głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
aandziakk po pewnym czasie będzie brakowało mi tego że już nie brakuje mi Ciebie. chodź do mnie. chcę poczuć Ciebie we mnie. rozkołysz uczucia. rozdrażnij zmysły. podziel

aandziakk

aandziakk.moblo.pl
po pewnym czasie będzie brakowało mi tego że już nie brakuje mi Ciebie.
po pewnym czasie będzie brakowało... teksty

aandziakk dodano: 2 dni temu

po pewnym czasie będzie brakowało mi tego, że już nie brakuje mi Ciebie.

chodź do mnie. chcę poczuć Ciebie... teksty

aandziakk dodano: 2 dni temu

chodź do mnie. chcę poczuć Ciebie we mnie. rozkołysz uczucia. rozdrażnij zmysły. podziel się sobą. chodź do mnie, kochanie.

Mam tylko jedną słabość....... teksty

aandziakk dodano: 2 dni temu

Mam tylko jedną słabość.... kocham za bardzo.

Zajmujesz przerwy w moich myślach i... teksty

aandziakk dodano: 2 dni temu

Zajmujesz przerwy w moich myślach i szczeliny w moich uczuciach...

Nadzieja bywa okrutna  umiera... teksty

aandziakk dodano: 22 marca 2017

Nadzieja bywa okrutna, umiera ostatnia, lecz przez nią umierał już niejeden.

Dawniej czułam sens  jaki... teksty

aandziakk dodano: 22 marca 2017

Dawniej czułam sens, jaki utrzymywałam w jego życiu i nawet pomimo własnych upadków, pomimo podkładanych nóg, nie zwątpiłam w nas nigdy. A może po prostu nigdy nie potrafiłam zwątpić, może ufałam zbyt bardzo. Do dziś. Do chwili temu. Dziś jego nie ma. Nie ma go ze mną, nie ma przy mnie, nie ma go w moim życiu, a nawet w sercu. Powoli przyzwyczajam się do braku. Przyzwyczajam się do momentów, w których bywa, że jeszcze tęsknię, ale najważniejsze w tym wszystkim jest to, że daję radę. Jeszcze niedawno ze łzami w oczach podnosiłam z bruku swoje serce i dłońmi delikatnie je otrzepywałam, a dziś jest już prawie czyste i prawie idealnie całe. Dziś jest moje. Dotykam je tylko ja i tylko ja trzymam je pod swoją klatką piersiową, nikt więcej.

Czasem po prostu coś pójdzie nie... teksty

aandziakk dodano: 22 marca 2017

Czasem po prostu coś pójdzie nie tak, pewne rozrzucone kawałki przestają do siebie pasować tak jak wcześniej. Teraz jesteśmy tylko rozsypanką. Rozsypanką zbędnych słów, ale i tych niewypowiedzianych. Rozsypanką uczuć, które wymywają w naszych wnętrzach to co wcześniej liczyło się ponad wszystko inne. Rozsypanką gestów, które wcześniej mówiły więcej niż słowa. Jesteśmy własną rozsypanką, której jeśli nie my, nikt nigdy więcej nie będzie w stanie złożyć od nowa. To trudne, prawda? Gdy z rąk wymyka nam się coś, czego przecież byliśmy tak bardzo pewni. Coś, za coś zabiłbyś wcześniej. Tu czas jest zabójcą. Przemijanie? Proszę, nie mów nigdy więcej, że czasem coś musi się zmienić, by przyszło coś lepszego, miłość nigdy się nie zmienia.

cierpimy bo dajemy więcej niż... teksty

aandziakk dodano: 23 luty 2017

cierpimy,bo dajemy więcej niż otrzymaliśmy w zamian.

zauważyłaś  że gdy jest z Tobą... teksty

aandziakk dodano: 23 luty 2017

zauważyłaś, że gdy jest z Tobą źle, to na ogół nikogo wokół ciebie nie ma? i wtedy masz podwójnie ciężko, bo musisz sama siebie mobilizować. wiara ze strony innych pojawia się dopiero z pierwszymi sukcesami. no trudno, tak to działa.

O porażkach nie mówię  bo uważam... teksty

aandziakk dodano: 23 luty 2017

O porażkach nie mówię, bo uważam, że złym emocjom nie powinno się poświęcać czasu i energii. Nie siedzę, nie przegaduję. Zamykam temat, wyciągam wnioski i idę dalej.

''I szukamy powodów  by się... teksty

aandziakk dodano: 18 maja 2016

''I szukamy powodów, by się odezwać, marnujemy cenne chwile. A już moglibyśmy siedzieć obok siebie.'' — Katarzyna Wołyniec

“Kocham cię. Będę cię kochał... teksty

aandziakk dodano: 18 maja 2016

“Kocham cię. Będę cię kochał do dnia, w którym umrę. A jeśli po tym jest jakieś życie, to wtedy też będę cię kochał.” — Cassandra Clare – Miasto Szkła

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 46 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV