głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika comampowiedziec

Zapraszam do gruby na FB : https: www.facebook.com groups 608200016016370 ?ref=bookmarks PS.Podaj dalej :

zakoochanawrapie dodano: 12 września 2016

Zapraszam do gruby na FB :) https://www.facebook.com/groups/608200016016370/?ref=bookmarks PS.Podaj dalej :)

rozum zrobisz coś dla mnie? to bardzo ważne. nigdy Ci tego nie zapomnę. zrobisz? mógłbyś mi wyłączyć na jakiś czas sumienie? dokucza mi. strasznie mi dokucza.

niebanglasz dodano: 17 sierpnia 2016

rozum, zrobisz coś dla mnie? to bardzo ważne. nigdy Ci tego nie zapomnę. zrobisz? mógłbyś mi wyłączyć na jakiś czas sumienie? dokucza mi. strasznie mi dokucza.

tak cicho zrobiło się w moim świecie bez Ciebie

niebanglasz dodano: 17 sierpnia 2016

tak cicho zrobiło się w moim świecie bez Ciebie

już za kilka snów będziesz znów bliżej

niebanglasz dodano: 17 sierpnia 2016

już za kilka snów będziesz znów bliżej

czekać. czy to to samo co tęsknić?

niebanglasz dodano: 17 sierpnia 2016

czekać. czy to to samo, co tęsknić?

 A gdy już wrócisz to usiądę Ci na kolanach oprę moje dłonie na Twoich ramionach i będę całować Twoją twarz. Kawałek po kawałku. Obiecaj mi że mnie nie rozbierzesz zanim skończę.

niebanglasz dodano: 17 sierpnia 2016

"A gdy już wrócisz, to usiądę Ci na kolanach, oprę moje dłonie na Twoich ramionach i będę całować Twoją twarz. Kawałek po kawałku. Obiecaj mi, że mnie nie rozbierzesz, zanim skończę."

 Ludzie przyzwyczajają się do sytuacji. Myślisz że to ty jesteś tą sytuacją. Potem cała ta cholerna rzecz wali się w gruzy... a ty stoisz tam w dalszym ciągu.

niebanglasz dodano: 7 czerwca 2016

"Ludzie przyzwyczajają się do sytuacji. Myślisz, że to ty jesteś tą sytuacją. Potem cała ta cholerna rzecz wali się w gruzy... a ty stoisz tam w dalszym ciągu."

 Byłem szczęśliwy kiedy przyjęła mnie z powrotem. Czułem się tak jakbym dotarł do celu  jakbym znalazł się we właściwym miejscu. Byliśmy dla siebie wszystkim. Na początku niepokoiłem się że po kilku dniach może zapragnąć większej swobody ale nic takiego się nie stało. Naprawdę tęskniła do mnie. Nie zdawała sobie z tego sprawy dopóki nie zniknąłem. Tak bardzo mnie pragnęła. A potem kiedy wróciłem zakochała się we mnie tak samo jak ja zakochałem się w niej. To był cud. Latem przesiadywaliśmy obok siebie całymi godzinami  trzymając się za ręce przy ognisku a ja byłem wdzięczny i szczęśliwy że wszystko tak się ułożyło.

niebanglasz dodano: 7 czerwca 2016

"Byłem szczęśliwy, kiedy przyjęła mnie z powrotem. Czułem się tak, jakbym dotarł do celu, jakbym znalazł się we właściwym miejscu. Byliśmy dla siebie wszystkim. Na początku niepokoiłem się, że po kilku dniach może zapragnąć większej swobody, ale nic takiego się nie stało. Naprawdę tęskniła do mnie. Nie zdawała sobie z tego sprawy, dopóki nie zniknąłem. Tak bardzo mnie pragnęła. A potem, kiedy wróciłem, zakochała się we mnie tak samo, jak ja zakochałem się w niej. To był cud. Latem przesiadywaliśmy obok siebie całymi godzinami, trzymając się za ręce przy ognisku, a ja byłem wdzięczny i szczęśliwy, że wszystko tak się ułożyło."

olej pozory spójrz mi w oczy zeskanuj dusze otrzyj łzy złap za rękę pomóż uciec

niebanglasz dodano: 7 czerwca 2016

olej pozory, spójrz mi w oczy, zeskanuj dusze, otrzyj łzy, złap za rękę, pomóż uciec

 Potem zaczęła rozmawiać z kimś innym a ja... och no cóż... a później... następna rzecz jaką pamiętam to jej palce dotykające mojej dłoni. To było niewiarygodne. Sądziłem że się pomyliła. Trzymaliśmy się za ręce. Zdobyłem się więc na odwagę i objąłem ją w talii a ona się przytuliła. Tylko się uśmiechnąłem. Było mi tak przyjemnie. Nie mogłem jej pocałować tak bardzo się uśmiechałem.

niebanglasz dodano: 7 czerwca 2016

"Potem zaczęła rozmawiać z kimś innym, a ja... och, no cóż... a później... następna rzecz, jaką pamiętam, to jej palce dotykające mojej dłoni. To było niewiarygodne. Sądziłem, że się pomyliła. Trzymaliśmy się za ręce. Zdobyłem się więc na odwagę i objąłem ją w talii, a ona się przytuliła. Tylko się uśmiechnąłem. Było mi tak przyjemnie. Nie mogłem jej pocałować, tak bardzo się uśmiechałem."

 i szczerze wisi mi zdanie jakiegoś łebka co tylko gadać umie  z takich to tylko beka 

zakoochanawrapie dodano: 4 czerwca 2016

" i szczerze wisi mi zdanie jakiegoś łebka, co tylko gadać umie - z takich to tylko beka"

 I przy twoich zwłokach klękam kocham Cię bracie widzimy się u bram piekła

zakoochanawrapie dodano: 4 czerwca 2016

"I przy twoich zwłokach klękam, kocham Cię bracie widzimy się u bram piekła"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV