głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika bezznakumiloscii

 Materiał łatwopalny czyli moje serce.

wartozycmarzeniami dodano: 4 lipca 2020

"Materiał łatwopalny, czyli moje serce."

Obiecaj mi tylko jedno że nigdy nie przestaniemy być dla siebie ważni. Nigdy nie zapomnimy co nas łączyło.

wartozycmarzeniami dodano: 10 luty 2020

Obiecaj mi tylko jedno, że nigdy nie przestaniemy być dla siebie ważni. Nigdy nie zapomnimy co nas łączyło.

Kocham Cię. Byłaś jedyną kobietą w moim życiu o której nigdy nie zapomnę. Nie potrafię już układać myśli w całość  ale wiem jedno że mimo upływu lat nadal za Tobą tęsknię. Nie wiem jak Ty to robisz że nadal Cię kocham i będę kochał zawsze. Tak jak obiecałem. Wiem że na pewno to przeczytasz. Bo widziałem że jeszcze z tego korzystasz więc wiedz że Cie kocham. Po prostu nie mogę zapomnieć tego co było. I gdybym choć raz mógł Cię jeszcze zobaczyć.. Nie chcę pisać nie chce Ci psuć niczego ale chcę żebyś to wiedziała. Więc piszę to tu dla Ciebie bezznakumiloscii. Kocham A..

podjaaraany dodano: 16 stycznia 2020

Kocham Cię. Byłaś jedyną kobietą w moim życiu o której nigdy nie zapomnę. Nie potrafię już układać myśli w całość - ale wiem jedno, że mimo upływu lat nadal za Tobą tęsknię. Nie wiem jak Ty to robisz, że nadal Cię kocham i będę kochał, zawsze. Tak jak obiecałem. Wiem, że na pewno to przeczytasz. Bo widziałem że jeszcze z tego korzystasz, więc wiedz że Cie kocham. Po prostu nie mogę zapomnieć tego co było. I gdybym choć raz mógł Cię jeszcze zobaczyć.. Nie chcę pisać, nie chce Ci psuć niczego, ale chcę żebyś to wiedziała. Więc piszę to tu dla Ciebie @bezznakumiloscii. Kocham A..

 jestem młoda. mam prawo popełniać błędy i mam prawo ich później żałować lub nie żałować. nikt nie ma jednak prawa mnie za to oceniać a tym bardziej krytykować.

wartozycmarzeniami dodano: 25 grudnia 2019

"jestem młoda. mam prawo popełniać błędy i mam prawo ich później żałować lub nie żałować. nikt nie ma jednak prawa mnie za to oceniać, a tym bardziej krytykować."

Totalnie i niewyobrażalnie nie czuję oparcia nie ma we mnie pozytywnych emocji właściwie wśrodku czuję się pusta i zupełnie wybrakowana. Nie karżcie mi spróbować znaleźć jakikolwiek sens czy emocje bo nie mam ich już od dawna nawet nie chcę próbować udawać że jest dobrze naprawdę ciężko jest udawać gdy człowiek ma wszystkie dosyć.  Nie chce się tak czuć brak oparcia nie pomaga w święta wszystko jest bezsensowne i już nic tak nie cieszy jak wtedy gdy jako dzieciaki wierzyliśmy w świętego mikołaja pierwszą gwiazdkę czy wróżkę zębuszkę. Teraz wszystko jest inne nie ma poczucia prawdziwych świąt i magia bożego narodzenia prysła wraz z upragnionym dzieciństwem totalnie zero poczucia że właśnie teraz jest coś niezwykłego i innego.  Jest szaro monotonnie  po prostu zwyczajnie jak codzień.

wartozycmarzeniami dodano: 25 grudnia 2019

Totalnie i niewyobrażalnie nie czuję oparcia, nie ma we mnie pozytywnych emocji właściwie wśrodku czuję się pusta i zupełnie wybrakowana. Nie karżcie mi spróbować znaleźć jakikolwiek sens czy emocje, bo nie mam ich już od dawna- nawet nie chcę próbować udawać że jest dobrze,naprawdę ciężko jest udawać,gdy człowiek ma wszystkie dosyć. Nie chce się tak czuć, brak oparcia nie pomaga w święta- wszystko jest bezsensowne i już nic tak nie cieszy jak wtedy, gdy jako dzieciaki wierzyliśmy w świętego mikołaja, pierwszą gwiazdkę czy wróżkę zębuszkę. Teraz wszystko jest inne, nie ma poczucia prawdziwych świąt i magia bożego narodzenia prysła wraz z upragnionym dzieciństwem, totalnie zero poczucia,że właśnie teraz jest coś niezwykłego i innego. Jest szaro, monotonnie - po prostu zwyczajnie, jak codzień.

Nie dotykaj mojego serca bo zepsujesz. Strippeer

wartozycmarzeniami dodano: 25 grudnia 2019

Nie dotykaj mojego serca bo zepsujesz.|Strippeer

24 grudzień nie umiem cieszyć się tym świątecznym czasem jak kiedyś nie umiem być szczęśliwa tego dnia wiedząc że najbliższa rodzina ma mnie konkretnie w dupie naprawdę to nie fajne czuć się jak jebane pierdolone dno. Dziś czuję się źle ale daję radę pomimo bolu braku oparcia i totalnej beznadzieji nadal tu trwa . nadal żyje choć prosciej byloby odejsc..

wartozycmarzeniami dodano: 25 grudnia 2019

24 grudzień, nie umiem cieszyć się tym świątecznym czasem jak kiedyś, nie umiem być szczęśliwa tego dnia wiedząc,że najbliższa rodzina ma mnie konkretnie w dupie, naprawdę to nie fajne czuć się jak jebane pierdolone dno. Dziś czuję się źle, ale daję radę- pomimo bolu,braku oparcia i totalnej beznadzieji nadal tu trwa,. nadal żyje, choć prosciej byloby odejsc..

