głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika klauduska2110

Boże  wybacz mi  ale nie kocham go. Oszukuję go  oszukuję siebie. Tworzę złudne wizje uczucia  którego tak naprawdę nigdy nie było. Boże  wstyd mi  bo ranię go tak mocno jak mnie kiedyś. Nie jestem z siebie dumna  nie  nie. Żałuję  że zaczęłam  żałuję  że nie potrafię skończyć. Głupio zrobiłam pojawiając się na jego drodze i teraz? Poszłabym w inną stronę.Wybacz mi  Boże. Wybacz mi  że okazało się  że nie mam serca. Że umarłam za życia  że nie doceniłam. Wybacz mi  ale prawda jest taka  że nie pokocham go nigdy. esperer

buuum dodano: 23 grudnia 2014

Boże, wybacz mi, ale nie kocham go. Oszukuję go, oszukuję siebie. Tworzę złudne wizje uczucia, którego tak naprawdę nigdy nie było. Boże, wstyd mi, bo ranię go tak mocno jak mnie kiedyś. Nie jestem z siebie dumna, nie, nie. Żałuję, że zaczęłam, żałuję, że nie potrafię skończyć. Głupio zrobiłam pojawiając się na jego drodze i teraz? Poszłabym w inną stronę.Wybacz mi, Boże. Wybacz mi, że okazało się, że nie mam serca. Że umarłam za życia, że nie doceniłam. Wybacz mi, ale prawda jest taka, że nie pokocham go nigdy./esperer
Autor cytatu: esperer

już nie oddychamy tym samym powietrzem i nie wypełniaś mojej przestrzeni  skończyło się coś  co nawet nigdy zacząć sie nie mogło. emilsoon

emilsoon dodano: 22 grudnia 2014

już nie oddychamy tym samym powietrzem i nie wypełniaś mojej przestrzeni, skończyło się coś, co nawet nigdy zacząć sie nie mogło./emilsoon

i widziałam Cie ostatni raz  i ostatni raz powiedziałam Ci ''żegnaj'' w myślach. emilsoon

emilsoon dodano: 22 grudnia 2014

i widziałam Cie ostatni raz, i ostatni raz powiedziałam Ci ''żegnaj'' w myślach./emilsoon

''Sam nie wiem jak to jest  że nie umiem pozbyć Ciebie się z moich myśli i snów  chociaż chcę  nie umiem wyrzucić Cię.''

emilsoon dodano: 22 grudnia 2014

''Sam nie wiem jak to jest, że nie umiem pozbyć Ciebie się z moich myśli i snów ,chociaż chcę, nie umiem wyrzucić Cię.''

myśli ranią jak pocisk  znikają zalety  zostały słabości

hempgieeru dodano: 21 grudnia 2014

myśli ranią jak pocisk, znikają zalety, zostały słabości

 Ścierałaś kurz z moich uczuć by odżyły.

buuum dodano: 21 grudnia 2014

"Ścierałaś kurz z moich uczuć by odżyły."
Autor cytatu: jachcenajamaice

Uczucia nie znikają tylko dlatego  że wszystko skończone.

hempgieeru dodano: 21 grudnia 2014

Uczucia nie znikają tylko dlatego, że wszystko skończone.

https:  scontent b fra.xx.fbcdn.net hphotos xap1 v t1.0 9 10418359 399319133565606 3539924440336197837 n.jpg?oh=56de629267e096670c70138c67a8f565 oe=55030C46

hempgieeru dodano: 21 grudnia 2014

https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/10418359_399319133565606_3539924440336197837_n.jpg?oh=56de629267e096670c70138c67a8f565&oe=55030C46

 Zaczęłam idealizować. A to jest bardzo niebezpieczne. Nie dostrzegasz wielu dobrych rzeczy  które cię spotykają  tylko tęsknisz za jakimś wyobrażeniem. I żyjesz oczekiwaniami.

hempgieeru dodano: 21 grudnia 2014

"Zaczęłam idealizować. A to jest bardzo niebezpieczne. Nie dostrzegasz wielu dobrych rzeczy, które cię spotykają, tylko tęsknisz za jakimś wyobrażeniem. I żyjesz oczekiwaniami."

 Życie jest cholernie ironiczne  potrzebujesz hałasu by docenić ciszę  smutku by docenić szczęście  nieobecności by docenić obecność.

hempgieeru dodano: 21 grudnia 2014

"Życie jest cholernie ironiczne, potrzebujesz hałasu by docenić ciszę, smutku by docenić szczęście, nieobecności by docenić obecność."

 Bo nigdy nie myślisz  że ostatni raz jest ostatnim razem. Myślisz  że będzie więcej. Myślisz  że masz wieczność  ale nie masz. Potrzebujesz znaku  że coś się zmieni  potrzebujesz powodu żeby iść dalej. Potrzebujesz jakiejś nadziei.

hempgieeru dodano: 21 grudnia 2014

"Bo nigdy nie myślisz, że ostatni raz jest ostatnim razem. Myślisz, że będzie więcej. Myślisz, że masz wieczność, ale nie masz. Potrzebujesz znaku, że coś się zmieni, potrzebujesz powodu żeby iść dalej. Potrzebujesz jakiejś nadziei."

 Mogę stracić tą miłość. Mogę stracić dwie miłości. Sto. Nawet milion. Tylko obiecaj  że ta ostatnia nie będzie przynętą. Obiecaj  że ta ostatnia  będzie tą ostatnią.

believe.me dodano: 20 grudnia 2014

"Mogę stracić tą miłość. Mogę stracić dwie miłości. Sto. Nawet milion. Tylko obiecaj, że ta ostatnia nie będzie przynętą. Obiecaj, że ta ostatnia, będzie tą ostatnią."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć