 |
|
ja chyba naprawdę będę musiała wywiesić jakie wielki transparent przed Twoim domem żebyś w końcu ogarnął że ślinię się na Twój widok jak idiotka. /happylove
|
|
 |
a teraz potrzebuje, żeby stanął w moich drzwiach, ogarnął znudzonym wzrokiem bałagan panujący w pokoju i rzucił "ruszaj swój tyłek, bo nie mam do ciebie nerwów"
|
|
 |
Podniosę się, mimo wszystko. Mimo tego, że nie mam już sił. Mimo wszelkiego wyczerpania organizmu i psychiki. Mimo bolesnych ran zadanych sercu. // love-the-way-you-lie.
|
|
 |
Wiem, że mnie kochasz. I to jest właśnie najgorsze. Świadomość, że dajesz komuś nadzieję, chwilową nadzieję. Świadomość, że mimo miłości do tej osoby, wkrótce będziesz musiał odejść. // love-the-way-you-lie.
|
|
 |
Uzależniał mnie od siebie. Każdego dnia. Coraz bardziej. Uzależniał mnie od dotyku swoich dłoni i smaku swoich ust. Od swojego głosu, zapachu. Uzależniał mnie od swoich słów i swojej obecności. Uzależnił mnie od komunikatora gg, który momentami był naszym jedynym łącznikiem. Uzależniał od telefonu komórkowego, smsów i tego wieczornego "Dobranoc" i "Dzień dobry" rankiem. Uzależniał mnie od szcześcia, które dawał mi każdego dnia, samą swoją obecnością. / love-the-way-you-lie.
|
|
 |
Nie zostawiaj mnie tutaj, bo nigdy mi nie wrócisz zycia. Jestem zbyt słaba, zbyt naiwna, ale obiecuje zdobędę moc.
|
|
 |
Będziemy robić dużo niegrzecznych rzeczy, ale tak by nikt o tym nie wiedział :D
|
|
 |
Gdy odejdę to tylko Ciebie będzie mi brak.
|
|
 |
..i za słowa, których było za mało, prawda ?
|
|
 |
Jakby ktoś pytał.. idę przemierzać w świat w dużej czarnej bluzie i kapturze.
|
|
|
|