 Usiądź na chwilę skup i posłuchaj. Opowiem Ci o tym jak przestałam ufać.

wartozycmarzeniami dodano: 20 grudnia 2019

"Usiądź na chwilę, skup i posłuchaj. Opowiem Ci o tym, jak przestałam ufać."

nie pytasz dokąd idę ale wiem że idziesz ze mną Net

wartozycmarzeniami dodano: 20 grudnia 2019

nie pytasz dokąd idę, ale wiem, że idziesz ze mną/Net

Boli. robisz sobie herbate a nieświadomie wyjmujesz o jeden kubek więcej gdy idziesz na spacer patrząc na swój cień widzisz obok siebie jeszcze jego gdy czytając książke miłosną pod głowne postaci podstawiasz właśnie Was gdy kładziesz się do łóżka z myślą że dgy sie obudzisz będzie obok Ciebie gdy z dokładnością odliczasz dni do kolejnego spotkania. I nie wiesz czy tęskni czy również czuje to co Ty to też boli niewiedza. Nie wiesz czy jak przyjedzie nie zapozna Cie z nowo poznaną dziewczyną która jest tam na miejscu w sumie to chuja wiesz a wierzysz w najlepsze rastaa.zioom

wartozycmarzeniami dodano: 20 grudnia 2019

Boli. robisz sobie herbate a nieświadomie wyjmujesz o jeden kubek więcej, gdy idziesz na spacer, patrząc na swój cień widzisz obok siebie jeszcze jego, gdy czytając książke miłosną pod głowne postaci podstawiasz właśnie Was, gdy kładziesz się do łóżka z myślą,że dgy sie obudzisz będzie obok Ciebie, gdy z dokładnością odliczasz dni do kolejnego spotkania. I nie wiesz czy tęskni, czy również czuje to co Ty, to też boli, niewiedza. Nie wiesz czy jak przyjedzie, nie zapozna Cie z nowo poznaną dziewczyną, która jest tam na miejscu, w sumie to chuja wiesz a wierzysz w najlepsze |rastaa.zioom

Jest już późna pora rzekła bym że już za niedługo będzie rano. Godzina druga dookoła ciemno a księżyc jest w pełni a ja nie śpię. Myśli męczą serce pełne wątpliwości  wszystko związane z Tobą nami dalszym życiem. Przytul mnie złap za rękę i już nie odchodź przenigdy nie opuszczaj bo bez Ciebie zdecydowanie sobie nie poradzę. Jesteś wszystkim moją pierwszą i ostatnią myślą każdego poranka i wieczora gdy padam ze zmęczenia. Po prostu bądź tu przy mnie i kochaj każdego dnia coraz mocniej nieustannie do końca moich dni naszych wspólnych szczęśliwych chwil dobrze? Ja dla Ciebie Ty dla mnie cokolwiek by się nie wydarzyło bądźmy szczęśliwi ze sobą i nie rozstawajmy się z błachych pierdół bo miłość zdecydowanie potrzebuję poświęceń i wyrzeczeń. Kocham Cię i już tak zostanie na zawsze wiesz?

wartozycmarzeniami dodano: 8 listopada 2019

Jest już późna pora, rzekła bym że już za niedługo będzie rano. Godzina druga,dookoła ciemno a księżyc jest w pełni,a ja nie śpię. Myśli męczą,serce pełne wątpliwości - wszystko związane z Tobą, nami dalszym życiem. Przytul mnie, złap za rękę i już nie odchodź,przenigdy nie opuszczaj bo bez Ciebie zdecydowanie sobie nie poradzę. Jesteś wszystkim,moją pierwszą i ostatnią myślą każdego poranka i wieczora gdy padam ze zmęczenia. Po prostu bądź tu,przy mnie i kochaj każdego dnia coraz mocniej, nieustannie do końca moich dni,naszych wspólnych szczęśliwych chwil dobrze? Ja dla Ciebie,Ty dla mnie cokolwiek by się nie wydarzyło bądźmy szczęśliwi,ze sobą i nie rozstawajmy się z błachych pierdół,bo miłość zdecydowanie potrzebuję poświęceń i wyrzeczeń. Kocham Cię i już tak zostanie, na zawsze wiesz?

Przestań analizować każde swoje uczucie. Jeśli kochasz kochaj. Jeśli tęsknisz pozwól sobie na tęsknotę. Nie musisz kontrolować każdej emocji. Po prostu żyj Bezuczuciowy

wartozycmarzeniami dodano: 8 listopada 2019

Przestań analizować każde swoje uczucie. Jeśli kochasz, kochaj. Jeśli tęsknisz, pozwól sobie na tęsknotę. Nie musisz kontrolować każdej emocji. Po prostu żyj|Bezuczuciowy

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV