głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
walnieta.realistka Krzyczę sama na siebie w głowie. Niby inteligentna a glupia jak but. Bo po co się zadreczam po co ciągle analizuje myślę i wracam do przeszłości?! k rwa bo tak

walnieta.realistka

walnieta.realistka.moblo.pl
Krzyczę sama na siebie w głowie. Niby inteligentna a glupia jak but. Bo po co się zadreczam po co ciągle analizuje myślę i wracam do przeszłości?! k rwa bo tak już
Krzyczę sama na siebie w głowie.... teksty

walnieta.realistka dodano: 30 sierpnia 2017

Krzyczę sama na siebie w głowie. Niby inteligentna, a glupia jak but. Bo po co się zadreczam, po co ciągle analizuje, myślę i wracam do przeszłości?! k*rwa bo tak już mam, zadaje sobie sama spotegowany ból, myślę każdego dnia czemu wlansie tak to wszystko się stało. I nie, na pewno nie pisze tego do niego, on już zapomniał ma inną. A sobie życzę bym w końcu mogła chociaż normalnie spać, bez tych koszmarów wszystkich. Amen.

W sercu mam tylko żal. Czuję się... teksty

walnieta.realistka dodano: 19 stycznia 2017

W sercu mam tylko żal. Czuję się oszukana przez Ciebie. Dałam Ci tyle miesięcy, tyle samo co zaprzepaściłeś.

Czuję się wrakiem samej siebie.... teksty

walnieta.realistka dodano: 29 sierpnia 2016

Czuję się wrakiem samej siebie. Moja godność ktoś zdeptał, poczucie bezpieczeństwa odebrał, a prywatność całkowicie zaniechał. Do ukrycia nie mam nic, ale pewnych żeczy się nie robi tym bardziej mając zawsze wsparcie od tej osoby ciepły kąt i obiad po pracy, wybrane ciuchy i wypracowane gdy trzeba oraz nieppskromiona ilość uczuć wywalanych na zewnątrz. Jest mi żal ale sama jeszcze muszę ustalić czego. Tego że z błachego powodu zniszczyles nasza przyszłość, z tego że nie wierzyłes w prawdę czy tego że MOJE dziecko jak sam podkreślales teraz będzie cierpieć. Kurwa... Znowu tu pisze- czyli jest bardzo ze mną źle...

Jaaa zazdrosna?! A nawet jeśli  nie... teksty

walnieta.realistka dodano: 20 marca 2016

Jaaa zazdrosna?! A nawet jeśli- nie mam się czego wstydzic. Mam o kogo. Nie lubię, gdy na Ciebie patrzy, nie nawidzę, gdy jest w Twojej obecności. A już palpitacji serca, cholery i nieładu myśli dostaje, gdy ona jest bliżej w danej chwili niż ja. Ona musi znać swoje miejsce, a ono jest zdala od nas - bo ja o swoje, choćby zębami, a będę walczyć!

Gdy widzę jak się nim zajmuje i z... teksty

walnieta.realistka dodano: 28 grudnia 2015

Gdy widzę jak się nim zajmuje i z nim bawi, chwyta mnie coś mocno za serce.

I choćbyśmy mieli stanąć z tym... teksty

walnieta.realistka dodano: 28 grudnia 2015

I choćbyśmy mieli stanąć z tym uczuciem przeciw całemu światu, teraz czuje - jest możliwe przetrwanie.

I w końcu  znowu czuć otulanie jego... teksty

walnieta.realistka dodano: 28 grudnia 2015

I w końcu, znowu czuć otulanie jego ramion podczas snu i tego jak mnie z nich nie wypuszcza, tylko przyciąga mocniej kilka razy podczas nocy, przy tym całując przez sen w czółko. Najlepiej.

Jeny jaki on jest nim zaczarowany... teksty

walnieta.realistka dodano: 14 grudnia 2015

Jeny jaki on jest nim zaczarowany, jak on na was patrzy. - powiedziała patrząc z boku. Na co odpowiedziałam jej, że nie spodziewałam się by ktoś "obcy" był w stanie to zauważyć.

Nie wiem jak to opisać. Ciepło mi w... teksty

walnieta.realistka dodano: 13 grudnia 2015

Nie wiem jak to opisać. Ciepło mi w środku na myśl o tych kilku godzinach w weście, odprowadzaniu do domu i spedzeniu - jak nastolatkowie - czasu na klatce. Tyle słów, tyle ciszy, tyle wygłupów i tyle powagi. Wariactwo.

Chcesz ze mną porozmawiać... teksty

walnieta.realistka dodano: 6 grudnia 2015

Chcesz ze mną porozmawiać, poważnie porozmawiać. Przyznałeś się do błędu. Tak bardzo tego chciałam. Minęło pół roku. I co teraz? Powiesz mi, że damy radę zbudować nasza przyszłość od nowa ? Czy znów, że kochasz ale nie możemy być razem? Jestem ogromnie ciekawa tej rozmowy...

Z razu na raz jestem co raz to... teksty

walnieta.realistka dodano: 6 grudnia 2015

Z razu na raz jestem co raz to silniejsza. Szybciej godzę się z porażkami.

Pewne sytuacje w życiu uświadomiły... teksty

walnieta.realistka dodano: 6 grudnia 2015

Pewne sytuacje w życiu uświadomiły mi, a raczej cierpienia wywołane porażkami, ( - to tak jak u dziecka jak się nie sparzy to się nie nauczy. ) że czasem lepiej odpuścić, dać na przysłowiowy luz i szybko podnieść głowę do góry. Idąc z opuszczoną głową można co najwyżej znaleźć pieniążek, a nie pieniądze są w zyciu najwazniejsze tylko ludzie. Więc patrzmy im w oczy, swoim ludziom, przypadkowym bo nigdy nie wiemy kiedy ktoś obcy stanie się całym naszym światem.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 75 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV