głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika ikusiaa

  Czasami jest tak   że siedzę cicho   gdy wszystko we mnie krzyczy . Czasem nieufna by za chwilę nie okazać się naiwną . Czasem zbyt bardzo chcę . Czasem nie potrafię przyznać się do błędu   bo tak łatwiej . Czasem smutna   bez powodu . Czasem wredna   mam wyrzuty sumienia . Czasem mówię nie   chcąc powiedzieć tak . Czasem nie pewna siebie . Czasem zamknięta w sobie   a tak wiele chcę powiedzieć . Czasem nieposłuszna   wbrew własnej naturze . Czasem zazdrosna   mimo woli .

alma124 dodano: 13 sierpnia 2011

` Czasami jest tak , że siedzę cicho , gdy wszystko we mnie krzyczy . Czasem nieufna by za chwilę nie okazać się naiwną . Czasem zbyt bardzo chcę . Czasem nie potrafię przyznać się do błędu - bo tak łatwiej . Czasem smutna , bez powodu . Czasem wredna , mam wyrzuty sumienia . Czasem mówię nie , chcąc powiedzieć tak . Czasem nie pewna siebie . Czasem zamknięta w sobie , a tak wiele chcę powiedzieć . Czasem nieposłuszna , wbrew własnej naturze . Czasem zazdrosna , mimo woli .

Miałaś kiedyś tak  że jak tylko wejdziesz na gg to nie interesują Cie inne wiadomości. Czekasz na jego zwykłe ' cześć ' ' siema ' lub w ostateczności tą pieprzoną emotikonke ? Czekasz .. czekasz . Pewnie o Tobie zapomniał  ale nie przejmuj się i tak powiesz  że nic się nie stało .. napisałaś  chociaż obiecywałaś że wytrzymasz bez niego . bez jeko słodkiego przywitania   jego przyjebanego pożegnania .. Zmienił status na ' niedostępny ' . szkoda tylko  że nie wie ile Cię to kosztowało  nie ? ale Ty łudzisz się  że może naprawdę nie mógł odpisać. kurde .. skąd ja to znam !

alma124 dodano: 13 sierpnia 2011

Miałaś kiedyś tak, że jak tylko wejdziesz na gg to nie interesują Cie inne wiadomości. Czekasz na jego zwykłe ' cześć ' ' siema ' lub w ostateczności tą pieprzoną emotikonke ? Czekasz .. czekasz . Pewnie o Tobie zapomniał, ale nie przejmuj się i tak powiesz, że nic się nie stało .. napisałaś, chociaż obiecywałaś że wytrzymasz bez niego . bez jeko słodkiego przywitania , jego przyjebanego pożegnania .. Zmienił status na ' niedostępny ' . szkoda tylko, że nie wie ile Cię to kosztowało, nie ? ale Ty łudzisz się, że może naprawdę nie mógł odpisać. kurde .. skąd ja to znam !

Okazałeś się chłopakiem z pustym wnętrzem  pozbawionym uczuć  z chorym podejściem do wielu spraw  ale mimo to  nie przestałam Cię kochać  wiesz? Odpowiedz mi tylko na jedno pytanie czy po tym jak na własne życzenie zostałeś sam  teraz jest Ci już tak dobrze? Nie sądzę. Jeśli nie teraz  to kiedyś na pewno odczujesz brak mojej osoby.

alma124 dodano: 13 sierpnia 2011

Okazałeś się chłopakiem z pustym wnętrzem, pozbawionym uczuć, z chorym podejściem do wielu spraw, ale mimo to, nie przestałam Cię kochać, wiesz? Odpowiedz mi tylko na jedno pytanie czy po tym jak na własne życzenie zostałeś sam, teraz jest Ci już tak dobrze? Nie sądzę. Jeśli nie teraz, to kiedyś na pewno odczujesz brak mojej osoby.

Obserwujesz Go zachowując dystans. Kochasz patrzeć jak się uśmiecha. Marzysz o tym  że może kiedyś będzie Twój  chociaż na chwilę. On podchodzi do Ciebie  Twoje serce bije coraz mocniej. Próbujesz wmówić sobie  że Go nie kochasz  ale śnisz o Nim  masz nadzieję  modlisz się  żebyście mogli być razem. Miałaś tak kiedyś?

alma124 dodano: 13 sierpnia 2011

Obserwujesz Go zachowując dystans. Kochasz patrzeć jak się uśmiecha. Marzysz o tym, że może kiedyś będzie Twój, chociaż na chwilę. On podchodzi do Ciebie, Twoje serce bije coraz mocniej. Próbujesz wmówić sobie, że Go nie kochasz, ale śnisz o Nim, masz nadzieję, modlisz się, żebyście mogli być razem. Miałaś tak kiedyś?

siedziała w wagonie pociągu w ciepłym  grubym płaszczu  spiętych włosach  czarnych traperach i płakała. jechała. nie wiedziała dokąd i po co. wiedziała  że musi przestać myśleć  wspominać i tęsknić. miała nadzieję  że uda jej się na drugim końcu Polski

alma124 dodano: 13 sierpnia 2011

siedziała w wagonie pociągu w ciepłym, grubym płaszczu, spiętych włosach, czarnych traperach i płakała. jechała. nie wiedziała dokąd i po co. wiedziała, że musi przestać myśleć, wspominać i tęsknić. miała nadzieję, że uda jej się na drugim końcu Polski

Ciągle słyszymy od rodziców  że my mamy beztroskie życie  że jedynym obowiązkiem jest nauka. Nienawidzę tych stwierdzeń. Czy oni nie widzą  że każdy ma problemy  każdy ma problemy odpowiednie do swojego wieku. Dla małego dziecka problemem   jest to  że śnieg znikł  a dla nas? Dla nas. Tu zaczynają się schody. Pierwsze miłości  nauka  lekcje  zakazy  nakazy  zranienie  myśli samobójcze  przecież mamy masę spraw  masę decyzji do podjęcia  ale nie. Przecież my prowadzimy beztroskie życie  które jak widać nie jest wcale takie kolorowe.

alma124 dodano: 13 sierpnia 2011

Ciągle słyszymy od rodziców, że my mamy beztroskie życie, że jedynym obowiązkiem jest nauka. Nienawidzę tych stwierdzeń. Czy oni nie widzą, że każdy ma problemy, każdy ma problemy odpowiednie do swojego wieku. Dla małego dziecka problemem , jest to, że śnieg znikł, a dla nas? Dla nas. Tu zaczynają się schody. Pierwsze miłości, nauka, lekcje, zakazy, nakazy, zranienie, myśli samobójcze, przecież mamy masę spraw, masę decyzji do podjęcia, ale nie. Przecież my prowadzimy beztroskie życie, które jak widać nie jest wcale takie kolorowe.

NIGDY nie mów KOCHAM CIĘ   Jeśli naprawdę Ci nie zależy... NIGDY nie mów o uczuciach   Jeśli one naprawdę nie istnieją... NIGDY nie bierz mnie za rękę   Jeśli masz zamiar złamać mi serce... NIGDY nie mów  że coś będzie   Jeśli nie masz zamiaru nawet zacząć... NIGDY nie patrz w moje oczy   Jeśli wszystko co robisz jest kłamstwem! NIGDY nie mów  Witaj    Jeśli tak naprawdę myślisz  Żegnaj  NIGDY nie mów zawsze.

alma124 dodano: 13 sierpnia 2011

NIGDY nie mów KOCHAM CIĘ - Jeśli naprawdę Ci nie zależy... NIGDY nie mów o uczuciach - Jeśli one naprawdę nie istnieją... NIGDY nie bierz mnie za rękę - Jeśli masz zamiar złamać mi serce... NIGDY nie mów, że coś będzie - Jeśli nie masz zamiaru nawet zacząć... NIGDY nie patrz w moje oczy - Jeśli wszystko co robisz jest kłamstwem! NIGDY nie mów "Witaj" - Jeśli tak naprawdę myślisz "Żegnaj" NIGDY nie mów zawsze.

Najgorsze jest to   gdy opuszcza Cię przyjaciel . Po tylu wspólnych odjebach   nocach   dniach   łzach   śmiechu   smutku   radości   szczęścia czy depresji . Najgorsze jest to jak wymienia Cię na innych   nowszych . Tych popularnych   znanych w całym mieście   bo Ty po prostu może jesteś już nudna . Zaje.biste uczucie   co nie ?

alma124 dodano: 13 sierpnia 2011

Najgorsze jest to , gdy opuszcza Cię przyjaciel . Po tylu wspólnych odjebach , nocach , dniach , łzach , śmiechu , smutku , radości , szczęścia czy depresji . Najgorsze jest to jak wymienia Cię na innych , nowszych . Tych popularnych , znanych w całym mieście , bo Ty po prostu może jesteś już nudna . Zaje.biste uczucie , co nie ?

czy mam przyjaciół? czasem sama się nad tym zastanawiam. bo przyjacielem nie można nazwać osoby  która jest przy Tobie non stop  i z którą świetnie się bawisz. dla mnie przyjaciel to ten  którego może nie być w Twoim życiu nawet pare miesięcy  a który gdy tylko wróci  spojrzy w Twoje oczy i mimo sztucznego uśmiechu na twarzy   będzie wiedział   że coś jest nie tak.

alma124 dodano: 13 sierpnia 2011

czy mam przyjaciół? czasem sama się nad tym zastanawiam. bo przyjacielem nie można nazwać osoby, która jest przy Tobie non stop, i z którą świetnie się bawisz. dla mnie przyjaciel to ten, którego może nie być w Twoim życiu nawet pare miesięcy, a który gdy tylko wróci, spojrzy w Twoje oczy i mimo sztucznego uśmiechu na twarzy - będzie wiedział , że coś jest nie tak.

tak bardzo chciałabym nie mieć tej wiedzy jaką mam. nie chciałabym wiedzieć o której wstajesz  i kładziesz się spać  jaką kawę pijasz  co robisz popołudniami i dlaczego codziennie wieczorem patrzysz w niebo. wolałabym poznać Cię na nowo   od zupełnie innej strony  byś nigdy w życiu mnie tak nie zafascynował.

alma124 dodano: 13 sierpnia 2011

tak bardzo chciałabym nie mieć tej wiedzy jaką mam. nie chciałabym wiedzieć o której wstajesz, i kładziesz się spać, jaką kawę pijasz, co robisz popołudniami i dlaczego codziennie wieczorem patrzysz w niebo. wolałabym poznać Cię na nowo - od zupełnie innej strony, byś nigdy w życiu mnie tak nie zafascynował.

Więc opuszczam głowę Podnoszę moje ręce I modlę się by być tylko Twoją Modlę się by być Twoją Wiem teraz że jesteś moją jedyną nadzieją Powierzam Tobie moje przeznaczenie Daję Ci całą siebie Potrzebuję Twojej symfonii Zaśpiewaj mi kim jestem Oddaję Ci wszystko co jest we mnie... ♥ ♥ ♥

alma124 dodano: 13 sierpnia 2011

Więc opuszczam głowę Podnoszę moje ręce I modlę się by być tylko Twoją Modlę się by być Twoją Wiem teraz że jesteś moją jedyną nadzieją Powierzam Tobie moje przeznaczenie Daję Ci całą siebie Potrzebuję Twojej symfonii Zaśpiewaj mi kim jestem Oddaję Ci wszystko co jest we mnie... ♥ ♥ ♥ |

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć