głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
walnieta.realistka 18 luty 2018 roku. Jestem szczęśliwa. Największy koszmar przeszedł do historii a ja się uwolniłam i tam z końcem października pod koniec listopada 2017 roku poz

walnieta.realistka

walnieta.realistka.moblo.pl
18 luty 2018 roku. Jestem szczęśliwa. Największy koszmar przeszedł do historii a ja się uwolniłam i tam z końcem października pod koniec listopada 2017 roku poznałam
18 luty 2018 roku. Jestem... teksty

walnieta.realistka dodano: 19 luty 2018

18 luty 2018 roku. Jestem szczęśliwa. Największy koszmar przeszedł do historii a ja się uwolniłam i tam z końcem października, pod koniec listopada 2017 roku poznałam miłość, życia. I jestem szczęściara bo to czwarta miłość życia, a niektórzy przez całe swoje życie nie mają ani jednej, więc chyba jestem wygrana że tyle razu mogłam zatapiac się bez reszty. Jest wspaniałe tak jak być powinno. Choć pierwszy kryzys ale o taką głupotę to mogą być zawsze i oby większych sprzeczek nie było. Ha walnieta.realistka jest szczęśliwa!

Krzyczę sama na siebie w głowie.... teksty

walnieta.realistka dodano: 30 sierpnia 2017

Krzyczę sama na siebie w głowie. Niby inteligentna, a glupia jak but. Bo po co się zadreczam, po co ciągle analizuje, myślę i wracam do przeszłości?! k*rwa bo tak już mam, zadaje sobie sama spotegowany ból, myślę każdego dnia czemu wlansie tak to wszystko się stało. I nie, na pewno nie pisze tego do niego, on już zapomniał ma inną. A sobie życzę bym w końcu mogła chociaż normalnie spać, bez tych koszmarów wszystkich. Amen.

W sercu mam tylko żal. Czuję się... teksty

walnieta.realistka dodano: 19 stycznia 2017

W sercu mam tylko żal. Czuję się oszukana przez Ciebie. Dałam Ci tyle miesięcy, tyle samo co zaprzepaściłeś.

Czuję się wrakiem samej siebie.... teksty

walnieta.realistka dodano: 29 sierpnia 2016

Czuję się wrakiem samej siebie. Moja godność ktoś zdeptał, poczucie bezpieczeństwa odebrał, a prywatność całkowicie zaniechał. Do ukrycia nie mam nic, ale pewnych żeczy się nie robi tym bardziej mając zawsze wsparcie od tej osoby ciepły kąt i obiad po pracy, wybrane ciuchy i wypracowane gdy trzeba oraz nieppskromiona ilość uczuć wywalanych na zewnątrz. Jest mi żal ale sama jeszcze muszę ustalić czego. Tego że z błachego powodu zniszczyles nasza przyszłość, z tego że nie wierzyłes w prawdę czy tego że MOJE dziecko jak sam podkreślales teraz będzie cierpieć. Kurwa... Znowu tu pisze- czyli jest bardzo ze mną źle...

Jaaa zazdrosna?! A nawet jeśli  nie... teksty

walnieta.realistka dodano: 20 marca 2016

Jaaa zazdrosna?! A nawet jeśli- nie mam się czego wstydzic. Mam o kogo. Nie lubię, gdy na Ciebie patrzy, nie nawidzę, gdy jest w Twojej obecności. A już palpitacji serca, cholery i nieładu myśli dostaje, gdy ona jest bliżej w danej chwili niż ja. Ona musi znać swoje miejsce, a ono jest zdala od nas - bo ja o swoje, choćby zębami, a będę walczyć!

Gdy widzę jak się nim zajmuje i z... teksty

walnieta.realistka dodano: 28 grudnia 2015

Gdy widzę jak się nim zajmuje i z nim bawi, chwyta mnie coś mocno za serce.

I choćbyśmy mieli stanąć z tym... teksty

walnieta.realistka dodano: 28 grudnia 2015

I choćbyśmy mieli stanąć z tym uczuciem przeciw całemu światu, teraz czuje - jest możliwe przetrwanie.

I w końcu  znowu czuć otulanie jego... teksty

walnieta.realistka dodano: 28 grudnia 2015

I w końcu, znowu czuć otulanie jego ramion podczas snu i tego jak mnie z nich nie wypuszcza, tylko przyciąga mocniej kilka razy podczas nocy, przy tym całując przez sen w czółko. Najlepiej.

Jeny jaki on jest nim zaczarowany... teksty

walnieta.realistka dodano: 14 grudnia 2015

Jeny jaki on jest nim zaczarowany, jak on na was patrzy. - powiedziała patrząc z boku. Na co odpowiedziałam jej, że nie spodziewałam się by ktoś "obcy" był w stanie to zauważyć.

Nie wiem jak to opisać. Ciepło mi w... teksty

walnieta.realistka dodano: 13 grudnia 2015

Nie wiem jak to opisać. Ciepło mi w środku na myśl o tych kilku godzinach w weście, odprowadzaniu do domu i spedzeniu - jak nastolatkowie - czasu na klatce. Tyle słów, tyle ciszy, tyle wygłupów i tyle powagi. Wariactwo.

Chcesz ze mną porozmawiać... teksty

walnieta.realistka dodano: 6 grudnia 2015

Chcesz ze mną porozmawiać, poważnie porozmawiać. Przyznałeś się do błędu. Tak bardzo tego chciałam. Minęło pół roku. I co teraz? Powiesz mi, że damy radę zbudować nasza przyszłość od nowa ? Czy znów, że kochasz ale nie możemy być razem? Jestem ogromnie ciekawa tej rozmowy...

Z razu na raz jestem co raz to... teksty

walnieta.realistka dodano: 6 grudnia 2015

Z razu na raz jestem co raz to silniejsza. Szybciej godzę się z porażkami.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 75 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV