głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika freaky_like_u

'' Zagubioną i niepewną. Odnalazłeś mnie  odnalazłeś mnie. Leżącą na ziemi. Dlaczego tyle czekałeś? Gdzieś ty był  gdzieś ty był? Troszeczkę za późno Znalazłeś mnie  znalazłeś mnie....''   The Fray

dirti dodano: 5 maja 2013

'' Zagubioną i niepewną. Odnalazłeś mnie, odnalazłeś mnie. Leżącą na ziemi. Dlaczego tyle czekałeś? Gdzieś ty był, gdzieś ty był? Troszeczkę za późno Znalazłeś mnie, znalazłeś mnie....'' / The Fray

próbowałeś wymazać siebie z mojej pamięci  skrupulatnie wbijając mi w serce miliardy szpilek oraz umawiając się z przypadkowymi pannami by wzbudzić we mnie rozgoryczenie. mimo wszystko nadal trwałam. wciągałeś najgorsze ścierwo i jarałeś blanty kilogramami. opowiadałeś mi o tym jak najlepszej przyjaciółce  ale doskonale wiem  że nie raz liczyłeś na strzała prosto w twarz. ku Twojemu zdziwieniu nadal byłam  kiedy płakałeś i dzwoniłeś do mnie o trzeciej nad ranem  że tak bardzo pragniesz się przytulić  kiedy prosiłeś mnie o hajs na sztukę. zawsze. potrafiłam rzucić wszystko i przyjść tylko po to by spędzić z Tobą kilkanaście minut i zobaczyć jak się uśmiechasz. uwierzyłeś  że naprawdę kocham Ciebie z całego serca  bezwarunkowo  z każdą wadą i zaletą  za nic.

waniilia dodano: 5 maja 2013

próbowałeś wymazać siebie z mojej pamięci, skrupulatnie wbijając mi w serce miliardy szpilek oraz umawiając się z przypadkowymi pannami by wzbudzić we mnie rozgoryczenie. mimo wszystko nadal trwałam. wciągałeś najgorsze ścierwo i jarałeś blanty kilogramami. opowiadałeś mi o tym jak najlepszej przyjaciółce, ale doskonale wiem, że nie raz liczyłeś na strzała prosto w twarz. ku Twojemu zdziwieniu nadal byłam, kiedy płakałeś i dzwoniłeś do mnie o trzeciej nad ranem, że tak bardzo pragniesz się przytulić, kiedy prosiłeś mnie o hajs na sztukę. zawsze. potrafiłam rzucić wszystko i przyjść tylko po to by spędzić z Tobą kilkanaście minut i zobaczyć jak się uśmiechasz. uwierzyłeś, że naprawdę kocham Ciebie z całego serca, bezwarunkowo, z każdą wadą i zaletą, za nic.

niepewnie wtuliłam się w znajome ramiona  tak bardzo brakowało mi ich ciepła i drżenia przy najdelikatniejszym dotyku. słyszałam jak spokojnie oddychasz. milczałeś. poczułam Twoją dłoń dotykającą mojego policzka i mimo ciemności dostrzegłam blask czekoladowych tęczówek  które oświetlone jedynie przez uliczne latarnie były czarne jak węgielki. chciałam wypowiedzieć chociaż jedno słowo  ale przy Tobie brakło mi tchu. czułam się taka bezpieczna i kochana  zupełnie jak rok temu  kiedy jeszcze byliśmy razem i nasze zachowanie było zupełnie naturalne i przewidywalne. zdałam sobie sprawę  iż nie tylko ja tęsknię i cierpię  że te uczucia są wzajemne.

waniilia dodano: 5 maja 2013

niepewnie wtuliłam się w znajome ramiona, tak bardzo brakowało mi ich ciepła i drżenia przy najdelikatniejszym dotyku. słyszałam jak spokojnie oddychasz. milczałeś. poczułam Twoją dłoń dotykającą mojego policzka i mimo ciemności dostrzegłam blask czekoladowych tęczówek, które oświetlone jedynie przez uliczne latarnie były czarne jak węgielki. chciałam wypowiedzieć chociaż jedno słowo, ale przy Tobie brakło mi tchu. czułam się taka bezpieczna i kochana, zupełnie jak rok temu, kiedy jeszcze byliśmy razem i nasze zachowanie było zupełnie naturalne i przewidywalne. zdałam sobie sprawę, iż nie tylko ja tęsknię i cierpię, że te uczucia są wzajemne.

Mogłabym być słodka i nie rzucać się wcale i gdybym była ciastem to wylizałbyś talerz.

dirti dodano: 5 maja 2013

Mogłabym być słodka i nie rzucać się wcale i gdybym była ciastem to wylizałbyś talerz.
Autor cytatu: ciamciaramciaa

But I won’t give you my heart. Cuz it don’t break twice. ♥   under the sun

dirti dodano: 3 maja 2013

But I won’t give you my heart. Cuz it don’t break twice. ♥ / under the sun

Kiedyś za bardzo zależało mi na ludziach. Za bardzo się do nich przywiązywałam  i za szybko ufałam. Dzisiaj to ja się od nich oddalam  i czekam na ich krok. Dzisiaj to ja jestem tą  o którą trzeba walczyć. Zmieniłam się. Zrozumiałam  że nie warto się ścierać dla kogoś  kto nie ściera się dla Ciebie.   veriolla

dirti dodano: 3 maja 2013

Kiedyś za bardzo zależało mi na ludziach. Za bardzo się do nich przywiązywałam, i za szybko ufałam. Dzisiaj to ja się od nich oddalam, i czekam na ich krok. Dzisiaj to ja jestem tą, o którą trzeba walczyć. Zmieniłam się. Zrozumiałam, że nie warto się ścierać dla kogoś, kto nie ściera się dla Ciebie. / veriolla
Autor cytatu: patrzisiecieszxd

I nie lubię takich dni  kiedy nie wiem co ze sobą zrobić. Delikatnie zagubiona w tym  co robię. myślę. czuję.   dirti

dirti dodano: 2 maja 2013

I nie lubię takich dni, kiedy nie wiem co ze sobą zrobić. Delikatnie zagubiona w tym, co robię. myślę. czuję. / dirti

niby otacza Cię wiele osób  a tak na prawdę nie masz się nawet do kogo odezwać..  dirti

dirti dodano: 2 maja 2013

niby otacza Cię wiele osób, a tak na prawdę nie masz się nawet do kogo odezwać../ dirti

Sergio Ramos   M I S T R Z ♥

dirti dodano: 2 maja 2013

Sergio Ramos - M I S T R Z ♥

Kumpel  ktoś kto potrafi Ci poprawić humor  zawsze . R ♥

dirti dodano: 1 maja 2013

Kumpel- ktoś kto potrafi Ci poprawić humor- zawsze . R ♥

De las glorias deportivas  que campean por España  va el Madrid con su bandera  limpia y blanca que no empaña... ♥♥♥ ! iHala Madrid !

dirti dodano: 1 maja 2013

De las glorias deportivas, que campean por España, va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empaña... ♥♥♥ ! iHala Madrid !

znasz go lepiej niż samą siebie. potrafisz dokończyć za niego każde zdanie. gdy się uśmiecha  wiesz doskonale dlaczego to robi. przez miesiące  w których oddychaliście wspólnym powietrzem  nauczyliście się siebie na pamięć. żaden z fragmentów jego ciała nie jest Ci obcy. gdy nagle odejdzie czujesz jakbyś straciła serce. załamujesz się. zaciskasz pięści i nerwowo uderzasz nimi w ścianę. płaczesz tak długo  aż brakuje Ci łez. wtedy skomlisz jak pies. nie widzisz sensu w swojej egzystencji. chcesz umrzeć. niespodziewanie pojawia się ktoś  kto wyciąga Cię z dołka. zaczynasz wychodzić z domu  uśmiechać się. nadal myślisz o swojej byłej miłości  ale jest już łatwiej  lepiej. nigdy nie zapomnisz  to nierealne  ale musisz nauczyć się żyć ze świadomością  że go nie ma i nie wróci.

waniilia dodano: 30 kwietnia 2013

znasz go lepiej niż samą siebie. potrafisz dokończyć za niego każde zdanie. gdy się uśmiecha, wiesz doskonale dlaczego to robi. przez miesiące, w których oddychaliście wspólnym powietrzem, nauczyliście się siebie na pamięć. żaden z fragmentów jego ciała nie jest Ci obcy. gdy nagle odejdzie czujesz jakbyś straciła serce. załamujesz się. zaciskasz pięści i nerwowo uderzasz nimi w ścianę. płaczesz tak długo, aż brakuje Ci łez. wtedy skomlisz jak pies. nie widzisz sensu w swojej egzystencji. chcesz umrzeć. niespodziewanie pojawia się ktoś, kto wyciąga Cię z dołka. zaczynasz wychodzić z domu, uśmiechać się. nadal myślisz o swojej byłej miłości, ale jest już łatwiej, lepiej. nigdy nie zapomnisz, to nierealne, ale musisz nauczyć się żyć ze świadomością, że go nie ma i nie wróci.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć