głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika kaaas3

 Najważniejszą rzeczą w wyprawie jest doprowadzenie jej do końca

angela050219922 dodano: wczoraj o 23:07

"Najważniejszą rzeczą w wyprawie jest doprowadzenie jej do końca

 Czasem oczywiście marzenia nie wystarczą. Liczy się zbieg okoliczności szczęście a przede wszystkim ludzie których spotykamy po drodze. Tak naprawdę to dzięki nim osiągamy tak wiele w życiu. ... Zatem róbmy to co lubimy w życiu. Jeśli naprawdę chcemy marzenia się spełniają. Nasza determinacja jest w stanie pokonać wiele barier które na pierwszy rzut oka są nie do pokonania. Nie znamy przecież do końca naszych możliwości. Trzeba próbować a nie od początku myśleć że nie da się bo jest za trudne. Nagle świat się otwiera. A my patrzymy wstecz i przebyta droga wydaje się taka krótka. Przed nami wielka niewiadoma która czasem może przerażać. Jednak niewiadoma staje się wiadomą a my potem znowu spojrzymy wstecz i okaże się że wszystko było takie łatwe. Może nie tyle że łatwe tylko my spodziewaliśmy się że będzie trudniejsze. Obojętne czy się wspinamy jeździmy w najwyższe góry świata czy po prostu chodzimy po tatrzańskich szlakach.

angela050219922 dodano: wczoraj o 23:07

"Czasem oczywiście marzenia nie wystarczą. Liczy się zbieg okoliczności, szczęście, a przede wszystkim ludzie, których spotykamy po drodze. Tak naprawdę to dzięki nim osiągamy tak wiele w życiu. [...] Zatem róbmy to co lubimy w życiu. Jeśli naprawdę chcemy, marzenia się spełniają. Nasza determinacja jest w stanie pokonać wiele barier, które na pierwszy rzut oka są nie do pokonania. Nie znamy przecież do końca naszych możliwości. Trzeba próbować, a nie od początku myśleć, że nie da się, bo jest za trudne. Nagle świat się otwiera. A my patrzymy wstecz i przebyta droga wydaje się taka krótka. Przed nami wielka niewiadoma, która czasem może przerażać. Jednak niewiadoma staje się wiadomą, a my potem znowu spojrzymy wstecz i okaże się, że wszystko było takie łatwe. Może nie tyle, że łatwe, tylko my spodziewaliśmy się, że będzie trudniejsze. Obojętne, czy się wspinamy, jeździmy w najwyższe góry świata, czy po prostu chodzimy po tatrzańskich szlakach."

 Życie nie składa się tylko z sumy oddechów lecz chwil które zapychają nam dech w piersiach

angela050219922 dodano: wczoraj o 23:05

"Życie nie składa się tylko z sumy oddechów, lecz chwil które zapychają nam dech w piersiach"

 Moje najtrudniejsze przejścia dojrzewały w niezwykły sposób. Kiedy wpatrywałem się w niepojęte piękno górskie nie potrafiłam je ogarnąć ani zrozumieć. A jednak towarzyszyło mi poczucie bliskości czegoś najważniejszego najcenniejszego w moim życiu. Rodziło się z tego wszystkiego silne pragnienie zbliżenia się do tego tajemniczego piękna. W końcu ulegałam mu i dojrzewałam do pokornego wyznania: „W porządku Góro powierzam się Tobie. Nieważne co mnie spotka. Ale Ty również jesteś moją.”

angela050219922 dodano: wczoraj o 23:05

"Moje najtrudniejsze przejścia dojrzewały w niezwykły sposób. Kiedy wpatrywałem się w niepojęte piękno górskie, nie potrafiłam je ogarnąć ani zrozumieć. A jednak towarzyszyło mi poczucie bliskości czegoś najważniejszego, najcenniejszego w moim życiu. Rodziło się z tego wszystkiego silne pragnienie zbliżenia się do tego tajemniczego piękna. W końcu ulegałam mu i dojrzewałam do pokornego wyznania: „W porządku Góro, powierzam się Tobie. Nieważne, co mnie spotka. Ale Ty również jesteś moją.”

 W górach każdy krok musi być przemyślany każde zwycięstwo okupione jest wysiłkiem. Nauczyć się gór to nauczyć się chodzić a co więcej nauczyć się żyć.

angela050219922 dodano: wczoraj o 23:03

"W górach każdy krok musi być przemyślany, każde zwycięstwo okupione jest wysiłkiem. Nauczyć się gór to nauczyć się chodzić, a co więcej, nauczyć się żyć."

 Gdy nie można zawrócić to trzeba iść naprzód

angela050219922 dodano: wczoraj o 23:02

"Gdy nie można zawrócić to trzeba iść naprzód"

 Świat gór! Aby go nazwać swoim trzeba zainwestować znacznie więcej niż krótkotrwałą radość oczu. I może dlatego właśnie człowiek naprawdę kochający góry chce znosić trudy wyrzeczenia i niebezpieczeństwa na ich skalnych szlakach.

angela050219922 dodano: wczoraj o 23:01

"Świat gór! Aby go nazwać swoim, trzeba zainwestować znacznie więcej niż krótkotrwałą radość oczu. I może dlatego właśnie człowiek naprawdę kochający góry chce znosić trudy, wyrzeczenia i niebezpieczeństwa na ich skalnych szlakach."

Nie zlicze ile razy mówiłam że jest okej a tak naprawde rozsadzało mnie od środka. Nie zlicze ile razy uśmiechałam sie chociaż miałam ochote płakać jak dziecko. Nie zlicze ile razy miałam ochote zapasc sie pod ziemie i po prostu zniknać. Nie zlicze.ile razy próbowałam być szczesliwa a za każdym razem znów coś stawało na drodze. Pewnych rzeczy nie da sie policzyć bo niektóre błedy popełniamy zbyt często

angela050219922 dodano: 1 tydzień temu

Nie zlicze ile razy mówiłam że jest okej,a tak naprawde rozsadzało mnie od środka. Nie zlicze,ile razy uśmiechałam sie,chociaż miałam ochote płakać jak dziecko. Nie zlicze,ile razy miałam ochote zapasc sie pod ziemie i po prostu zniknać. Nie zlicze.ile razy próbowałam być szczesliwa,a za każdym razem znów coś stawało na drodze. Pewnych rzeczy nie da sie policzyć,bo niektóre błedy popełniamy zbyt często;(

„Niczego nie wolno odkładać na potem. Nigdy nie wiadomo czy jakieś potem jest nam przeznaczone.”

angela050219922 dodano: 1 maja 2018

„Niczego nie wolno odkładać na potem. Nigdy nie wiadomo, czy jakieś potem jest nam przeznaczone.”

''Wiara wymaga odwagi umiejętności podejmowania ryzyka a nawet gotowości zaznania bólu i rozczarowania. '

angela050219922 dodano: 1 maja 2018

''Wiara wymaga odwagi, umiejętności podejmowania ryzyka, a nawet gotowości zaznania bólu i rozczarowania. '

''Kto nie ma odwagi do marzeń nie będzie miał siły do walki. ''

angela050219922 dodano: 1 maja 2018

''Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki. ''

 Gdy jesteś bezpieczny we własnym domu marzysz o przygodzie gdy przeżywasz przygody marzysz by czuć się bezpiecznie w domu.

angela050219922 dodano: 1 maja 2018

"Gdy jesteś bezpieczny we własnym domu, marzysz o przygodzie, gdy przeżywasz przygody, marzysz, by czuć się bezpiecznie w domu."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV