głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika kaaas3

Nadzieja bywa okrutna umiera ostatnia lecz przez nią umierał już niejeden.

aandziakk dodano: 2 dni temu

Nadzieja bywa okrutna, umiera ostatnia, lecz przez nią umierał już niejeden.

Dawniej czułam sens jaki utrzymywałam w jego życiu i nawet pomimo własnych upadków pomimo podkładanych nóg nie zwątpiłam w nas nigdy. A może po prostu nigdy nie potrafiłam zwątpić może ufałam zbyt bardzo. Do dziś. Do chwili temu. Dziś jego nie ma. Nie ma go ze mną nie ma przy mnie nie ma go w moim życiu a nawet w sercu. Powoli przyzwyczajam się do braku. Przyzwyczajam się do momentów w których bywa że jeszcze tęsknię ale najważniejsze w tym wszystkim jest to że daję radę. Jeszcze niedawno ze łzami w oczach podnosiłam z bruku swoje serce i dłońmi delikatnie je otrzepywałam a dziś jest już prawie czyste i prawie idealnie całe. Dziś jest moje. Dotykam je tylko ja i tylko ja trzymam je pod swoją klatką piersiową nikt więcej.

aandziakk dodano: 2 dni temu

Dawniej czułam sens, jaki utrzymywałam w jego życiu i nawet pomimo własnych upadków, pomimo podkładanych nóg, nie zwątpiłam w nas nigdy. A może po prostu nigdy nie potrafiłam zwątpić, może ufałam zbyt bardzo. Do dziś. Do chwili temu. Dziś jego nie ma. Nie ma go ze mną, nie ma przy mnie, nie ma go w moim życiu, a nawet w sercu. Powoli przyzwyczajam się do braku. Przyzwyczajam się do momentów, w których bywa, że jeszcze tęsknię, ale najważniejsze w tym wszystkim jest to, że daję radę. Jeszcze niedawno ze łzami w oczach podnosiłam z bruku swoje serce i dłońmi delikatnie je otrzepywałam, a dziś jest już prawie czyste i prawie idealnie całe. Dziś jest moje. Dotykam je tylko ja i tylko ja trzymam je pod swoją klatką piersiową, nikt więcej.

Czasem po prostu coś pójdzie nie tak pewne rozrzucone kawałki przestają do siebie pasować tak jak wcześniej. Teraz jesteśmy tylko rozsypanką. Rozsypanką zbędnych słów ale i tych niewypowiedzianych. Rozsypanką uczuć które wymywają w naszych wnętrzach to co wcześniej liczyło się ponad wszystko inne. Rozsypanką gestów które wcześniej mówiły więcej niż słowa. Jesteśmy własną rozsypanką której jeśli nie my nikt nigdy więcej nie będzie w stanie złożyć od nowa. To trudne prawda? Gdy z rąk wymyka nam się coś czego przecież byliśmy tak bardzo pewni. Coś za coś zabiłbyś wcześniej. Tu czas jest zabójcą. Przemijanie? Proszę nie mów nigdy więcej że czasem coś musi się zmienić by przyszło coś lepszego miłość nigdy się nie zmienia.

aandziakk dodano: 2 dni temu

Czasem po prostu coś pójdzie nie tak, pewne rozrzucone kawałki przestają do siebie pasować tak jak wcześniej. Teraz jesteśmy tylko rozsypanką. Rozsypanką zbędnych słów, ale i tych niewypowiedzianych. Rozsypanką uczuć, które wymywają w naszych wnętrzach to co wcześniej liczyło się ponad wszystko inne. Rozsypanką gestów, które wcześniej mówiły więcej niż słowa. Jesteśmy własną rozsypanką, której jeśli nie my, nikt nigdy więcej nie będzie w stanie złożyć od nowa. To trudne, prawda? Gdy z rąk wymyka nam się coś, czego przecież byliśmy tak bardzo pewni. Coś, za coś zabiłbyś wcześniej. Tu czas jest zabójcą. Przemijanie? Proszę, nie mów nigdy więcej, że czasem coś musi się zmienić, by przyszło coś lepszego, miłość nigdy się nie zmienia.

 Szczęście to jedyna wartość która się mnoży jeśli się ją dzieli

angela050219922 dodano: 1 tydzień temu

"Szczęście to jedyna wartość, która się mnoży,jeśli się ją dzieli"

 Ból łączy dwoje ludzi o wiele silniej niż miłość czy namiętność

angela050219922 dodano: 1 tydzień temu

"Ból łączy dwoje ludzi o wiele silniej niż miłość czy namiętność"

 By­wają ta­kie dni i no­ce które zmieniają wszys­tko. By­wają ta­kie roz­mo­wy które są w sta­nie wywrócić do góry no­gami cały nasz świat. Nie możemy ich prze­widzieć. Nie możemy się na nie przy­goto­wać. Czy­hają gdzieś za­pisa­ne w łańcuchu pozornych przy­padków nieu­chron­ne jak świt po ciem­ności

angela050219922 dodano: 1 tydzień temu

"By­wają ta­kie dni i no­ce, które zmieniają wszys­tko. By­wają ta­kie roz­mo­wy, które są w sta­nie wywrócić do góry no­gami cały nasz świat. Nie możemy ich prze­widzieć. Nie możemy się na nie przy­goto­wać. Czy­hają gdzieś, za­pisa­ne w łańcuchu pozornych przy­padków, nieu­chron­ne jak świt po ciem­ności"

„Wszyscy mamy swoje blizny udręki i zmory. Wszyscy chodzimy i udajemy że wszystko jest w porządku. Jesteśmy uprzejmi wobec obcych jeździmy po tej samej ulicy stoimy w kolejce w sklepie i jakoś skrywamy ból i rozpacz. Ciężko pracujemy i układamy plany na przyszłość które najczęściej diabli biorą.”

angela050219922 dodano: 2 tygodnie temu

„Wszyscy mamy swoje blizny, udręki i zmory. Wszyscy chodzimy i udajemy, że wszystko jest w porządku. Jesteśmy uprzejmi wobec obcych, jeździmy po tej samej ulicy, stoimy w kolejce w sklepie i jakoś skrywamy ból i rozpacz. Ciężko pracujemy i układamy plany na przyszłość, które najczęściej diabli biorą.”

Jeśli zatem chcesz gdzieś dojść najlepiej znajdź kogoś kto już tam doszedł. Jeśli natomiast nie umiesz latać biegnij. Jeśli nie umiesz biegać chodź. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko – posuwaj się naprzód i nie koncentruj się na swoich słabościach bo te gdy tylko w to uwierzysz i się postarasz staną się Twoimi mocnymi stronami.

angela050219922 dodano: 3 marca 2017

Jeśli zatem chcesz gdzieś dojść, najlepiej znajdź kogoś, kto już tam doszedł. Jeśli natomiast nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodź. Jeśli nie umiesz chodzić, czołgaj się. Ale bez względu na wszystko – posuwaj się naprzód i nie koncentruj się na swoich słabościach, bo te (gdy tylko w to uwierzysz i się postarasz) staną się Twoimi mocnymi stronami."

Jestem skazany na tęsknotę za Tobą. Na bezsilność bezradność bezsenność na szybsze bicie serca na Twój widok i kotłowanie się krwi w żyłach na wyższe ciśnienie i szybsze tętno. Na setki myśli na sekundę na milion pytań i równie mnóstwo nieotrzymanych odpowiedzi. Na niemy krzyk i zaciśnięte gardło na widoczne blizny na psychice. Na przyduszające wspomnienia i palące rany wewnętrzne. Kurwa tylko i wyłącznie dlatego że kiedyś moje serce zadecydowało i wybrało właśnie Ciebie.

angela050219922 dodano: 2 marca 2017

Jestem skazany na tęsknotę za Tobą. Na bezsilność, bezradność, bezsenność, na szybsze bicie serca na Twój widok i kotłowanie się krwi w żyłach, na wyższe ciśnienie i szybsze tętno. Na setki myśli na sekundę, na milion pytań i równie mnóstwo nieotrzymanych odpowiedzi. Na niemy krzyk i zaciśnięte gardło, na widoczne blizny na psychice. Na przyduszające wspomnienia i palące rany wewnętrzne. Kurwa, tylko i wyłącznie dlatego, że kiedyś moje serce zadecydowało i wybrało właśnie Ciebie.

cierpimy bo dajemy więcej niż otrzymaliśmy w zamian.

aandziakk dodano: 23 luty 2017

cierpimy,bo dajemy więcej niż otrzymaliśmy w zamian.

zauważyłaś że gdy jest z Tobą źle to na ogół nikogo wokół ciebie nie ma? i wtedy masz podwójnie ciężko bo musisz sama siebie mobilizować. wiara ze strony innych pojawia się dopiero z pierwszymi sukcesami. no trudno tak to działa.

aandziakk dodano: 23 luty 2017

zauważyłaś, że gdy jest z Tobą źle, to na ogół nikogo wokół ciebie nie ma? i wtedy masz podwójnie ciężko, bo musisz sama siebie mobilizować. wiara ze strony innych pojawia się dopiero z pierwszymi sukcesami. no trudno, tak to działa.

O porażkach nie mówię bo uważam że złym emocjom nie powinno się poświęcać czasu i energii. Nie siedzę nie przegaduję. Zamykam temat wyciągam wnioski i idę dalej.

aandziakk dodano: 23 luty 2017

O porażkach nie mówię, bo uważam, że złym emocjom nie powinno się poświęcać czasu i energii. Nie siedzę, nie przegaduję. Zamykam temat, wyciągam wnioski i idę dalej.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV