głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika givemelooove

Dobrze że jesteś.

just.be dodano: 9 lipca 2015

Dobrze, że jesteś.

W tym wszystkich mimo że znałam prawdę potrzebowałam tego jej potwierdzenia od Ciebie. Przez to teraz chyba Ci nie ufam. Zastanawiałam się długo kiedy zasłużysz sobie na kawałek siebie w tym miejscu. I nagle to pisze gdy Ty śpisz obok mnie. Nie będę umiała Ci chyba zaufać a bez tego oboje dobrze wiemy że to nie ma sensu. Nie mów bym nie oceniła Cię przez pryzmat czasu i nie zapewniaj że drugi raz tego nie zrobisz bo rzucasz słowa na wiatr już nie pierwszy raz.

just.be dodano: 18 maja 2015

W tym wszystkich, mimo, że znałam prawdę, potrzebowałam tego jej potwierdzenia od Ciebie. Przez to, teraz chyba Ci nie ufam. Zastanawiałam się długo, kiedy zasłużysz sobie na kawałek siebie w tym miejscu. I nagle to pisze, gdy Ty śpisz obok mnie. Nie będę umiała Ci chyba zaufać, a bez tego oboje dobrze wiemy, że to nie ma sensu. Nie mów bym nie oceniła Cię przez pryzmat czasu i nie zapewniaj że drugi raz tego nie zrobisz, bo rzucasz słowa na wiatr, już nie pierwszy raz.

 I niech każdy to widzi co znaczy szczęśliwym być tak.

just.be dodano: 4 kwietnia 2015

"I niech każdy to widzi, co znaczy szczęśliwym być tak."

Potrafimy kochać i marzyć dlatego wszyscy jesteśmy zwycięzcami.

just.be dodano: 2 listopada 2014

Potrafimy kochać i marzyć dlatego wszyscy jesteśmy zwycięzcami.

Jezioro ma Twój zapach i Twój smak. Nawet nie wiesz jak bardzo jak bardzo mi Ciebie brak. Wspomnienia palą mnie jak słońce wspomnienia jak lawa gorące. Uciekam przed nimi tak co noc.

just.be dodano: 27 października 2014

Jezioro ma Twój zapach i Twój smak. Nawet nie wiesz jak bardzo, jak bardzo mi Ciebie brak. Wspomnienia palą mnie jak słońce, wspomnienia jak lawa gorące. Uciekam przed nimi, tak co noc.

 Dla mnie nigdy nikt nie stracił głowy. To że wiem co o mnie myślą dobrana na raz do łóżka. Z facetami też zawsze jest tak samo. Wiem że nic z tego nie wyjdzie zanim jeszcze oni się zorientują. Takiej łatwiej odpuścić niż się z nią męczyć prawda? W jednym pokoju sama śpię w drugim sama jem w trzecim sama oglądam telewizję a w czwartym ćwiczę na rowerku treningowym jak jakiś chomik w kołowrotku. Chcę być gruba chcę mieć cellulit rozstępy chcę chodzić w rozciągniętym T shirt ale czuć że że właśnie taką ktoś mnie kocha.

just.be dodano: 20 lipca 2014

"Dla mnie nigdy, nikt nie stracił głowy. To, że wiem co o mnie myślą, dobrana na raz, do łóżka. Z facetami też zawsze jest tak samo. Wiem, że nic z tego nie wyjdzie, zanim jeszcze oni się zorientują. Takiej łatwiej odpuścić niż się z nią męczyć, prawda? W jednym pokoju sama śpię, w drugim sama jem, w trzecim sama oglądam telewizję, a w czwartym ćwiczę na rowerku treningowym, jak jakiś chomik w kołowrotku. Chcę być gruba, chcę mieć cellulit, rozstępy, chcę chodzić w rozciągniętym T-shirt, ale czuć że, że właśnie taką ktoś mnie kocha."

Cieszę się Twoim szczęściem ♡ : teksty just.be dodał komentarz: Cieszę się Twoim szczęściem ♡ :* do wpisu 17 czerwca 2014
Cudowne. teksty just.be dodał komentarz: Cudowne. do wpisu 28 maja 2014
Jedna osoba może odmienić całe nasze życie jedna chwila jeden moment nawet jedna sekunda. Każdemu z Nas wystarczy dotyk bliskiej nam osoby byśmy poczuli się lepiej. Jej uśmiech sprawia że stajemy się szczęśliwi. Gdy wtulamy się w jej objęcia wiemy że jesteśmy bezpieczni. I właśnie wtedy w tym momencie nie potrzebujemy nic więcej bo wszystko co mamy cały nasz świat jest przy nas. Ciężkie są momenty gdy takiej osoby potrzebujemy. Ciężko jest gdy mimo wiedzy że nie dajemy rady nie chcemy niczyjej pomocy. Budujemy gmach ze wszystkich zdarzeń jakie spotkały nas w życiu. Staramy się zrobić wszystko by nie popełniać znowu tych samych błędów. Choćby kosztem własnego szczęścia. Oduczenie się obdarowania kogoś miłością to trudna sprawa. Pustaka jaka jest w Tobie staje się nie do zniesienia. Wtedy zdajesz sobie sprawę że musisz nauczyć się kochać jeszcze raz. Odważyć się i nie bać się miłości i wszystkich uczuć jakie się z nią łączą. Radość szczęście ale i smutek łzy cierpienie.

just.be dodano: 25 maja 2014

Jedna osoba może odmienić całe nasze życie, jedna chwila, jeden moment, nawet jedna sekunda. Każdemu z Nas wystarczy dotyk bliskiej nam osoby byśmy poczuli się lepiej. Jej uśmiech sprawia, że stajemy się szczęśliwi. Gdy wtulamy się w jej objęcia wiemy, że jesteśmy bezpieczni. I właśnie wtedy, w tym momencie nie potrzebujemy nic więcej, bo wszystko co mamy, cały nasz świat jest przy nas. Ciężkie są momenty, gdy takiej osoby potrzebujemy. Ciężko jest, gdy mimo wiedzy, że nie dajemy rady nie chcemy niczyjej pomocy. Budujemy gmach ze wszystkich zdarzeń jakie spotkały nas w życiu. Staramy się zrobić wszystko, by nie popełniać znowu tych samych błędów. Choćby kosztem własnego szczęścia. Oduczenie się obdarowania kogoś miłością to trudna sprawa. Pustaka jaka jest w Tobie staje się nie do zniesienia. Wtedy zdajesz sobie sprawę, że musisz nauczyć się kochać jeszcze raz. Odważyć się i nie bać się miłości i wszystkich uczuć jakie się z nią łączą. Radość, szczęście ale i smutek, łzy, cierpienie.

Czas nie leczy ran to my w swych czynach uzdrawiamy nasze chore dusze.

just.be dodano: 13 maja 2014

Czas nie leczy ran, to my w swych czynach uzdrawiamy nasze chore dusze.

Tak wiele łez wiele chwil jest w nas.

just.be dodano: 11 maja 2014

Tak wiele łez, wiele chwil, jest w nas.

Chyba zaczęłam gubić się we własnym świecie. Nie mam siły na udawanie  że nic się nie dzieje że życie jest piękne. Nie chcę uciekać  ale boję się  że sobie nie poradzę.

just.be dodano: 30 marca 2014

Chyba zaczęłam gubić się we własnym świecie. Nie mam siły na udawanie, że nic się nie dzieje, że życie jest piękne. Nie chcę uciekać, ale boję się, że sobie nie poradzę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV