 |
|
Ambicja to rzecz wspaniała, pasjonująca, motywująca, a nawet niezbędna dla spełnionego życia. Głupia Ambicja zaspokaja wyłącznie cele osobiste; popycha do pomnażania majątku, zdobywania władzy na przekór wszystkim innym waszym potrzebom, wymagającym wyjścia ze sfery czysto osobistej w sferę stosunków z ludźmi.
|
|
 |
|
Skoro postanowiłeś się na to zgodzić, to jest Twoje zdanie. Życzę powodzenia/ Jim Phelps.
|
|
 |
|
TRZY LATA RAZEM! NA ZAWSZE! KOCHAM CIĘ!
|
|
 |
|
"zaczęło się jak zwykle ... alkohol, studenci i perspektywa dzikiego seksu" :)
|
|
 |
|
'Nie mów 'może', jeśli chcesz powiedzieć 'nie'.
|
|
 |
|
czemu tak jest, że to ja ciągle się muszę starać o innych?
|
|
 |
|
"I w jednym momencie, wszystko inne przestaje mieć znaczenie"
|
|
 |
|
LUBIĘ BYĆ KOBIETĄ, nawet w męskim świecie. Ostatecznie mężczyźni nie potrafią nosić sukienek, za to my potrafimy nosić spodnie!
|
|
 |
|
"Był miłością mojego życia. Taką prawdziwą miłością, która się zdarza tylko raz, wszystko przed nią to zapowiedzi, wszystko po niej marne podróbki."
|
|
 |
|
Jeżeli niektórzy mężczyźni zastanawiają się, dlaczego mają problemy ze swoimi kobietami, powiem, że jest tak dlatego, iż nie dostrzegają różnicy, jaka istnieje, między rozumieniem zależności od kobiety jako źródła siły a zależnością od niej jako wyrazu słabości. Z zależnością jako źródłem siły mamy do czynienia wtedy, gdy odsłaniamy swoje słabości osobie, którą kochamy, by mogła coś wnieść do naszego życia. Zależność jako słabość występuje wówczas, gdy odsłaniamy swoje słabości przed tą osobą w nadziei, że ona nas uratuje.
|
|
 |
|
Z miłością do niego jest jak z oddychaniem. Przyszłam na świat, urodziłam się, zaczerpnęłam powietrza przez nos i usta i nie potrafię inaczej oddychać.
|
|
|
|