 |
Uważaj. Nie wiesz, która szansa jest tą ostatnią.
|
|
 |
ile go znam? całe życie.gdy byliśmy mali wszystko robiliśmy razem, jeździliśmy na wakacje, bawiliśmy się. doskonale pamiętam gdy na wakacjach nad jakimś jeziorem poszliśmy w las , myśląc że tam jest budka z lodami. Lubie się z nim droczyc . kocham się z nim wyzywać od najgorszych a zaraz po tym śmiać sie z tego .jest ważną osobą w moim życiu. osobą, za którą skoczyłabym w ogień. nie ma rzeczy, której bym dla niego nie zrobiła. choc często mnie wkurza i czasem nie da sie z nim wytrzymać kocham go i traktuję jak brata.brata, którego nigdy nie miałam.
|
|
 |
Często nic mi nie dolega. Nic oprócz totalnego bałaganu w psychice i awarii w uczuciach.
|
|
 |
i znów przyszłaś z podkulonym ogonem prosząc o wybaczenie. znów powiedziałaś że żałujesz, znów powiedziałaś ze zrozumiałaś. znów myślałaś, że ci wybaczę. myliłaś się. zjechałam cię wzrokiem z góry na dół. odwróciłam sie do ściany. na łóżku siedział przyjaciel. gdy zajarzył o co biega wstał , podszedł do ciebie i powiedział ' wypierdalaj stąd , szmato ' popatrzyłaś na mnie i syknęłaś ' zawsze wiedziałam,że jesteś szmato ' wyszłaś z nienawiścią na mordzie. popatrzyłam sie na przyjaciela , on na mnie po czym nie mogąc się powstrzymać od śmiechu wpadliśmy na kanape. zrozumiałam,że jesteś najgorszą suką jaką kiedykolwiek znałam .
|
|
 |
wsadz se w dupe twoją przyjazn. jesteś gdy jest dobrze. gdy jest źle, dzwonię do ciebie błagam,żebyś przyszła choć na chwile . Twoja odpowiedz brzmi ' głowa mnie boli, wpadne kiedy indziej '. Uważasz się za moją najlepszą przyjaciółkę a obrabiasz mi dupe przy każdej możliwej okazji . Myślisz,że tego nie zauważyłam? Myślisz,że isę tym przejme ? Mylisz się. Mam przy sobie ludzi , którzy mnie kochają taką jaką jestem i są przy mnie gdy jest źle i dobrze. to są PRZYJACIELE. ty nie masz już nikogo. i wiesz co ? cieszę się z tego powodu,nikt do ciebie nie przyjdzie kiedy będziesz na glebie. jestem z tego powodu szczęśliwa. może choć raz poczujesz się cholernie źle, a ja będe cie dobijać.
|
|
 |
|
boję się, że przestanie się o mnie starać. że zrezygnuje, bo tak ciężko mnie zrozumieć, bo jestem taka uparta i taka trudna. / ?
|
|
 |
Może tak miało być,
a może ktoś tam coś pozmieniał.
Może po prostu uznał, że mam tu coś do zrobienia.
To dziecko chciało żyć,
bo nie miało nic do stracenia.
Teraz to dziecko ma ten dług do spłacenia.
|
|
 |
- Pamiętasz, mówiłam Ci, że mam tu taką małą żyłke?
- Tak pamiętam.
- Mówiłam Ci, że jak ta żyłka pęknie, to umrę.
- No mówiłaś.
- Bo wiesz... Ona teraz pulsuje do granic możliwości.
|
|
 |
Próbujesz zniszczyć mnie kłamstwem, ja zniszcze Cię prawdą.
|
|
 |
Im większy dystans, tym większe przyciąganie.
|
|
|
|