głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika full_of_dreams

  pokochasz moją ciemną stronę ?

nothingcomparestoyou dodano: 23 czerwca 2012

` pokochasz moją ciemną stronę ?`

  moja radość w oczach jest wtedy jak widzę Ciebie

nothingcomparestoyou dodano: 23 czerwca 2012

` moja radość w oczach jest wtedy jak widzę Ciebie `

  ciągłe rozpamiętywanie sytuacji to jedna z moich cholernie wielkich wad  bez której się nigdzie nie ruszam  opanowałam to już do perfekcji

nothingcomparestoyou dodano: 23 czerwca 2012

` ciągłe rozpamiętywanie sytuacji to jedna z moich cholernie wielkich wad, bez której się nigdzie nie ruszam, opanowałam to już do perfekcji `

Dawno   wręcz bardzo dawno mnie tu nie było  brak czasu to chyba z głównych powodów.  Teraz gdy prawie są wakacje mogłam tu na chwile zajrzeć .. oby na dłużej  moblo uspokaja..

nothingcomparestoyou dodano: 23 czerwca 2012

Dawno - wręcz bardzo dawno mnie tu nie było, brak czasu to chyba z głównych powodów. Teraz gdy prawie są wakacje mogłam tu na chwile zajrzeć .. oby na dłużej, moblo uspokaja.. `

  jestem na głodzie Twojego dotyku  uśmiechu  Twoim spojrzeń

nothingcomparestoyou dodano: 23 czerwca 2012

` jestem na głodzie Twojego dotyku, uśmiechu, Twoim spojrzeń `

Kurwaaa ! No kocham Go ! Ciągle czuje Jego zapach . Ii chce widywać go codziennie ! Kochamm ii już

justyna3698 dodano: 16 czerwca 2012

Kurwaaa ! No kocham Go ! Ciągle czuje Jego zapach . Ii chce widywać go codziennie ! Kochamm ii już

I wypadało by nareszcie ruszyć dupe i zacząć sie pakować. Tylko czemu mi sie nie chce ?  o

walnieta.realistka dodano: 14 czerwca 2012

I wypadało by nareszcie ruszyć dupe i zacząć sie pakować. Tylko czemu mi sie nie chce ? ;o

Siniaki na łydkach  dziękuje Ci  że jesteś takim chujem. Gdy mówie:  skończ    nie słuchasz.  walnieta.realistka

walnieta.realistka dodano: 4 czerwca 2012

Siniaki na łydkach- dziękuje Ci, że jesteś takim chujem. Gdy mówie: "skończ" - nie słuchasz./ walnieta.realistka

nauczyli mnie cieszyć się z małych rzeczy. z pojedynczych sukcesów i ledwo widocznych radości. nauczyli wierzyć w siebie  i pomagać wierzyć innym. nauczyli mnie chlać  i idealnie leczyć kaca. śmiać się z własnych wad i głośno o nich rozmawiać. nauczyli ufać i mówić o swoich problemach. tak  prawdziwi przyjaciele.

justyna3698 dodano: 31 maja 2012

nauczyli mnie cieszyć się z małych rzeczy. z pojedynczych sukcesów i ledwo widocznych radości. nauczyli wierzyć w siebie, i pomagać wierzyć innym. nauczyli mnie chlać, i idealnie leczyć kaca. śmiać się z własnych wad i głośno o nich rozmawiać. nauczyli ufać i mówić o swoich problemach. tak, prawdziwi przyjaciele.

Jakoś tak dziwnie szczęśliwa      walnieta.realistka

walnieta.realistka dodano: 27 maja 2012

Jakoś tak dziwnie szczęśliwa ; ) /walnieta.realistka

Życzę miłych wakacji ze słownikiem języka polskiego     Mogę Ci pożyczyć jeśli chcesz.   walnieta.realistka

walnieta.realistka dodano: 27 maja 2012

Życzę miłych wakacji ze słownikiem języka polskiego ; ) Mogę Ci pożyczyć jeśli chcesz. /walnieta.realistka

Jeszcze tylko 20 dni.     czuje  że będzie CIEKAWIE.  walnieta.realistka

walnieta.realistka dodano: 27 maja 2012

Jeszcze tylko 20 dni. ; ) czuje, że będzie CIEKAWIE. /walnieta.realistka

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć