 |
A dlaczego miałoby mi to przeszkadzać ? Nie nalezę do zazdrosnych kobiet. Wprost przeciwnie. Uważam, za pochwałę fakt, że inną kobietę pociąga mężczyzna, który jest ze mną./ chujcietoobchodzi
|
|
 |
|
Tak bardzo chciałabym widzieć Cię więcej i częściej. Trzymać Cię za rękę, łapać powietrze. Opowiadać Ci jak bardzo kocham i tęsknię.
|
|
 |
Potrzebuje Ciebie tu i teraz.!!
|
|
 |
Dziwnie jakoś.. ;( nie wiem co sie ze mną dzieje.. myślę o nim ale dziś jakoś bez entuzjazmu. Znowu jeden z tych dni kiedy nic nie wiem i jest we mnie pełno wątpliwości..
|
|
 |
potrzebuję kogoś kto bez względu na wszystko, zawsze będzie obok. kto bez pytania przytuli do siebie widząc jak trzęsę się z zimna, weźmie za rękę i zrobi wszystko bym przy nim poczuła się bezpiecznie. kto każdego dnia będzie powodem uniesionych kącików mych ust. kto małym gestem będzie witał każdego poranka, nadając sens dniu. kogoś, dla kogo będę liczyła się ponad wszystko i dla kogo będę najistotniejszym szczegółem w życiu. / ?
|
|
 |
Czuje takie gilgotanie w serduszku kiedy jestem obok niego , kiedy mnie przytula i nawet kiedy o nim myśle.. czasem sama stwarzam sobie problemy, nie potrzebnie. Musze sie jeszcze dużo nauczyć by móc w pełni cieszyć sie Prawdziwym Szczęściem i Miłością ;D ale myśle że na wszystko przyjdzie pora ;)
|
|
 |
Kocha bardzo mocno kocha ;** chociaż czasem ma wątpliwości w życiu nie czuła sie taka Szczęśliwa ;D
|
|
 |
Wreście tu zawitała. ;) Dużo sie aż tak u niej nie zmieniło tyle że kocha swojego Mechanika jeszcze bardziej i nie wyobraża sobie nikogo innego u jej boku. Choć czasem czuje jakby to wszystko nie mialo sensu i obu stronom nie zalezy ale jak zadzwoni to wszystko mija i jest taaaaka Szczęśliwa ;*. Prawie wszystkie weekendy spedza z ukochanym i zawsze jest jej za mało ^^ / Czasem sama ma dość i ma głupie myśli, czasem pisze ze swoim byłym ale tylko po koleżeńsku czasem popisze z kumplem który jest w niej zakochany. A robi tak tylko czasem i tylko dlatego ze czuje sie samotna wiedzac ze należy do Wspaniałego Mężczyzny ;*. Może za dużo oczekuje od wszystkich i wszystkiego i nie widzi swoich błędów? a może jest pieprzoną egoistką która chciałą by mieć cały świat bez ruszeniem palcem.. nie wie. Tego nie wie. Za raz bedzie 10 miesiecy kiedy jest tak na prawde szczęśliwa i musi sie zastanowieć co dalej.. bo nie może tego spieprzyć bo straci kogoś na kogo tak długo czekała...
|
|
 |
pocałunek jest tym momentem, kiedy zawsze mimowolnie opuszczasz powieki ku dołowi delektując się smakiem, zapachem, bliskością. jest jedną z tych chwil, których nie ogląda się z otwartymi oczami. to ten moment, kiedy patrzymy sercem. tylko sercem. / definicjamilosci
|
|
 |
nie mogę być z tobą, ale zawsze będę twoja / true
|
|
 |
To smutne, że nie widzisz już w moich oczach siebie
to przykre, Ty wiesz swoje a ja dalej nic nie wiem. / studio pokój
|
|
 |
Nie cierpię tej pieprzonej odległości. Nie cierpię dowiadywać się, że tam zostajesz. Nie cierpię tęsknić. Nie cierpię siebie za to, że zbyt szybko przywiązuję się do ludzi.
|
|
|
|