głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika krystalicznasmierc

“Odejść od tego kto Ci szkodzi. Zostać z tym kto Cię kocha. Przebaczyć temu kto Cię zranił najbardziej. Zaakceptować siebie takim jakim jesteś. Stworzyć to czego najbardziej się boisz. Być zadowolony z tego jak jest. Mieć nadzieję że najlepsze jest jeszcze przed Tobą. Brać życie mniej poważnie. Cieszyć się każdym cudem tajemnicą niepewnością i radością jakie ma dla nas ten świat.”

jednorazowagra dodano: 5 dni temu

“Odejść od tego, kto Ci szkodzi. Zostać z tym, kto Cię kocha. Przebaczyć temu, kto Cię zranił najbardziej. Zaakceptować siebie, takim jakim jesteś. Stworzyć, to czego najbardziej się boisz. Być zadowolony z tego, jak jest. Mieć nadzieję, że najlepsze jest jeszcze przed Tobą. Brać życie mniej poważnie. Cieszyć się każdym cudem, tajemnicą, niepewnością i radością jakie ma dla nas ten świat.”

 Mam kocie szczęście gdyż niełatwo umieram a to już coś.

jednorazowagra dodano: 1 tydzień temu

"Mam kocie szczęście, gdyż niełatwo umieram, a to już coś."

Czyż nie wie pani że istnieją dusze wiecznie udręczone? Potrzebują kolejno marzeń i czynów najczystszych uczuć i najdzikszych namiętności i tak popełniają wszelkiego rodzaju wybryki i szaleństwa.

jednorazowagra dodano: 1 tydzień temu

Czyż nie wie pani, że istnieją dusze wiecznie udręczone? Potrzebują kolejno marzeń i czynów, najczystszych uczuć i najdzikszych namiętności i tak popełniają wszelkiego rodzaju wybryki i szaleństwa.

“Sam fakt że żyję jest wystarczającym pretekstem by czynić wszystko.”

jednorazowagra dodano: 1 tydzień temu

“Sam fakt, że żyję, jest wystarczającym pretekstem, by czynić wszystko.”

 Miłość to połączenie dusz umysłów i ciał. Uważaj na kolejność.

jednorazowagra dodano: 2 tygodnie temu

"Miłość to połączenie dusz, umysłów i ciał. Uważaj na kolejność."

“Uśmiechaj się mój przyjacielu szeroko się uśmiechaj choćbyś nie wiadomo jak paskudnie czuł się w środku.”

jednorazowagra dodano: 2 tygodnie temu

“Uśmiechaj się, mój przyjacielu, szeroko się uśmiechaj, choćbyś nie wiadomo jak paskudnie czuł się w środku.”

 Blizny przypominają nam że przeszłość zaistniała naprawdę

jednorazowagra dodano: 30 maja 2017

"Blizny przypominają nam, że przeszłość zaistniała naprawdę"

Oswój mnie a pokażę Ci całkiem inny świat gdzie każda rzecz będzie Ci przypominać o mnie gdzie żaden uśmiech nie będzie podobny do mojego a cisza między nami będzie wyraźniejsza od hałasu otaczającego nas świata.

jednorazowagra dodano: 30 maja 2017

Oswój mnie, a pokażę Ci całkiem inny świat, gdzie każda rzecz będzie Ci przypominać o mnie, gdzie żaden uśmiech nie będzie podobny do mojego, a cisza między nami będzie wyraźniejsza, od hałasu otaczającego nas świata.

Najgorszy jest lęk przed czymś czego nie można nazwać.

jednorazowagra dodano: 29 maja 2017

Najgorszy jest lęk przed czymś, czego nie można nazwać.

“ Naprawdę nie chcę o tym mówić  powiedział.  Gdyby to było możliwe chciałbym całkowicie o tym zapomnieć. Ale oczywiście nie mogę. Za nic nie da się zapomnieć tego o czym chce się zapomnieć.”

jednorazowagra dodano: 27 maja 2017

“- Naprawdę nie chcę o tym mówić - powiedział. - Gdyby to było możliwe, chciałbym całkowicie o tym zapomnieć. Ale oczywiście nie mogę. Za nic nie da się zapomnieć tego, o czym chce się zapomnieć.”

 Mówiłem nieomal milcząc. A w tym to ja jestem mistrzem całe życie przegadałem w milczeniu i milcząc sam z sobą przeżyłem całą tragedię.

jednorazowagra dodano: 27 maja 2017

"Mówiłem nieomal milcząc. A w tym to ja jestem mistrzem, całe życie przegadałem w milczeniu i milcząc sam z sobą przeżyłem całą tragedię."

'Delikatnie i czule możesz się obchodzić z człowiekiem tylko wtedy gdy go pokochasz. Wtedy nie będziesz wdzierać się do jego duszy brutalnie go krytykować albo boleśnie ranić. Nie będziesz go zmuszał żeby zdradzał wszystkie swoje tajemnice. Zbliżysz się do niego w sposób czuły i ostrożny. Twoja rozmowa i obchodzenie się z kimś drugim mogą być delikatne. W takiej czułej atmosferze gdy ten drugi czuje się szanowany i cenny odkrywa własną piękność. Czułość wyraża się także przez czułe zachowania przez delikatne dotknięcie czułe pogłaskanie albo czuły pocałunek. W takiej czułości przepływa między ludźmi miłość która nie ogranicza nie rości sobie praw do posiadania daje wolność szanuje tajemnicę drugiego człowieka.'

jednorazowagra dodano: 27 maja 2017

'Delikatnie i czule możesz się obchodzić z człowiekiem tylko wtedy, gdy go pokochasz. Wtedy nie będziesz wdzierać się do jego duszy, brutalnie go krytykować albo boleśnie ranić. Nie będziesz go zmuszał, żeby zdradzał wszystkie swoje tajemnice. Zbliżysz się do niego w sposób czuły i ostrożny. Twoja rozmowa i obchodzenie się z kimś drugim mogą być delikatne. W takiej czułej atmosferze, gdy ten drugi czuje się szanowany i cenny, odkrywa własną piękność. Czułość wyraża się także przez czułe zachowania, przez delikatne dotknięcie, czułe pogłaskanie albo czuły pocałunek. W takiej czułości przepływa między ludźmi miłość, która nie ogranicza, nie rości sobie praw do posiadania, daje wolność, szanuje tajemnicę drugiego człowieka.'

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV