głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika karolineek

Dziewczyna z ambicjami...:    Dziewczyna  która chce kochać po swojemu... Anioł  który stara się dbać o szczęście innych... Diabeł  który zawsze żądny jest zemsty... Czasem jak dziecko  które często płacze... Potrzebująca zrozumienia  miłości  akceptacji  czułości... Słońce  które nawet największy lód potrafi stopić... Szara duszyczka wciąż szukająca swego miejsca na tym świecie... Dziewczyna nienawidząca kłamstwa  zdrady i złudzeń... Zakochana w nocy i mroku... Czekająca na pewien znak... Żyjąca dla tych małych ulotnych chwil... Walcząca o miłość  prawdę i sprawiedliwość... Zawsze tęskni za sekundą  zawsze tą ostatnią...

nopromises dodano: 12 sierpnia 2011

Dziewczyna z ambicjami...:);* Dziewczyna, która chce kochać po swojemu... Anioł, który stara się dbać o szczęście innych... Diabeł, który zawsze żądny jest zemsty... Czasem jak dziecko, które często płacze... Potrzebująca zrozumienia, miłości, akceptacji, czułości... Słońce, które nawet największy lód potrafi stopić... Szara duszyczka wciąż szukająca swego miejsca na tym świecie... Dziewczyna nienawidząca kłamstwa, zdrady i złudzeń... Zakochana w nocy i mroku... Czekająca na pewien znak... Żyjąca dla tych małych ulotnych chwil... Walcząca o miłość, prawdę i sprawiedliwość... Zawsze tęskni za sekundą, zawsze tą ostatnią...

Są ludzie  za którymi jeszcze niedawno wskoczyłabym w ogień.Dzisiaj bym już nie skoczyła  dzisiaj bym podlewała ten ogień benzyną.

nopromises dodano: 12 sierpnia 2011

Są ludzie, za którymi jeszcze niedawno wskoczyłabym w ogień.Dzisiaj bym już nie skoczyła, dzisiaj bym podlewała ten ogień benzyną.

Podziwiam Cię   naprawdę   bo Tobie do przetrwana na tym świecie jest potrzebne kurwienie się na lewo i prawo . Mi wystarczy śmiadanie   obiad i kolacja

nopromises dodano: 12 sierpnia 2011

Podziwiam Cię , naprawdę , bo Tobie do przetrwana na tym świecie jest potrzebne kurwienie się na lewo i prawo . Mi wystarczy śmiadanie , obiad i kolacja

Z kilku dni w morzu dat własny swój znaczę ślad

nopromises dodano: 12 sierpnia 2011

Z kilku dni w morzu dat własny swój znaczę ślad

Nie jestem typowa  pisk opon nie robi na mnie wrażenia  w przeciwieństwie do cichego odgłosu buziaka w szyję. zamiast wypchanego po brzegi portfela wolę widzieć Twój szczery uśmiech  od ucha do ucha. niełatwo zdobyć moje uznanie  bijąc się z jakimś typem w klubie  bukiet krwistoczerwonych róż bardziej mnie przekonuje. Twoje błyskotki na szyi i nadgarstku nie potrafią mnie tak zaczarować  jak Twoje spojrzenie pełne blasku. Nie Twoje przekleństwa czynią Cię  moim zdaniem  mężczyzną  lecz sposób  w jaki potrafisz mnie objąć  gdy się boję. nie cieszy mnie  gdy przez telefon mówisz kumplowi  że jesteś gdzieś ze mną  prawdziwą radość sprawisz  gdy mijając go nie wypuścisz mej dłoni z uścisku. nie musisz zabierać mnie na kolacje przy świecach  w zupełności wystarczy pośpiesznie zjedzony hamburger w Twoim towarzystwie. nie kupisz mnie drogimi prezentami  ale za jedno 'kocham Cię mała' jestem skłonna oddać Ci cały swój świat.

nopromises dodano: 12 sierpnia 2011

Nie jestem typowa, pisk opon nie robi na mnie wrażenia, w przeciwieństwie do cichego odgłosu buziaka w szyję. zamiast wypchanego po brzegi portfela wolę widzieć Twój szczery uśmiech, od ucha do ucha. niełatwo zdobyć moje uznanie, bijąc się z jakimś typem w klubie, bukiet krwistoczerwonych róż bardziej mnie przekonuje. Twoje błyskotki na szyi i nadgarstku nie potrafią mnie tak zaczarować, jak Twoje spojrzenie pełne blasku. Nie Twoje przekleństwa czynią Cię, moim zdaniem, mężczyzną, lecz sposób, w jaki potrafisz mnie objąć, gdy się boję. nie cieszy mnie, gdy przez telefon mówisz kumplowi, że jesteś gdzieś ze mną, prawdziwą radość sprawisz, gdy mijając go nie wypuścisz mej dłoni z uścisku. nie musisz zabierać mnie na kolacje przy świecach, w zupełności wystarczy pośpiesznie zjedzony hamburger w Twoim towarzystwie. nie kupisz mnie drogimi prezentami, ale za jedno 'kocham Cię mała' jestem skłonna oddać Ci cały swój świat.

Teraz mam wszystko co trzeba  proszę już zawsze bądź ze mną  by zobaczyć Twój uśmiech w drugą stronę kręcę światem  kocham życie  jak dresy po zażyciu tablet  przez życie z fartem  to tylko kwestia podejścia  Ty  wbij to sobie w łeb  że na porażki nie ma miejsca.

indywidualna dodano: 12 sierpnia 2011

Teraz mam wszystko co trzeba proszę już zawsze bądź ze mną by zobaczyć Twój uśmiech w drugą stronę kręcę światem kocham życie, jak dresy po zażyciu tablet przez życie z fartem, to tylko kwestia podejścia Ty, wbij to sobie w łeb, że na porażki nie ma miejsca.

Jestem fanem moich fanów  nad tym wersem się zastanów.  Bezgranicznie oddany  ale jebać psychopatów.

indywidualna dodano: 12 sierpnia 2011

Jestem fanem moich fanów, nad tym wersem się zastanów. Bezgranicznie oddany, ale jebać psychopatów.

Ze łzami w oczach mówił  że miłość jest ich nadzieją  ludzie nas nie zrozumieją   ludzie są okrutni.

indywidualna dodano: 12 sierpnia 2011

Ze łzami w oczach mówił, że miłość jest ich nadzieją ludzie nas nie zrozumieją, ludzie są okrutni.

wodził dłońmi po moim ciele  tworząc wzory  których nikt inny nie potrafiłby powtórzyć. jedyne w swoim rodzaju ruchy i muśnięcia. zostawił na mojej skórze niezatarty ślad swojego istnienia. nie widoczny  ale prawdziwy. i nawet teraz kiedy nie ma Go tu przy mnie  czuję Jego smukłe palce i ciepło bijące z ciała. błogie wspomnienie przeszłości.

indywidualna dodano: 12 sierpnia 2011

wodził dłońmi po moim ciele, tworząc wzory, których nikt inny nie potrafiłby powtórzyć. jedyne w swoim rodzaju ruchy i muśnięcia. zostawił na mojej skórze niezatarty ślad swojego istnienia. nie widoczny, ale prawdziwy. i nawet teraz kiedy nie ma Go tu przy mnie, czuję Jego smukłe palce i ciepło bijące z ciała. błogie wspomnienie przeszłości.

Kobieta pełniąca rolę kolegi  to rzadki skarb. Toleruje ludzi takimi jakimi są  obdarzając ich od czasu do czasu dozą zdrowej  szczerej  konstruktywnej krytyki  o ile coś takiego w ogóle istnieje . Można z nią pogadać o wszystkim  zapytać o radę  szczególnie gdy masz problemy ze swoją kobietą . Trudno się z nią nudzić  bo zasady na jakich się przyjaźnicie sprawiają  że możecie robić niemal wszystko. Ale uważaj   jeśli którekolwiek z was będzie chciało czegoś więcej niż tylko przyjaźni   ryzykujecie utratę wszystkiego. Dodanie wątku erotyczno   miłosnego będzie na pewno ogromnym przeżyciem dla was obojga  ale przecież nic nie trwa wiecznie i kiedyś się rozejdziecie. A wtedy powrót do przyjaźni jest już raczej niemożliwy. Jej główną  różniącą ją od innych kobiet cechą jest wyraz twarzy   coś pomiędzy zaciętością  zaniepokojeniem a smutkiem.

indywidualna dodano: 11 sierpnia 2011

Kobieta pełniąca rolę kolegi, to rzadki skarb. Toleruje ludzi takimi jakimi są, obdarzając ich od czasu do czasu dozą zdrowej, szczerej, konstruktywnej krytyki (o ile coś takiego w ogóle istnieje). Można z nią pogadać o wszystkim, zapytać o radę (szczególnie gdy masz problemy ze swoją kobietą). Trudno się z nią nudzić, bo zasady na jakich się przyjaźnicie sprawiają, że możecie robić niemal wszystko. Ale uważaj - jeśli którekolwiek z was będzie chciało czegoś więcej niż tylko przyjaźni - ryzykujecie utratę wszystkiego. Dodanie wątku erotyczno - miłosnego będzie na pewno ogromnym przeżyciem dla was obojga, ale przecież nic nie trwa wiecznie i kiedyś się rozejdziecie. A wtedy powrót do przyjaźni jest już raczej niemożliwy. Jej główną, różniącą ją od innych kobiet cechą jest wyraz twarzy - coś pomiędzy zaciętością, zaniepokojeniem a smutkiem.

A najgorsza jest świadomość  że mogło się nam udać.

indywidualna dodano: 11 sierpnia 2011

A najgorsza jest świadomość, że mogło się nam udać.

Nigdy nikogo bardziej. Amen.

indywidualna dodano: 11 sierpnia 2011

Nigdy nikogo bardziej. Amen.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć