 |
Yeah, well it hurt me real bad when you left
I'm glad you got out
But I miss you
I've had a hole in my heart
For so long
I've learned to fake it and
Just smile along
|
|
 |
"Tutaj wcale nie chodzi o szaleńczą miłość i super nagłe zakochanie. Nie chodzi o to, żeby porzucił dla mnie całe swoje dotychczasowe życie i każdą minutę spędzał ze mną. Nie chodzi o to, że ma zjadać ze mną każdy posiłek i zapomnieć o tym, że ma jakieś tam koleżanki. Nie chodzi też o to, że ma zmienić tryb swojej codzienności i olać swoje pasje i wypełniacze czasu. Zupełnie nie o to chodzi.Chodzi o to, żeby wieczorem, przed snem pomyślał, że dobrze widzieć mój uśmiech. Żeby stojąc w długim korku po skończonych zajęciach przypomnieć sobie ciche rozmowy. Żeby między siłownią, a obiadem napisać smsa, że jednak zjadłby mój deser. Żeby wiedział, że jemu zawdzięczam mój błysk w oku. I że lubię go trochę bardziej. Żeby czasem stwierdził, że chce się ze mną spotkać i ten czas jest cenny. Żebym wśród kolegów nie była tylko „koleżanką”, a wśród koleżanek „kolejną”. Żebym była coraz bliżej niego, tak jak on jest coraz bliżej mnie. Chcę być częścią jego świata. Nie całością."
|
|
 |
|
czasem chce zapomnieć o tym wszystkim co nas łączyło. ~schooki~
|
|
 |
|
Zniknąłeś tak nagle , nie miałam tego w planach , nigdy nawet nie odważyłam się o tym myśleć . Zabolało , wiesz , boli nadal . | dzyndzelek
|
|
 |
|
wybaczyłam Mu, ale nigdy nie byłam w stanie zrozumieć tego, co zrobił. [ yezoo ]
|
|
 |
Kobieta bez mężczyzny jest wszystkim, ale tylko z mężczyzną jest sobą.
|
|
 |
Idealny człowiek to nie ktoś bez wad, tylko ten, który potrafi z nimi walczyć i przeradzać je w swoje pozytywne strony.
|
|
 |
Lubię to uczucie kiedy kładę się na brzuchu i chociaż jestem pewna, że nie zasnę to leżę i dokładnie słucham jak uderza mi serce. Wtedy tak wiele mówi.
|
|
 |
i nie obiecuję, że Cię nie opuszczę. bo to zrobię. ostatniego dnia mojego życia. a dokładnie, chwilę po jego końcu.
|
|
 |
Patrząc na mnie powiedz czy mi ufasz, patrząc na mnie powiedz kogo we mnie szukasz - Osa WL - imię róży
|
|
 |
Muszę powiedzieć cześć, to ważne w sumie zawsze tak mówię bo żegnać się nie umiem, rozumiesz?- Raca Chciałem powiedzieć cześć
|
|
|
|