głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika duszarapu

Jest coś  co wraca do mnie zawsze. Samotność.   i.need.you

i.need.you dodano: 16 listopada 2013

Jest coś, co wraca do mnie zawsze. Samotność. / i.need.you

coraz rzadziej wspominam. Nie lubię żałować.   i.need.you

i.need.you dodano: 16 listopada 2013

coraz rzadziej wspominam. Nie lubię żałować. / i.need.you

Ułożyłam dla niego piosenkę  która będzie prowadziła go przez życie w chwilach  kiedy ja będę nieobecna   i.need.you

i.need.you dodano: 16 listopada 2013

Ułożyłam dla niego piosenkę, która będzie prowadziła go przez życie w chwilach, kiedy ja będę nieobecna / i.need.you

Każda historia miłosna musi mieć jakąś przeszkodę.

i_am_born_sperm dodano: 15 listopada 2013

Każda historia miłosna musi mieć jakąś przeszkodę.

Jeśli ktoś jest dla Ciebie ważny  to na zawsze taki pozostanie. Nieważne ile bólu Ci przynosi.

patteek dodano: 14 listopada 2013

Jeśli ktoś jest dla Ciebie ważny, to na zawsze taki pozostanie. Nieważne ile bólu Ci przynosi.

Zagrajmy w 'ence pence'  jeżeli zgadniesz w której ręce mam orzeszka odejdziesz  jeżeli nie zgadniesz zostaniesz ze mną za zawsze.fakt   że nie mam orzeszka pomińmy .

i_am_born_sperm dodano: 14 listopada 2013

Zagrajmy w 'ence pence' ,jeżeli zgadniesz w której ręce mam orzeszka odejdziesz ,jeżeli nie zgadniesz zostaniesz ze mną za zawsze.fakt , że nie mam orzeszka pomińmy .

Całe życie czekam na właściwy moment  żeby Ci powiedzieć co czuję. Wiesz próbuję Ci powiedzieć  że Cię potrzebuję.

i_am_born_sperm dodano: 14 listopada 2013

Całe życie czekam na właściwy moment, żeby Ci powiedzieć co czuję. Wiesz,próbuję Ci powiedzieć, że Cię potrzebuję.

Jest 23:59 i obiecuję  że myśle już dziś o Tobie ostatni raz.

i_am_born_sperm dodano: 14 listopada 2013

Jest 23:59 i obiecuję, że myśle już dziś o Tobie ostatni raz.

Proszę Pana  czy coś Pan dodaje do swych oczu  że czuję się od nich uzależniona?

i_am_born_sperm dodano: 14 listopada 2013

Proszę Pana, czy coś Pan dodaje do swych oczu, że czuję się od nich uzależniona?

Po raz pierwszy rzeczywistość wydawała jej się lepsza niż sny  z których dawniej nie chciała się budzić.

i_am_born_sperm dodano: 14 listopada 2013

Po raz pierwszy rzeczywistość wydawała jej się lepsza niż sny, z których dawniej nie chciała się budzić.

Seks bez miłości to pus­te doświad­cze­nie. Ale wśród pus­tych doświad­czeń to jed­no z najlepszych.

i_am_born_sperm dodano: 14 listopada 2013

Seks bez miłości to pus­te doświad­cze­nie. Ale wśród pus­tych doświad­czeń to jed­no z najlepszych.

marzy mi się dzień  w którym wyrzucę telefon. i oddam laptopa. i przepadnę gdzieś z kartką i długopisem. powroty wtedy będą piękniejsze  a życie będzie życiem.

niekoffana dodano: 14 listopada 2013

marzy mi się dzień, w którym wyrzucę telefon. i oddam laptopa. i przepadnę gdzieś z kartką i długopisem. powroty wtedy będą piękniejsze, a życie będzie życiem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć