głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika kaaas3

Marzenia? Sama nie wiem. Po prostu chciałabym żeby w końcu coś mi się udało. Żeby było trochę łatwiej lepiej. Żeby ludzie byli warci czegokolwiek. Chciałabym mieć więcej czasu. Więcej szczęścia. Więcej uśmiechu na twarzy. Nie marzę o niczym szczególnym nie chcę skakać na bungee zwiedzać całego świata albo władać wieloma językami. Chciałabym być szczęśliwa mieć obok kogoś ważnego i dzielić z nim wszystko całe swoje życie.

angela050219922 dodano: przedwczoraj o 13:35

Marzenia? Sama nie wiem. Po prostu chciałabym żeby w końcu coś mi się udało. Żeby było trochę łatwiej, lepiej. Żeby ludzie byli warci czegokolwiek. Chciałabym mieć więcej czasu. Więcej szczęścia. Więcej uśmiechu na twarzy. Nie marzę o niczym szczególnym, nie chcę skakać na bungee, zwiedzać całego świata albo władać wieloma językami. Chciałabym być szczęśliwa, mieć obok kogoś ważnego i dzielić z nim wszystko, całe swoje życie.

Mój kochany nocny marku. Wiem że nie znasz się na zegarku ja Cię kocham niesłychanie ale ... pozwól mi na spanie.

angela050219922 dodano: 3 dni temu

Mój kochany nocny marku. Wiem, że nie znasz się na zegarku, ja Cię kocham niesłychanie, ale ... pozwól mi na spanie.

 Nie bój się pożegnań. Jeśli ktoś nie docenia Twojej obecności to nie ma sensu walczyć o miejsce w jego życiu.

angela050219922 dodano: 2 tygodnie temu

"Nie bój się pożegnań. Jeśli ktoś nie docenia Twojej obecności, to nie ma sensu walczyć o miejsce w jego życiu."

 Mała podziękuj mężczyźnie który złamał ci serce.  Podziękuj mu za to że nauczył cię polegać na samej sobie bo na nim nie mogłaś.  Podziękuj mu za to że odkryłaś nowe pokłady siły w sobie bo on był twoją słabością.  Podziękuj mu za to że umiesz dziś stać mocno na swoich nogach bo o niego nie mogłaś się oprzeć.  Podziękuj mu za to że nauczył cię kochać pomimo wszystko bo nie było za co.  Podziękuj mu za to że nauczył cię cierpliwości bo potrzebował jej wiele. Podziękuj mu za to że sama nauczyłaś się zwyciężać bo on o ciebie nie walczył. Podziękuj mu za to że znalazłaś szczęście w sobie bo on ci go nie dawał. Podziękuj mu za to że nauczyłaś się kochać siebie bo on cię nie kochał.

angela050219922 dodano: 2 tygodnie temu

"Mała, podziękuj mężczyźnie, który złamał ci serce. Podziękuj mu za to, że nauczył cię polegać na samej sobie, bo na nim nie mogłaś. Podziękuj mu za to, że odkryłaś nowe pokłady siły w sobie, bo on był twoją słabością. Podziękuj mu za to, że umiesz dziś stać mocno na swoich nogach, bo o niego nie mogłaś się oprzeć. Podziękuj mu za to, że nauczył cię kochać pomimo wszystko, bo nie było za co. Podziękuj mu za to, że nauczył cię cierpliwości, bo potrzebował jej wiele. Podziękuj mu za to, że sama nauczyłaś się zwyciężać, bo on o ciebie nie walczył. Podziękuj mu za to, że znalazłaś szczęście w sobie, bo on ci go nie dawał. Podziękuj mu za to, że nauczyłaś się kochać siebie, bo on cię nie kochał."

 Chcę Cię.  Z każdą wadą.  Z każdą zaletą.  Z głupimi pytaniami.  Z wszystkimi przyzwyczajeniami.  Z każdym nawykiem.  Z wszystkimi grymasami na twarzy.  Z marudzeniem.  I wszystkimi nieodkrytymi myślami. Chcę Cię.  Nawet gdy ciężko ze sobą wytrzymać. Gdy obrażamy się na siebie na chwilę. Chcę Cię.  Z całym ciężkim bagażem jaki nosisz.  Z każdym przytuleniem nawet gdy mówię że nie chcę.  Z cierpliwością.  I kiedy jej już brakuje.  Chcę Cię.  Gdy się budzę.  I gdy zasypiam.  Gdy dzwonisz z pytaniem za ile będę gotowa.  Gdy męczysz mnie swoim gadaniem. Chcę cię.  Z najmniejszymi gestami.  Chcę Cię ze wszystkim bo bez tego wszystkiego nie byłbyś już taki mój.

angela050219922 dodano: 2 tygodnie temu

"Chcę Cię. Z każdą wadą. Z każdą zaletą. Z głupimi pytaniami. Z wszystkimi przyzwyczajeniami. Z każdym nawykiem. Z wszystkimi grymasami na twarzy. Z marudzeniem. I wszystkimi nieodkrytymi myślami. Chcę Cię. Nawet, gdy ciężko ze sobą wytrzymać. Gdy obrażamy się na siebie na chwilę. Chcę Cię. Z całym ciężkim bagażem jaki nosisz. Z każdym przytuleniem, nawet gdy mówię, że nie chcę. Z cierpliwością. I kiedy jej już brakuje. Chcę Cię. Gdy się budzę. I gdy zasypiam. Gdy dzwonisz z pytaniem, za ile będę gotowa. Gdy męczysz mnie swoim gadaniem. Chcę cię. Z najmniejszymi gestami. Chcę Cię ze wszystkim, bo bez tego wszystkiego nie byłbyś już taki mój.

Do niektórych wspomnień wraca się codziennie :

angela050219922 dodano: 1 luty 2017

Do niektórych wspomnień wraca się codziennie :)

Wspomnienia w przeciwieństwie do ludzi zostają na zawsze :

angela050219922 dodano: 1 luty 2017

Wspomnienia w przeciwieństwie do ludzi zostają na zawsze :)

🎶 Szukam Cię ciągnie mnie do tych miejsc naszych miejsc  szukam Cię ale znów nadaremnie 🎶

angela050219922 dodano: 22 stycznia 2017

🎶 "Szukam Cię, ciągnie mnie do tych miejsc, naszych miejsc, szukam Cię ale znów nadaremnie" 🎶

Znajdź kogoś kto nie boi się przyznać że tęskni. Kogoś kto wie że nie jesteś idealny ale traktuje Cię tak jakbyś taki był. Kogoś dla kogo największym lękiem jest utrata Ciebie. Kogoś kto całkowicie odda Ci serducho i kto będzie mówił Kocham Cię i naprawdę miał to na myśli naprawdę będzie to czuł... I w końcu co najważniejsze znajdź kogoś kto będzie szczęśliwy budząc się przy Tobie każdego dnia i mimo upływu lat zmarszczek i siwych włosów będzie Cię kochał z każdym dniem coraz mocniej...

angela050219922 dodano: 13 stycznia 2017

Znajdź kogoś, kto nie boi się przyznać, że tęskni. Kogoś, kto wie, że nie jesteś idealny, ale traktuje Cię tak, jakbyś taki był. Kogoś, dla kogo największym lękiem jest utrata Ciebie. Kogoś, kto całkowicie odda Ci serducho i kto będzie mówił "Kocham Cię" i naprawdę miał to na myśli, naprawdę będzie to czuł... I w końcu co najważniejsze, znajdź kogoś, kto będzie szczęśliwy budząc się przy Tobie każdego dnia i mimo upływu lat, zmarszczek i siwych włosów będzie Cię kochał z każdym dniem coraz mocniej...

 Nasze zachowania względem siebie to pasmo niezręczności. Dłubiemy sobie nawzajem w sercach w oczach w wątrobach straszymy się sprawdzamy przewiercamy na wylot. Duchowa strona człowieka nie podlega żadnej ochronie. To aż śmieszne: na robienie zwykłych domięśniowych zastrzyków trzeba mieć specjalne pozwolenie ale majsterkować przy duszy ludzkiej może praktycznie każdy kto zechce...

angela050219922 dodano: 12 stycznia 2017

"Nasze zachowania względem siebie to pasmo niezręczności. Dłubiemy sobie nawzajem w sercach, w oczach, w wątrobach, straszymy się, sprawdzamy, przewiercamy na wylot. Duchowa strona człowieka nie podlega żadnej ochronie. To aż śmieszne: na robienie zwykłych domięśniowych zastrzyków trzeba mieć specjalne pozwolenie, ale majsterkować przy duszy ludzkiej może praktycznie każdy, kto zechce..."

Przecież tak naprawdę poznajemy się w sytuacjach życiowych codziennych a nie na kilkudniowych wyjazdach nie na gadu gadu w mailach czy przez esemesy gdzie można napisać tak naprawdę wszystko. I uwierzyć we wszystko. … Poznanie może dać tylko zwyczajna sytuacja wspólne posiłki zakupy sprzątanie praca. W końcu to jest życie. A nie internet czy smsy.

angela050219922 dodano: 9 stycznia 2017

Przecież tak naprawdę poznajemy się w sytuacjach życiowych, codziennych, a nie na kilkudniowych wyjazdach, nie na gadu-gadu, w mailach czy przez esemesy, gdzie można napisać tak naprawdę wszystko. I uwierzyć we wszystko. (…) Poznanie może dać tylko zwyczajna sytuacja, wspólne posiłki, zakupy, sprzątanie, praca. W końcu to jest życie. A nie internet czy smsy.

Nie lubi spódniczek a czasem w nich chodzi. Lubi gorzką herbatę a ciągle ją słodzi. Chce mieć długie włosy a ciągle je ścina. Nienawidzi przekleństw a często przeklina.

angela050219922 dodano: 8 stycznia 2017

Nie lubi spódniczek, a czasem w nich chodzi. Lubi gorzką herbatę, a ciągle ją słodzi. Chce mieć długie włosy, a ciągle je ścina. Nienawidzi przekleństw, a często przeklina.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV