głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kofeina Zrobie wszystko żebyś wróciła. A co zrobiłeś żebym została? Kiedy pijesz to świat nadal gdzieś tam sobie istnieje ale przynajmniej na chwilę zdejmuje ci nogę z

kofeina

kofeina.moblo.pl
Zrobie wszystko żebyś wróciła. A co zrobiłeś żebym została?
  Zrobie wszystko żebyś wróciła.... teksty

kofeina dodano: 1 czerwca 2016

- Zrobie wszystko żebyś wróciła. - A co zrobiłeś, żebym została?

 Kiedy pijesz  to świat nadal... teksty

kofeina dodano: 16 maja 2016

"Kiedy pijesz, to świat nadal gdzieś tam sobie istnieje, ale przynajmniej na chwilę zdejmuje ci nogę z gardła."

 Ludzie wierzą  że wszystko ułoży... teksty

kofeina dodano: 19 kwietnia 2016

"Ludzie wierzą, że wszystko ułoży się samo, nie rozmawiają o tym, czego chcą, co planują. A potem “bach”, rozjeżdżają się, stają się obcy i nie mają sobie nic do powiedzenia".

 Stoczmy się dzisiaj   stoczmy się... teksty

kofeina dodano: 20 luty 2016

"Stoczmy się dzisiaj, stoczmy się ciut, zwitkaczmy się odrobinkę, jak długo można w świecie złym kretyńskim być motylkiem

Gdyby każdy spotkał w swoim życiu... teksty

kofeina dodano: 25 stycznia 2016

Gdyby każdy spotkał w swoim życiu choćby tylko jedną osobę, która mu powie: "Będę Cię kochał, niezależnie od wszystkiego. Będę Cię kochał, nawet jeśli nierozsądnie postępujesz. Nawet wtedy kiedy się poślizgniesz i rozbijesz nos. Kiedy się mylisz, kiedy popełniasz błędy. A także kiedy się zachowujesz jak zwykły człowiek... - nawet wtedy będę Cię kochał". Wówczas opustoszałyby szpitale psychiatryczne. Psychiatrzy raczej nie leczą ludzi, którzy wiedzą i czują, że są kochani. - Pino Pellergino

 Zawsze tak ze mną było. Daj mi... teksty

kofeina dodano: 29 lipca 2015

"Zawsze tak ze mną było. Daj mi coś dobrego, a zniszczę to. Kochaj mnie, a zniszczę ciebie. Nigdy nie czułem, żebym na coś w życiu zasłużył. Nigdy nie czułem, żebym był wart chorej przestrzeni, którą zajmuję. To poczucie naznaczyło wszystko, co kiedykolwiek zrobiłem, widziałem i z czym miałem do czynienia."

 Gdybym rzucał się z okna za... teksty

kofeina dodano: 9 lipca 2015

"Gdybym rzucał się z okna za każdym razem, kiedy coś mi nie wyszło – spędziłbym życie w locie."

Wydawało mi się  że jesteś w... teksty

kofeina dodano: 9 lipca 2015

Wydawało mi się, że jesteś w stanie się zmienić, że ja jestem w stanie cię zmienić. Ale ludzie się nie zmieniają. Wydawało mi się, że to, co do ciebie czuję, wystarczy, żeby coś zbudować razem. Ale to będzie takie szarpanie dwa kroki w przód, krok w tył, trzy do tyłu, dwa do przodu. Nie mam na to siły. Myślałam, że mam, ale niestety nie.

Jedną z najodważniejszych decyzji... teksty

kofeina dodano: 9 lipca 2015

Jedną z najodważniejszych decyzji, jaką kiedykolwiek podejmiesz, będzie odrzucenie wszystkiego, co rani twoje serce i duszę."

Myślałem  że się z Ciebie... teksty

kofeina dodano: 9 lipca 2015

Myślałem, że się z Ciebie wyleczyłem, dopóki ktoś nie kazał mi pomyśleć życzenia i wtedy zrozumiałem, że znów zmarnowałbym je na Ciebie. — Kacper Pietruszewski

 Nie lubię niepewności. Nie jestem... teksty

kofeina dodano: 28 czerwca 2015

"Nie lubię niepewności. Nie jestem z tych kobiet, które wciąż żyją pod znakiem zapytania. Ja muszę mieć pewność - że będę Cię mieć w środę, piątek czy w Wielkanoc. Ja muszę wiedzieć czy Ty będziesz tu na pewno, bo muszę też wiedzieć, czy mam o co walczyć, i czy warto brudzić sobie życiorys kimś takim jak Ty."

 Czasem zbyt mocno wierzymy  że... teksty

kofeina dodano: 11 czerwca 2015

"Czasem zbyt mocno wierzymy, że ludzie są inni, że ktoś wróci, zrozumie czy przeprosi. To nie życie nas przeraża, ale czekanie na coś, co może nigdy nie przyjść."

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 72 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV