głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika bezznakumiloscii

miliony sekund kilkadziesiąt minut a powiedz mi tak szczerze ile szczęśliwych momentów w tym wszystkim? Czas leci nie ma opcji zatrzymaj czy cofnij taka prawda. Zyje sie teraz kocha się prawdziwie tylko raz i nigdy już nie będzie tak jak dawniej.  Życie jest kruche i zdecydowanie zbyt krótkie. Za dużo smutku za mało szczęścia zdecydowanie.

wartozycmarzeniami dodano: 5 dni temu

miliony sekund,kilkadziesiąt minut, a powiedz mi tak szczerze ile szczęśliwych momentów w tym wszystkim? Czas leci, nie ma opcji zatrzymaj czy cofnij,taka prawda. Zyje sie teraz, kocha się prawdziwie tylko raz,i nigdy już nie będzie tak jak dawniej. Życie jest kruche i zdecydowanie zbyt krótkie. Za dużo smutku, za mało szczęścia zdecydowanie.

Idealnie to jedynie potrafimy ranić i zawodzić siebie nawzajem nic więcej.

wartozycmarzeniami dodano: 5 dni temu

Idealnie to jedynie potrafimy ranić i zawodzić siebie nawzajem, nic więcej.

Jak tu ufać jak każdy prędzej czy później Cię rozczaruje i zwyczajnie odejdzie. Ludzie są bezlitośni i chyba uwielbiają zadawać ból zdecydowanie mam dość ludzi totalnie maksymalnie i już..

wartozycmarzeniami dodano: 5 dni temu

Jak tu ufać, jak każdy prędzej czy później Cię rozczaruje i zwyczajnie odejdzie. Ludzie są bezlitośni, i chyba uwielbiają zadawać ból,zdecydowanie mam dość ludzi totalnie, maksymalnie i już..

Znowu jestem tu w tym samym miejscu. Jestem i nie wiem co dalej robić? Tęsknota jest zbyt duża łzy wciąż lecą a ja? nic nie potrafię na to poradzić po prostu zatracam się w tym i powoli już sobie nie raadzę. To jest fatalne wręcz skrajnie chujowe. Nie chcę tak naprawdę..

wartozycmarzeniami dodano: 28 września 2020

Znowu jestem tu, w tym samym miejscu. Jestem i nie wiem co dalej robić? Tęsknota jest zbyt duża, łzy wciąż lecą a ja? nic nie potrafię na to poradzić po prostu zatracam się w tym i powoli już sobie nie raadzę. To jest fatalne, wręcz skrajnie chujowe. Nie chcę tak naprawdę..

ja jestem tu a Ty jesteś tam i zazdroszczę nam opanowanego do perfekcji udawania że potrafimy bez siebie żyć. czasami tylko w nocy zagryzamy z żalu wargi do krwi i nalewamy do szklanki więcej wódki niż zwykle Net

wartozycmarzeniami dodano: 26 września 2020

ja jestem tu, a Ty jesteś tam i zazdroszczę nam opanowanego do perfekcji udawania, że potrafimy bez siebie żyć. czasami tylko w nocy zagryzamy z żalu wargi do krwi i nalewamy do szklanki więcej wódki niż zwykle/ Net

buch w płuca za nas za szczęście.  Buch za wspomnienia i za to co wydarzy się jeszcze.

wartozycmarzeniami dodano: 26 września 2020

buch w płuca, za nas za szczęście. Buch za wspomnienia i za to co wydarzy się jeszcze.

Bo kochamy się mimo odległośći mimo sprzeczek i dwóch różnych zdań. Mimo wszystkiego nie widzę nikogo obok siebie innego niż Ciebie. Moje niepowtarzalne szczęście nosi twoje imię.

wartozycmarzeniami dodano: 26 września 2020

Bo kochamy się, mimo odległośći, mimo sprzeczek i dwóch różnych zdań. Mimo wszystkiego nie widzę nikogo obok siebie innego niż Ciebie. Moje niepowtarzalne szczęście nosi twoje imię.

Być szczęśliwą tak po prostu. Nie patrzeć wstecz po prostu uśmiechać się. Zaakceptować się i zacząć żyć na nowo. Chciałabym poczuć się lepiej i być a nie tylko istnieć.

wartozycmarzeniami dodano: 18 września 2020

Być szczęśliwą tak po prostu. Nie patrzeć wstecz, po prostu uśmiechać się. Zaakceptować się i zacząć żyć na nowo. Chciałabym poczuć się lepiej i być a nie tylko istnieć.

 Szkoda że to wszystko w życiu jest tak krótkie nim się obejrzymy to na stypie piją wódkę  Epis

wartozycmarzeniami dodano: 18 września 2020

"Szkoda, że to wszystko w życiu jest tak krótkie, nim się obejrzymy to na stypie piją wódkę"// Epis

Kłamałabym gdybym powiedziała że nie tęskniłam za Tobą tej nocy. Scarydolly

wartozycmarzeniami dodano: 4 września 2020

Kłamałabym gdybym powiedziała, że nie tęskniłam za Tobą tej nocy./Scarydolly

Opadłam z sił nie potrafię już walczyć. Tak bardzo pragnę porozmawiać z Tobą aż przez chwilę wymienić kilka spojrzeń podroczyć się z tobą. Chcę spotkać się i wymienić się doświadczeniami porozmawiać szczerze bez obłudy bez fałszu. Chce byś został tej nocy ze mną usiądź obok mnie obejmij spokojnie ramieniem posłuchaj jak bardzo bije mi serce jak cierpi gdy Ciebie nie ma. Czemu właściwie odchodzisz czemu dodajesz kolejne rany. Czemu znikasz a później znów się pojawiasz? Czy dla ciebie jest satysfakcją zadawanie mi bólu czy dobrze się czujesz gdy ranisz moje serce? Nie radzę sobie nie potrafię wstawać co wieczór modle się by nie zobaczyć wschodu słońca modlę się o swoją śmierć to nie jest dobre. Wybacz nie potrafię wymazać wspomnień nie potrafię olać Ciebie i dać sobie spokój nie potrafię bo nadal jesteś dla mnie ważny nadal chcę z tobą dzielić każdy kolejny dzień. Nadal ufam ci bezgranicznie i chyba nie potrafię inaczej nie umiem zaczynać dnia bez Ciebie. Chyba mam dość.

wartozycmarzeniami dodano: 4 września 2020

Opadłam z sił, nie potrafię już walczyć. Tak bardzo pragnę porozmawiać z Tobą aż przez chwilę wymienić kilka spojrzeń, podroczyć się z tobą. Chcę spotkać się i wymienić się doświadczeniami, porozmawiać szczerze bez obłudy, bez fałszu. Chce byś został tej nocy ze mną, usiądź obok mnie obejmij spokojnie ramieniem posłuchaj jak bardzo bije mi serce, jak cierpi gdy Ciebie nie ma. Czemu właściwie odchodzisz, czemu dodajesz kolejne rany. Czemu znikasz a później znów się pojawiasz? Czy dla ciebie jest satysfakcją zadawanie mi bólu, czy dobrze się czujesz gdy ranisz moje serce? Nie radzę sobie, nie potrafię wstawać, co wieczór modle się by nie zobaczyć wschodu słońca- modlę się o swoją śmierć, to nie jest dobre. Wybacz nie potrafię wymazać wspomnień, nie potrafię olać Ciebie i dać sobie spokój, nie potrafię bo nadal jesteś dla mnie ważny, nadal chcę z tobą dzielić każdy kolejny dzień. Nadal ufam ci bezgranicznie i chyba nie potrafię inaczej, nie umiem zaczynać dnia bez Ciebie. Chyba mam dość.

Tęsknie za Tobą przyznaję że każda minuta mojego życia jest dedykowana Tobie. Nie potrafię odpuścić nie za bardzo wiem czemu mi tak zależy. Czemu nie potrafię tego zostawić za sobą. Uśmiecham się do Ciebie próbuje złapać Cię za rękę wytłumaczyć że może jeszcze jest dla nas szansa  ty odchodzisz bez słowa zabijasz wszystko co nas łączyło. Nie pytasz o nic odchodzisz i mówisz że nigdy nie zapomnisz że byłam dla Ciebie nadzieją wspaniałym darem którego nie umiałeś wykorzystać. Wiesz jak czuję się fatalnie wiesz jak każdego dnia nienawidzę siebie coraz bardziej? Nie możesz wiedzieć Ty nigdy nie potrafiłeś słuchać drugiego człowieka nigdy nie starałeś się mnie zrozumieć. Nigdy mnie nie kochałeś? te wszystkie obietnice były rzuconymi słowami na wiatr błagam powiedz mi że znaczyłam coś dla Ciebie no powiedz mi że byłam dla Ciebie kimś ważnym. Potrzebuję byś był byś czuwał. Nie chcę już samotnych wieczorów nie chcę umierać z tęsknoty nie chcę tak dalej żyć chcę poczuć się lepiej

wartozycmarzeniami dodano: 12 sierpnia 2020

Tęsknie za Tobą, przyznaję że każda minuta mojego życia jest dedykowana Tobie. Nie potrafię odpuścić, nie za bardzo wiem czemu mi tak zależy. Czemu nie potrafię tego zostawić za sobą. Uśmiecham się do Ciebie, próbuje złapać Cię za rękę wytłumaczyć że może jeszcze jest dla nas szansa - ty odchodzisz, bez słowa zabijasz wszystko co nas łączyło. Nie pytasz o nic, odchodzisz i mówisz że nigdy nie zapomnisz, że byłam dla Ciebie nadzieją, wspaniałym darem którego nie umiałeś wykorzystać. Wiesz jak czuję się fatalnie, wiesz jak każdego dnia nienawidzę siebie coraz bardziej? Nie możesz wiedzieć, Ty nigdy nie potrafiłeś słuchać drugiego człowieka, nigdy nie starałeś się mnie zrozumieć. Nigdy mnie nie kochałeś? te wszystkie obietnice były rzuconymi słowami na wiatr, błagam powiedz mi że znaczyłam coś dla Ciebie- no powiedz mi że byłam dla Ciebie kimś ważnym. Potrzebuję byś był, byś czuwał. Nie chcę już samotnych wieczorów, nie chcę umierać z tęsknoty nie chcę tak dalej żyć chcę poczuć się lepiej

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV