głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika kiciak2424

Możesz być kim chcesz  ale pamiętaj żeby zawsze być sobą!

blondziaaaa dodano: 21 lipca 2011

Możesz być kim chcesz, ale pamiętaj żeby zawsze być sobą!

Znienawidził ją  ponieważ było mu wstyd  że ją skrzywdził.

blondziaaaa dodano: 21 lipca 2011

Znienawidził ją, ponieważ było mu wstyd, że ją skrzywdził.

' Albo Ci zależy  albo nie. Po środku to możesz być z kolega. Po środku to jest takie wiesz  lubie Cie  ale tak na prawdę mało mnie obchodzisz. !

blondziaaaa dodano: 21 lipca 2011

' Albo Ci zależy, albo nie. Po środku to możesz być z kolega. Po środku to jest takie wiesz, lubie Cie, ale tak na prawdę mało mnie obchodzisz. !

Miłość jest marką zawsze na topie .

blondziaaaa dodano: 21 lipca 2011

Miłość jest marką zawsze na topie .

 hmm.. w której ręce?   ale co?   Twoje życie.   W takim razie w obu.   Dlaczego?   Bo moje życie jest w Twoich rękach.

blondziaaaa dodano: 21 lipca 2011

-hmm.. w której ręce? -ale co? -Twoje życie. -W takim razie w obu. -Dlaczego? -Bo moje życie jest w Twoich rękach.

? I porzuciłam ostatnie złudne nadzieje   kiedy zobaczyłam jak siedzi mu na kolanach i  słodko się do niego uśmiecha. ?  ? Wiesz? kiedyś przyjdą takie dni  gdy jeszcze będziesz chciał przypomnieć sobie smak moich ust.?

blondziaaaa dodano: 21 lipca 2011

? I porzuciłam ostatnie złudne nadzieje , kiedy zobaczyłam jak siedzi mu na kolanach i słodko się do niego uśmiecha. ? ? Wiesz? kiedyś przyjdą takie dni, gdy jeszcze będziesz chciał przypomnieć sobie smak moich ust.?

?  Dlaczego nigdy nie spojrzysz mi w oczy?   Bo się  boję.   Spojrzeć mi w oczy?   Tak.   Dlaczego?   To proste.   Nie dla  mnie. Odpowiesz?   Bo boję się znowu w Tobie zakochać  boję się oddać  Ci serce po raz kolejny..?

blondziaaaa dodano: 21 lipca 2011

?- Dlaczego nigdy nie spojrzysz mi w oczy? - Bo się boję. - Spojrzeć mi w oczy? - Tak. - Dlaczego? - To proste. - Nie dla mnie. Odpowiesz? - Bo boję się znowu w Tobie zakochać, boję się oddać Ci serce po raz kolejny..?

 mam cię   powiedział podczas wygłupów .   głębokow w sercu  czy gdzieś ?    ...  zamiłk.widocznie nie był pewnien swoich uczuć.    wyszedł zostawiając ją zapłakaną.

blondziaaaa dodano: 21 lipca 2011

-mam cię - powiedział podczas wygłupów . -głębokow w sercu ,czy gdzieś ? - ... -zamiłk.widocznie nie był pewnien swoich uczuć. - wyszedł zostawiając ją zapłakaną.

  za co Ty mnie w ogóle kochasz !?   za darmo   Kochanie ?

blondziaaaa dodano: 21 lipca 2011

- za co Ty mnie w ogóle kochasz !? - za darmo , Kochanie ?

Był imponujący  taki męski. Lecz pod skórą prawdziwego mężczyzny  krył chłopca lubiącego przytulanie i kołysanie do snu.

blondziaaaa dodano: 21 lipca 2011

Był imponujący, taki męski. Lecz pod skórą prawdziwego mężczyzny krył chłopca lubiącego przytulanie i kołysanie do snu.

Wiedziałam  że poradzi sobie beze mnie.

blondziaaaa dodano: 21 lipca 2011

Wiedziałam, że poradzi sobie beze mnie.

Odeszłam  bo jego szczęście było dla mnie ważniejsze niż moje własne.

blondziaaaa dodano: 21 lipca 2011

Odeszłam, bo jego szczęście było dla mnie ważniejsze niż moje własne.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć