe. Nie sądzę żebym cokolwiek musiał. Mam w sobie więcej wewnętrznej wolności niż cały wydział prawa uniwersytetu razem wzięty. Nie mam czasu na negocjacje spory myślenie o kimś zastanawianie się co by było gdyby bo zawsze ten czas mogę spędzić lepiej. Robię tylko rzeczy w których jestem niezastąpiony. Resztę pozostawiam innym. A ty?

jednorazowagra dodano: 3 dni temu

Mam wkurwiający charakter. Nie lubię jak ogranicza się moją wolność, chociaż sam chętnie ją sobie ograniczę, jeśli będę miał na to ochotę. Nie wierzę w kompromisy, szczególnie te, na które trzeba iść ze samym sobą. Wierzę, że wszystko w moim życiu może być przyjemnością: zarabianie pieniędzy, spóźnianie się na autobus, związki, tracenie pracy, poniedziałki, gotowanie, granie w szachy, bywanie na mieście, na wsi lub kompletnym odludziu. Wiem, że nic nie jest złe samo w sobie tylko my sprawiamy, że staje się to dobre lub złe. Nie sądzę żebym cokolwiek musiał. Mam w sobie więcej wewnętrznej wolności niż cały wydział prawa uniwersytetu razem wzięty. Nie mam czasu na negocjacje, spory, myślenie o kimś, zastanawianie się co by było gdyby, bo zawsze ten czas mogę spędzić lepiej. Robię tylko rzeczy, w których jestem niezastąpiony. Resztę pozostawiam innym. A ty?

Prawdziwa dobroć człowieka może się wyrazić w sposób absolutnie czysty i wolny tylko w stosunku do tego kto nie reprezentuje żadnej siły. Prawdziwa moralna próba ludzkości najbardziej podstawowa leżąca tak głęboko że wymyka się naszemu wzrokowi  polega na stosunku człowieka do tych którzy są wydani na jego łaskę i niełaskę.

jednorazowagra dodano: 3 dni temu

Prawdziwa dobroć człowieka może się wyrazić w sposób absolutnie czysty i wolny tylko w stosunku do tego, kto nie reprezentuje żadnej siły. Prawdziwa moralna próba ludzkości, najbardziej podstawowa (leżąca tak głęboko, że wymyka się naszemu wzrokowi), polega na stosunku człowieka do tych, którzy są wydani na jego łaskę i niełaskę.

dlatego stań na ziemi twardo nie żyj cudzym życiem bo nie warto  wszystkim falstartom przyjrzymy się na mecie  lepiej jest na chwilę zgubić drogę w biegu niż wciąż stać rozumiecie?

jednorazowagra dodano: 3 dni temu

dlatego stań na ziemi twardo, nie żyj cudzym życiem, bo nie warto, wszystkim falstartom przyjrzymy się na mecie, lepiej jest na chwilę zgubić drogę w biegu niż wciąż stać, rozumiecie?

W jego objęciach spało mi się lepiej niż kiedykolwiek przedtem.

jednorazowagra dodano: 4 dni temu

W jego objęciach spało mi się lepiej niż kiedykolwiek przedtem.

Somewhere anywhere everywhere.

jednorazowagra dodano: 5 dni temu

Somewhere, anywhere, everywhere.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV