głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika kaaas3

Ludzie potrafią uwierzyć w datę końca świata w kontakty z UFO w sztuczną mgłę...  A nie umieją uwierzyć w siebie..

angela050219922 dodano: 2 tygodnie temu

Ludzie potrafią uwierzyć w datę końca świata, w kontakty z UFO, w sztuczną mgłę... A nie umieją uwierzyć w siebie..

Tak naprawdę mamy tylko ten wieczór tę minutę. Nie ma wczoraj bo już minęło ani jutra bo nie wiadomo czy nadejdzie. Jest tylko dziś cała reszta to wspomnienie albo marzenie

angela050219922 dodano: 2 tygodnie temu

Tak naprawdę mamy tylko ten wieczór, tę minutę. Nie ma wczoraj bo już minęło ani jutra, bo nie wiadomo czy nadejdzie. Jest tylko dziś, cała reszta to wspomnienie albo marzenie

Nie widziałam nic smutniejszego od oczu w których zgasła nadzieja ale i nic piękniejszego od oczu w których nadzieja zapłonęła na nowo małą iskierką wzbudzającą pożar trawiący wszystkie smutki.

angela050219922 dodano: 2 tygodnie temu

Nie widziałam nic smutniejszego od oczu, w których zgasła nadzieja, ale i nic piękniejszego od oczu, w których nadzieja zapłonęła na nowo małą iskierką wzbudzającą pożar trawiący wszystkie smutki.

 Oby nie zdarzało się wam upaść kraść oszukiwać ani upijać. Jeśli już musicie upaść padajcie sobie w objęcia. Jeśli musicie kraść kradnijcie sobie pocałunki. Jeśli musicie oszukiwać oszukujcie śmierć. A jeśli już musicie pić pijcie z przyjaciółmi. Za moich przyjaciół !

angela050219922 dodano: 19 grudnia 2017

"Oby nie zdarzało się wam upaść, kraść, oszukiwać, ani upijać. Jeśli już musicie upaść, padajcie sobie w objęcia. Jeśli musicie kraść, kradnijcie sobie pocałunki. Jeśli musicie oszukiwać, oszukujcie śmierć. A jeśli już musicie pić, pijcie z przyjaciółmi. Za moich przyjaciół !

 A potem mnie pierwszy raz czułością swoją oszołomił i dbać o mnie zaczął. I się o mnie troszczyć. I moimi zmartwieniami się zamartwiać. I moim śmiechem się śmiać. I moim smutkiem smucić. I moimi lękami bać. I moimi pragnieniami pragnąc.

angela050219922 dodano: 19 grudnia 2017

"A potem mnie pierwszy raz czułością swoją oszołomił i dbać o mnie zaczął. I się o mnie troszczyć. I moimi zmartwieniami się zamartwiać. I moim śmiechem się śmiać. I moim smutkiem smucić. I moimi lękami bać. I moimi pragnieniami pragnąc. "

A potem sam się znajdzie powód  By zwątpić czy to się opłaca  Znajdziemy powód by odchodzić I sto powodów żeby wracać.

angela050219922 dodano: 19 grudnia 2017

A potem sam się znajdzie powód, By zwątpić, czy to się opłaca, Znajdziemy powód, by odchodzić I sto powodów, żeby wracać.

“ Gdy rozmyślasz o życiu musisz pamiętać o dwóch rzeczach: żadna ilość poczucia winy nie naprawi błędów przeszłości i żadna ilość nerwów nie jest w stanie zmienić przyszłości. ”

angela050219922 dodano: 19 grudnia 2017

“ Gdy rozmyślasz o życiu musisz pamiętać o dwóch rzeczach: żadna ilość poczucia winy nie naprawi błędów przeszłości i żadna ilość nerwów nie jest w stanie zmienić przyszłości. ”

 Zdarza się ON. Ten przeznaczony. Ten dla którego będziesz najważniejsza. Poznać go bardzo łatwo. To on cię będzie szukał. To on nie pozwoli ci odejść bez adresu telefonu komórki znajomości twoich ulubionych kwiatów kolorów książek filmów.. To on cię odnajdzie napisze mimo że nie lubi pisać przyjedzie  mimo deszczu... Jeśli cię nie będzie w domu rano złapie cię wieczorem. Jeśli nie zastanie cię wieczorem spróbuje rano. Albo w południe. Będzie pisał listy i będzie tęsknił. Nie pozwoli ci zniknąć. A jeśli już się tak zdarzy że przewrócisz mu w głowie kompletnie ale umkniesz mu niepewna swoich uczuć a on dopiero po rozstaniu zorientuje się że warto to coś co między wami się wydarzyło pielęgnować  odnajdzie cię na sto procent!

angela050219922 dodano: 19 grudnia 2017

"Zdarza się ON. Ten przeznaczony. Ten, dla którego będziesz najważniejsza. Poznać go bardzo łatwo. To on cię będzie szukał. To on nie pozwoli ci odejść bez adresu, telefonu, komórki, znajomości twoich ulubionych kwiatów, kolorów, książek, filmów.. To on cię odnajdzie, napisze, mimo że nie lubi pisać, przyjedzie - mimo deszczu... Jeśli cię nie będzie w domu rano, złapie cię wieczorem. Jeśli nie zastanie cię wieczorem, spróbuje rano. Albo w południe. Będzie pisał listy i będzie tęsknił. Nie pozwoli ci zniknąć. A jeśli już się tak zdarzy, że przewrócisz mu w głowie kompletnie, ale umkniesz mu, niepewna swoich uczuć, a on dopiero po rozstaniu zorientuje się, że warto to coś, co między wami się wydarzyło, pielęgnować - odnajdzie cię na sto procent!"

Niektórzy ludzie twierdzą że zawsze trzeba walczyć do końca. Pomimo wszystko wbrew sobie i wszystkiemu. Liczą że druga osoba może jeszcze jakimś cudem kiedyś się zmieni. Może mają rację. Ja jednak nie wierzę w cuda i uważam że każda walka szczególnie jednostronna musi mieć swój koniec.  Życie jest zbyt krótkie by marnować czas na ludzi którzy mają nas w dupie i nie przeskoczyli by dla nas kałuży. Szkoda poświęcać choćby małą część swojego życia na tych dla których gówno znaczymy. Nie marnujmy więc ani jednej cennej minuty na tych którzy nie potrafili znaleźć kilku sekund dla nas. Szanujmy się – mimo tego że ktoś nie szanował nas...

angela050219922 dodano: 19 grudnia 2017

Niektórzy ludzie twierdzą, że zawsze trzeba walczyć do końca. Pomimo wszystko, wbrew sobie i wszystkiemu. Liczą, że druga osoba może jeszcze jakimś cudem kiedyś się zmieni. Może mają rację. Ja jednak nie wierzę w cuda i uważam, że każda walka (szczególnie jednostronna) musi mieć swój koniec. Życie jest zbyt krótkie by marnować czas na ludzi, którzy mają nas w dupie i nie przeskoczyli by dla nas kałuży. Szkoda poświęcać choćby małą część swojego życia na tych, dla których gówno znaczymy. Nie marnujmy więc ani jednej cennej minuty na tych, którzy nie potrafili znaleźć kilku sekund dla nas. Szanujmy się – mimo tego, że ktoś nie szanował nas...

 To że ktoś chce zerwać z kimś kontakt na jakiś czas nie znaczy że ten ktoś jest dla niego nikim. Czasami jest tak że znaczy dla niego za dużo a on nie może sobie z tym poradzić.

angela050219922 dodano: 19 grudnia 2017

"To, że ktoś chce zerwać z kimś kontakt na jakiś czas nie znaczy, że ten ktoś jest dla niego nikim. Czasami jest tak, że znaczy dla niego za dużo, a on nie może sobie z tym poradzić."

„Milczeniem zablokowaliśmy drogi do siebie. Nikt nie pomyślał o objeździe więc każde z nas wyruszyło w innym kierunku. Do innych dłoni ramion ust. Może kiedyś spotkamy się w uczuciowym korku ale nigdy nie dotrzemy do siebie.”

angela050219922 dodano: 19 grudnia 2017

„Milczeniem zablokowaliśmy drogi do siebie. Nikt nie pomyślał o objeździe, więc każde z nas wyruszyło w innym kierunku. Do innych dłoni, ramion, ust. Może kiedyś spotkamy się w uczuciowym korku, ale nigdy nie dotrzemy do siebie.”

Przeszkody nie powinny cię zatrzymywać. Jeśli uderzysz w ścianę nie odwracaj się zrezygnowany. Znajdź sposób żeby się wspiąć obejść lub przebić .

aandziakk dodano: 16 sierpnia 2017

Przeszkody nie powinny cię zatrzymywać. Jeśli uderzysz w ścianę, nie odwracaj się zrezygnowany. Znajdź sposób, żeby się wspiąć, obejść lub przebić .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV