głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika kiniucha20

certum est  quia impossibile est   jest pewne  ponieważ jest niemożliwe.

dagigood dodano: 17 maja 2013

certum est, quia impossibile est - jest pewne, ponieważ jest niemożliwe.

Czuję się martwa w środku. Nie  to coś gorszego niż śmierć. Nadal jestem dzieckiem. Dzieckiem  próbującym odnaleźć swoje miejsce na tym świecie. Mam wiele pytań bez odpowiedzi. Pytań  których nawet nie mogę wymówić  bo żadne słowa ich nie wyrażą. Coś tracę. Dlaczego  Boże  czuję się... Dlaczego czuję się niechciana? Dlaczego czuję się tak  jakbym nie miała prawa istnieć?     Dlaczego spędzam więcej czasu  chcąc skończyć swoje życie  niż żyć nim?    DLACZEGO ... ?

chokoreeto dodano: 17 maja 2013

Czuję się martwa w środku. Nie, to coś gorszego niż śmierć. Nadal jestem dzieckiem. Dzieckiem, próbującym odnaleźć swoje miejsce na tym świecie. Mam wiele pytań bez odpowiedzi. Pytań, których nawet nie mogę wymówić, bo żadne słowa ich nie wyrażą. Coś tracę. Dlaczego, Boże, czuję się... Dlaczego czuję się niechciana? Dlaczego czuję się tak, jakbym nie miała prawa istnieć? Dlaczego spędzam więcej czasu, chcąc skończyć swoje życie, niż żyć nim? DLACZEGO ... ?

Cierpienie z czasem daje uśmiech dwukrotnie silniejszy.    — wyczekuje.

chokoreeto dodano: 17 maja 2013

Cierpienie z czasem daje uśmiech dwukrotnie silniejszy. — wyczekuje.

♥! teksty niecalkiemludzka dodał komentarz: ♥! do wpisu 17 maja 2013
aaaa dziękuje! ♥ teksty niecalkiemludzka dodał komentarz: aaaa dziękuje! ♥ do wpisu 17 maja 2013
Bo widzisz  mi chodzi tylko o to  bo  ja znam siebie  wiem jaka jestem  wiem  że jestem silna  odporna  wytrzymała  potrafię się odgryzać  być chamska  bezczelna  radzić sobie  ale czasem  nie wytrzymuje  czasem upadam  jestem słaba i płaczę 7 wieczorów pod rząd albo chodzę pijana przez cały miesiąc  więc  chodzi mi tylko o to  chce wiedzieć czy kiedy tak się stanie  gdy upadnę  gdy się złamie  gdy zrobię coś niedorzecznego  gdy zacznę świrować i szaleć  chce wiedzieć czy to Cię nie przestraszy czy będziesz wtedy tam ze mną czy wciąż będziesz trzymać moją dłoń i mówić  że jestem najlepszą osobą jaką kiedykolwiek poznałeś  chce wiedzieć  muszę wiedzieć czy zostaniesz czy będę mogła nazywać Cię  moją osobą   aż do końca  niezależnie od tego co zdarzy się po drodze ? Do samego  jebanego końca.

niecalkiemludzka dodano: 17 maja 2013

Bo widzisz, mi chodzi tylko o to, bo, ja znam siebie, wiem jaka jestem, wiem, że jestem silna, odporna, wytrzymała, potrafię się odgryzać, być chamska, bezczelna, radzić sobie, ale czasem, nie wytrzymuje, czasem upadam, jestem słaba i płaczę 7 wieczorów pod rząd albo chodzę pijana przez cały miesiąc, więc, chodzi mi tylko o to, chce wiedzieć czy kiedy tak się stanie, gdy upadnę, gdy się złamie, gdy zrobię coś niedorzecznego, gdy zacznę świrować i szaleć, chce wiedzieć czy to Cię nie przestraszy czy będziesz wtedy tam ze mną czy wciąż będziesz trzymać moją dłoń i mówić, że jestem najlepszą osobą jaką kiedykolwiek poznałeś, chce wiedzieć, muszę wiedzieć czy zostaniesz czy będę mogła nazywać Cię "moją osobą", aż do końca, niezależnie od tego co zdarzy się po drodze ? Do samego, jebanego końca.

Boję się  niesamowicie się boję  bo znów się zakochałam  a przecież po co  przecież wtedy jestem najsłabsza  przecież doskonale o tym wiem. Ale nie  ale już za późno  za późno  bo ten mężczyzna  mężczyzna  nie chłopiec  jest  jest nie do opisania  jest wspaniały  nie umiem ująć go w słowach  jego zapach  ton jego głosu  jego dłonie  jego włosy  oczy  jego zarost  jego wszystko  jezu  jezu. I ma mnie  ma mnie bezapelacyjnie i teraz  jestem przerażona  że zrobię coś nie tak  że powiem coś nie tak  nie wiem i zostanę bez niego  a nie mogę  nie dałabym rady  nie po raz kolejny  nie po kimś tak wspaniałym jak on.

niecalkiemludzka dodano: 16 maja 2013

Boję się, niesamowicie się boję, bo znów się zakochałam, a przecież po co, przecież wtedy jestem najsłabsza, przecież doskonale o tym wiem. Ale nie, ale już za późno, za późno, bo ten mężczyzna, mężczyzna, nie chłopiec, jest, jest nie do opisania, jest wspaniały, nie umiem ująć go w słowach, jego zapach, ton jego głosu, jego dłonie, jego włosy, oczy, jego zarost, jego wszystko, jezu, jezu. I ma mnie, ma mnie bezapelacyjnie i teraz, jestem przerażona, że zrobię coś nie tak, że powiem coś nie tak, nie wiem i zostanę bez niego, a nie mogę, nie dałabym rady, nie po raz kolejny, nie po kimś tak wspaniałym jak on.

Ze słów wynika wszystko  z półsłówek – dużo  z milczenia – reszta.

dagigood dodano: 14 maja 2013

Ze słów wynika wszystko, z półsłówek – dużo, z milczenia – reszta.

Tolerancja jest podejrzeniem  że ten inny ma rację.

dagigood dodano: 14 maja 2013

Tolerancja jest podejrzeniem, że ten inny ma rację.

Bezczynność jednych rodzi bezczelność drugich.

dagigood dodano: 14 maja 2013

Bezczynność jednych rodzi bezczelność drugich.

 Wielka  świętość polega na codziennym wykonywaniu  drobnych obowiązków .

dagigood dodano: 14 maja 2013

"Wielka" świętość polega na codziennym wykonywaniu "drobnych obowiązków".

 ...  brak czegoś  czego się bardzo pragnie  jest nieodzownym elementem szczęścia.

dagigood dodano: 14 maja 2013

[...] brak czegoś, czego się bardzo pragnie, jest nieodzownym elementem szczęścia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć