głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika kiinga3

mógł wychodzić z kolegami codziennie  mógł pić piwo codziennie  mógł szlajac sie nocami i całymi dniami. a ja nawet oczu pomalowac nie mogłam.

tylusia dodano: 27 maja 2010

mógł wychodzić z kolegami codziennie, mógł pić piwo codziennie, mógł szlajac sie nocami i całymi dniami. a ja nawet oczu pomalowac nie mogłam.

kocham Cię. bo jesteś cudowny. bo masz piękny uśmiech  dobre serce  i ten błysk w oku. bo jesteś obok. bo śnieg    kaarroollaa

niewidzialnaaa dodano: 27 maja 2010

kocham Cię. bo jesteś cudowny. bo masz piękny uśmiech, dobre serce, i ten błysk w oku. bo jesteś obok. bo śnieg // kaarroollaa

wielu facetów mi się podoba. kilkunastu mnie kręci. na widok kilku  zapiera mi dech w piersiach. w paru podoba mi się ich niezwykła osobowość  a w kilku innych  zabójcze spojrzenie. jednak kochać  mogę tylko tego jednego. i nie wiedzieć czemu  ale padło na Ciebie.   abstracion

niewidzialnaaa dodano: 27 maja 2010

wielu facetów mi się podoba. kilkunastu mnie kręci. na widok kilku, zapiera mi dech w piersiach. w paru podoba mi się ich niezwykła osobowość, a w kilku innych, zabójcze spojrzenie. jednak kochać, mogę tylko tego jednego. i nie wiedzieć czemu, ale padło na Ciebie.// abstracion

to taka mała dziewczynka kochająca bardzo mocno .chciała od życia jedynie szczęścia i jego miłości . nigdy nie myślała że kiedyś ją to spotka . spotkało lecz trwało tylko  chwile . i tak bardzo ją zraniło . zostawiło po sobie pustkę i ból w sercu .tak po prostu odeszło .

niewidzialnaaa dodano: 27 maja 2010

to taka mała dziewczynka kochająca bardzo mocno .chciała od życia jedynie szczęścia i jego miłości . nigdy nie myślała że kiedyś ją to spotka . spotkało lecz trwało tylko chwile . i tak bardzo ją zraniło . zostawiło po sobie pustkę i ból w sercu .tak po prostu odeszło .

 widzisz ją ?      widzę.      a widzisz jej uśmiech ?      widzę.      jest nieprawdziwy .      dlaczego tak uważasz ?      bo widzę te łezki na policzkach . sądze że przypomniała sobie jego usmiech..

niewidzialnaaa dodano: 27 maja 2010

-widzisz ją ? -widzę. -a widzisz jej uśmiech ? -widzę. -jest nieprawdziwy . -dlaczego tak uważasz ? -bo widzę te łezki na policzkach . sądze że przypomniała sobie jego usmiech..

.. a ona ? ona juz nigdy nie bedzie szczęśliwa .       dlaczego ?       bo nie ma jego przy niej   nie jest jego ukochaną dziewczynką .       a gdzie jest on ?       poprostu odszedł .

niewidzialnaaa dodano: 27 maja 2010

.. a ona ? ona juz nigdy nie bedzie szczęśliwa . - dlaczego ? - bo nie ma jego przy niej , nie jest jego ukochaną dziewczynką . - a gdzie jest on ? - poprostu odszedł .

  kiedys sobie przypomnisz jak bardzo cie potrzebowałam gdy ty tak poprostu o mnie zapomniałes.

niewidzialnaaa dodano: 27 maja 2010

, kiedys sobie przypomnisz jak bardzo cie potrzebowałam gdy ty tak poprostu o mnie zapomniałes.

  Widzisz ich ?     Kogo ? Tą zakochaną i szczęśliwą parę   tam na ławce ?     Tak   właśnie ich .     Widzę i co ?     Kiedyś będziemy jak oni

niewidzialnaaa dodano: 27 maja 2010

- Widzisz ich ? - Kogo ? Tą zakochaną i szczęśliwą parę , tam na ławce ? - Tak , właśnie ich . - Widzę i co ? - Kiedyś będziemy jak oni

  za kogo ty mnie masz   do cholery ?!     za najważniejszą osobę w moim chorym życiu...

niewidzialnaaa dodano: 27 maja 2010

- za kogo ty mnie masz , do cholery ?! - za najważniejszą osobę w moim chorym życiu...

  zakochałaś się .     nie!     chcesz widzieć go po przebudzeniu ?     tak .   chcesz go widzieć 10 minut po rozstaniu ?     tak .     chcesz mu pokazać swoje zdjęcia z przedszkola ?     nie ! no może z podstawówki ...     zakochałaś się .

niewidzialnaaa dodano: 27 maja 2010

- zakochałaś się . - nie! - chcesz widzieć go po przebudzeniu ? - tak . chcesz go widzieć 10 minut po rozstaniu ? - tak . - chcesz mu pokazać swoje zdjęcia z przedszkola ? - nie ! no może z podstawówki ... - zakochałaś się .

' kochałaś kogoś tak że gdy o nim myślałaś czułaś motylki?    Nie ale kochałam tak że gdy o nim myślałam nie potrzebowałam więcej.'  3

niewidzialnaaa dodano: 27 maja 2010

'-kochałaś kogoś tak,że gdy o nim myślałaś czułaś motylki? -Nie,ale kochałam tak,że gdy o nim myślałam,nie potrzebowałam więcej.'; 3

 odłóż tą butelkę..     i co? mam tęsknić na sucho...?

niewidzialnaaa dodano: 27 maja 2010

-odłóż tą butelkę.. - i co? mam tęsknić na sucho...?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć