głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zakazanamilosc Idź tak długo aż odnajdziesz swój drogowskaz szczęścia.. Życzę Ci aby najbliższy rok był przełomowym w twoim życiu. Byś za równe 365 dni będąc daleko stąd wiedz

zakazanamilosc

zakazanamilosc.moblo.pl
Idź tak długo aż odnajdziesz swój drogowskaz szczęścia..
Idź tak długo  aż odnajdziesz... teksty

zakazanamilosc dodano: 21 maja 2018

Idź tak długo, aż odnajdziesz swój drogowskaz szczęścia..

Życzę Ci  aby najbliższy rok był... teksty

zakazanamilosc dodano: 3 maja 2018

Życzę Ci, aby najbliższy rok był przełomowym w twoim życiu. Byś za równe 365 dni, będąc daleko stąd, wiedziała już, że prawdziwa miłość naprawdę istnieje. Życzę Ci dużo odwagi w dokonywaniu wyborów, w podejmowaniu decyzji. Czasem zboczenia z wytyczonej ścieżki na rzecz nieznanej, ale tej wymarzonej drogi. Życzę Ci wytrwałości w dążeniu do szczęścia. Wstawaj z kolan, nawet gdy nie zauważysz żadnej pomocnej dłoni. Krzycz, gdy wszyscy będą obojętni. Walcz o siebie. Ten czas się nie powtórzy.

Myślę  że najgorsze są takie... teksty

zakazanamilosc dodano: 3 maja 2018

Myślę, że najgorsze są takie życiowe przeciągi. Gdy ktoś stoi u wejścia i niby Cię kocha, ale jednak nie kocha. A Ty, może i dałabyś radę odejść, ale nawet nie bierzesz się za próbę odejścia, bo masz tę głupią nadzieję, że ta osoba jednak wejdzie. Więc cały czas czekasz i z dnia na dzień ten przeciąg owiewa Cię coraz mocniej. A ta osoba, nie wpuszcza nikogo do środka, ale sama też nie wchodzi. Stoi w przejściu i blokuje. A Ty wciąż zostawiasz uchylone drzwi i plujesz sobie za to w twarz, czekając czy zdecyduje się wejść, albo chociażby raczy pieprznąć z całej siły tymi cholernymi drzwiami, abyś wiedziała w końcu na czym stoisz..

Zatrzymaj się na chwilę. Wszystko... teksty

zakazanamilosc dodano: 3 maja 2018

Zatrzymaj się na chwilę. Wszystko jest w porządku. Gdzieś w tobie tkwi rozwiązanie wszystkich problemów. — Christopher Vogler

Dla innych czasem bywamy jazdami... teksty

zakazanamilosc dodano: 3 maja 2018

Dla innych czasem bywamy jazdami próbnymi, trofeami, wyzwaniami albo dodatkami, które uzupełniają ich dni i tygodnie, jak listek mięty na serniku. Czasami jesteśmy polisą ubezpieczeniową, a innym razem rollercosterem, na którym można zapomnieć o problemach szarej codzienności. Dla kogoś jesteśmy słońcem, wokół którego, krążą myśli o trzeciej nad ranem. Zdarza nam się być niezobowiązującą rozrywką, późniejszymi wyrzutami sumienia, wspomnieniem, o którym nigdy nie powie się nikomu. Tak często jesteśmy tylko okruchami cudzych historii, szkiełkami kręcącymi się w kalejdoskopie przed główną gwiazdą festiwalu ich życia. Na koniec, bywamy też dla kogoś wszystkim.

Byłam już kiedyś w tym miejscu... teksty

zakazanamilosc dodano: 3 maja 2018

Byłam już kiedyś w tym miejscu, mówię sobie. Byłam już bardziej samotna, bardziej niepocieszona, bardziej zrozpaczona niż teraz. Już tutaj byłam i przetrwałam. Tym razem też jakoś przez to przejdę.

Jestem bardzo sentymentalna. Kiedy... teksty

zakazanamilosc dodano: 1 maja 2018

Jestem bardzo sentymentalna. Kiedy przywiązuje się emocjonalnie do kogoś, ta osoba szybko przesiąka moje serce. Uczucia, którymi jestem w stanie kogoś obdarzyć są tak silne, że walka z nimi jest niczym walka z wiatrakami. Takie walki z uczuciami zawsze były dla mnie wyczerpujące. To były takie rodzaje walk, w których dla innych mogłam nawet przegrać z samą sobą. Narazić swoje wartości, zasady. Ale gdy grunty pod stopami zaczynały się osuwać na tle nieoczekiwanych pożegnań, wiedziałam wtedy, że trzeba z wszystkich sił pozbierać siebie na nowo i wszystko inne wokół co pozbierać się jeszcze da. Każde zamykanie dawnych rozdziałów, mimo wszystko, było wyzwaniem. Nawet jeśli były to krótkie epizody. Poruszające, piękne, ale nietrwałe niczym bańki mydlane. Nauczyłam się już nie wracać do nich. Nie wracać tam, gdzie nie ma ognia wśród popiołu. Dziś już wiem, że dla kogoś, jestem w stanie zburzyć wszelkie mury, ale jeśli będzie trzeba - podpalę wszystkie mosty.

Jeśli ktoś zapyta   Powiem  że po... teksty

zakazanamilosc dodano: 1 maja 2018

Jeśli ktoś zapyta, Powiem, że po prostu ruszyliśmy dalej osobno...

Jeśli nie możesz inaczej  udawaj... teksty

zakazanamilosc dodano: 1 maja 2018

Jeśli nie możesz inaczej, udawaj, że radzisz sobie w życiu. — Jodi Picoult

 Wiesz czego się boję? Tego... teksty

zakazanamilosc dodano: 1 maja 2018

"Wiesz czego się boję? Tego później. Tej obojętności. Tego zniechęcenia. Tego traktowania partnera jak stary mebel, który po prostu jest i z którym nie trzeba już nawet rozmawiać, bo przecież nie powie nic nowego. Boję się tego rutynowego życia obok siebie i rzucania raz w tygodniu słowa kocham. Wiesz, tak z przyzwyczajenia."

To czasem trwa.  To może nawet... teksty

zakazanamilosc dodano: 1 maja 2018

To czasem trwa. To może nawet długo trwać zanim wszystko się ułoży.

Najważniejsze to mieć w swojej... teksty

zakazanamilosc dodano: 1 maja 2018

Najważniejsze to mieć w swojej głowie wizje. Ilustrować ją z uporem każdego dnia i nigdy nie zaprzestawać. Bo żeby coś się zdarzyło, żeby mogło się zdarzyć, najpierw trzeba to sobie wymarzyć..

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 89 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV