głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika kaaas3

Znajdź kogoś kto nie boi się przyznać że tęskni. Kogoś kto wie że nie jesteś idealny ale traktuje Cię tak jakbyś taki był. Kogoś dla kogo największym lękiem jest utrata Ciebie. Kogoś kto całkowicie odda Ci serducho i kto będzie mówił Kocham Cię i naprawdę miał to na myśli naprawdę będzie to czuł... I w końcu co najważniejsze znajdź kogoś kto będzie szczęśliwy budząc się przy Tobie każdego dnia i mimo upływu lat zmarszczek i siwych włosów będzie Cię kochał z każdym dniem coraz mocniej...

angela050219922 dodano: 4 dni temu

Znajdź kogoś, kto nie boi się przyznać, że tęskni. Kogoś, kto wie, że nie jesteś idealny, ale traktuje Cię tak, jakbyś taki był. Kogoś, dla kogo największym lękiem jest utrata Ciebie. Kogoś, kto całkowicie odda Ci serducho i kto będzie mówił "Kocham Cię" i naprawdę miał to na myśli, naprawdę będzie to czuł... I w końcu co najważniejsze, znajdź kogoś, kto będzie szczęśliwy budząc się przy Tobie każdego dnia i mimo upływu lat, zmarszczek i siwych włosów będzie Cię kochał z każdym dniem coraz mocniej...

 Nasze zachowania względem siebie to pasmo niezręczności. Dłubiemy sobie nawzajem w sercach w oczach w wątrobach straszymy się sprawdzamy przewiercamy na wylot. Duchowa strona człowieka nie podlega żadnej ochronie. To aż śmieszne: na robienie zwykłych domięśniowych zastrzyków trzeba mieć specjalne pozwolenie ale majsterkować przy duszy ludzkiej może praktycznie każdy kto zechce...

angela050219922 dodano: 6 dni temu

"Nasze zachowania względem siebie to pasmo niezręczności. Dłubiemy sobie nawzajem w sercach, w oczach, w wątrobach, straszymy się, sprawdzamy, przewiercamy na wylot. Duchowa strona człowieka nie podlega żadnej ochronie. To aż śmieszne: na robienie zwykłych domięśniowych zastrzyków trzeba mieć specjalne pozwolenie, ale majsterkować przy duszy ludzkiej może praktycznie każdy, kto zechce..."

Przecież tak naprawdę poznajemy się w sytuacjach życiowych codziennych a nie na kilkudniowych wyjazdach nie na gadu gadu w mailach czy przez esemesy gdzie można napisać tak naprawdę wszystko. I uwierzyć we wszystko. … Poznanie może dać tylko zwyczajna sytuacja wspólne posiłki zakupy sprzątanie praca. W końcu to jest życie. A nie internet czy smsy.

angela050219922 dodano: 1 tydzień temu

Przecież tak naprawdę poznajemy się w sytuacjach życiowych, codziennych, a nie na kilkudniowych wyjazdach, nie na gadu-gadu, w mailach czy przez esemesy, gdzie można napisać tak naprawdę wszystko. I uwierzyć we wszystko. (…) Poznanie może dać tylko zwyczajna sytuacja, wspólne posiłki, zakupy, sprzątanie, praca. W końcu to jest życie. A nie internet czy smsy.

Nie lubi spódniczek a czasem w nich chodzi. Lubi gorzką herbatę a ciągle ją słodzi. Chce mieć długie włosy a ciągle je ścina. Nienawidzi przekleństw a często przeklina.

angela050219922 dodano: 1 tydzień temu

Nie lubi spódniczek, a czasem w nich chodzi. Lubi gorzką herbatę, a ciągle ją słodzi. Chce mieć długie włosy, a ciągle je ścina. Nienawidzi przekleństw, a często przeklina.

Wiesz równie dobrze jak ja że kluczem do udanego związku jest umiejętność rozmowy. Wszyscy się kłócimy wszyscy padamy ofiarą nieporozumień ale najważniejsze to umieć ze sobą rozmawiać. Nie można pozwolić by wzajemne żale zamieniły się w mur nie do przebycia.

angela050219922 dodano: 1 tydzień temu

Wiesz równie dobrze jak ja, że kluczem do udanego związku jest umiejętność rozmowy. Wszyscy się kłócimy, wszyscy padamy ofiarą nieporozumień, ale najważniejsze to umieć ze sobą rozmawiać. Nie można pozwolić, by wzajemne żale zamieniły się w mur nie do przebycia.

„Nie liczy się pierwszy pocałunek pierwszy raz w łóżku pierwsze łzy rozczarowania pierwsza kłótnia. Nie liczy się pierwszy otrzymany prezent będący dowodem że postarano się dać ci coś co uwielbiasz. Coś namacalnego i pięknego aby przekazać siłę żywionego do Ciebie uczucia... Prawdziwa bliskość łączy dwoje ludzi wtedy gdy wyznają przed sobą swoje tajemnice.

angela050219922 dodano: 2 tygodnie temu

„Nie liczy się pierwszy pocałunek, pierwszy raz w łóżku, pierwsze łzy rozczarowania, pierwsza kłótnia. Nie liczy się pierwszy otrzymany prezent będący dowodem, że postarano się dać ci coś, co uwielbiasz. Coś namacalnego i pięknego, aby przekazać siłę żywionego do Ciebie uczucia... Prawdziwa bliskość łączy dwoje ludzi wtedy, gdy wyznają przed sobą swoje tajemnice.

Sekret kobiecej przyjaźni: rożny gust co do facetów i taki sam co do wina !

angela050219922 dodano: 2 tygodnie temu

Sekret kobiecej przyjaźni: rożny gust co do facetów i taki sam co do wina !

Wszystkich świętych to dzień w którym zatrzymujemy się i uświadamiamy sobie że życie jest cholernie kruche.. I utwierdza mnie to w przekonaniu że na świecie nie liczy się nic poza miłością. Miłość do bliskich których straciliśmy napawa nas nadzieją że skoro istnieje niebo to oni muszą tam na nas czekać. Bo czym by było niebo bez ludzi których kochamy? Dlatego życzę Wam wszystkim doceniania ludzi którzy są z Wami i Was kochają doceniajcie te chwile nie rozstawajcie się w kłótni. Doceniajcie tak jakby jutra miało nie być.. Bo nigdy nie wiadomo która chwila jest ostatnią.. :

angela050219922 dodano: 2 tygodnie temu

Wszystkich świętych to dzień w którym zatrzymujemy się i uświadamiamy sobie, że życie jest cholernie kruche.. I utwierdza mnie to w przekonaniu, że na świecie nie liczy się nic poza miłością. Miłość do bliskich których straciliśmy napawa nas nadzieją, że skoro istnieje niebo to oni muszą tam na nas czekać. Bo czym by było niebo bez ludzi których kochamy? Dlatego życzę Wam wszystkim doceniania ludzi którzy są z Wami i Was kochają, doceniajcie te chwile, nie rozstawajcie się w kłótni. Doceniajcie tak jakby jutra miało nie być.. Bo nigdy nie wiadomo która chwila jest ostatnią.. :)

„Kiedy miłość się kończy to najlepsze co możemy zrobić to pozwolić jej odejść. Bo miłość to taki najwspanialszy prezent który ma wartość tylko wtedy kiedy się go dostanie bez okazji. Nie da się jej kupić wygrać wywalczyć ani na nią zasłużyć. A najgorsze jest żyć miłością której już nie ma.”

angela050219922 dodano: 25 grudnia 2016

„Kiedy miłość się kończy, to najlepsze, co możemy zrobić, to pozwolić jej odejść. Bo miłość to taki najwspanialszy prezent, który ma wartość tylko wtedy, kiedy się go dostanie bez okazji. Nie da się jej kupić, wygrać, wywalczyć ani na nią zasłużyć. A najgorsze jest żyć miłością, której już nie ma.”

„Doceniajcie wszystkich których macie koło siebie mówcie im jacy są ważni słuchajcie tego co chcą Wam przekazać. Cieszcie się bliskością. To nie prezenty ani ryba po grecku ani nawet nie najpiękniej przystrojony dom tworzą Święta. Miłość obecność bliskość. Nawet jeśli tylko w naszych myślach i sercach.”

angela050219922 dodano: 25 grudnia 2016

„Doceniajcie wszystkich, których macie koło siebie, mówcie im, jacy są ważni, słuchajcie tego, co chcą Wam przekazać. Cieszcie się bliskością. To nie prezenty, ani ryba po grecku, ani nawet nie najpiękniej przystrojony dom tworzą Święta. Miłość, obecność, bliskość. Nawet jeśli tylko w naszych myślach i sercach.”

Nauczyłam się że ludzie zapomną co powiedziałeś co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak się przy Tobie czuli.

angela050219922 dodano: 25 grudnia 2016

Nauczyłam się, że ludzie zapomną co powiedziałeś, co zrobiłeś, ale nigdy nie zapomną, jak się przy Tobie czuli."

 Nauczyłam się że cokolwiek by się nie działo jak źle by się wydawało że jest życie idzie do przodu i jutro naprawdę będzie lepiej. Nauczyłam się że bardzo wiele możesz powiedzieć o człowieku poprzez sposób w jaki radzi sobie w trzech sytuacjach: gdy pada deszcz gdy zgubi mu się bagaż i gdy lampki choinkowe są totalnie poplątane. Nauczyłam się że bez względu na to jaką masz relację ze swoimi rodzicami będziesz za nimi tęsknić gdy znikną z Twojego życia. Nauczyłam się że zarabiać na życie to nie to samo co żyć. Nauczyłam się że życie czasem daje drugą szansę. Nauczyłam się że jeśli podejmuję decyzję z otwartym sercem to zazwyczaj są one trafne. Nauczyłam się że nawet jeśli coś mnie boli to ten ból nie jest mną. Nauczyłam się że każdego dnia powinieneś kogoś dotknąć. Ludziom potrzebny jest ciepły uścisk czy choćby przyjacielskie poklepanie po plecach. Nauczyłam się że wciąż jeszcze muszę się wiele nauczyć.

angela050219922 dodano: 25 grudnia 2016

"Nauczyłam się, że cokolwiek by się nie działo, jak źle by się wydawało, że jest, życie idzie do przodu i jutro naprawdę będzie lepiej. Nauczyłam się, że bardzo wiele możesz powiedzieć o człowieku poprzez sposób, w jaki radzi sobie w trzech sytuacjach: gdy pada deszcz, gdy zgubi mu się bagaż i gdy lampki choinkowe są totalnie poplątane. Nauczyłam się, że bez względu na to, jaką masz relację ze swoimi rodzicami, będziesz za nimi tęsknić, gdy znikną z Twojego życia. Nauczyłam się, że zarabiać na życie to nie to samo, co żyć. Nauczyłam się, że życie czasem daje drugą szansę. Nauczyłam się, że jeśli podejmuję decyzję z otwartym sercem, to zazwyczaj są one trafne. Nauczyłam się, że nawet jeśli coś mnie boli, to ten ból nie jest mną. Nauczyłam się, że każdego dnia powinieneś kogoś dotknąć. Ludziom potrzebny jest ciepły uścisk czy choćby przyjacielskie poklepanie po plecach. Nauczyłam się, że wciąż jeszcze muszę się wiele nauczyć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV