głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika asiaczkowaxd

Wyjdź z domu to co że pada deszcz. Śmiej się to co że nie masz powodu. Rób zdjęcia to co że zła fryzura. Bądź jak kiedyś. Bądź tą małą dziewczynką dla której łzy były powodem do dumy a śmiech na porządku dziennym. Nie przejmuj się bądź.

lenkaaaaxd dodano: 16 września 2012

Wyjdź z domu, to co, że pada deszcz. Śmiej się, to co, że nie masz powodu. Rób zdjęcia to co, że zła fryzura. Bądź jak kiedyś. Bądź tą małą dziewczynką, dla której łzy były powodem do dumy, a śmiech na porządku dziennym. Nie przejmuj się, bądź.

Usiadł przed nią i układając dłoń na jej policzku uśmiechał się delikatnie. Wzrokiem przeszywał jej drobne bezbronne ciało. Jednym gestem sprawił że go pokochała. Bezgranicznie .

lenkaaaaxd dodano: 16 września 2012

Usiadł przed nią i układając dłoń na jej policzku uśmiechał się delikatnie. Wzrokiem przeszywał jej drobne, bezbronne ciało. Jednym gestem sprawił, że go pokochała. Bezgranicznie .

pamiętam kiedy muskał ustami szyję mruczał cicho przy uchu drażnił mój policzek zarostem.pamiętam że mówił iż mnie uwielbia pamiętam że czułam się przy nim pewna.

lenkaaaaxd dodano: 16 września 2012

pamiętam kiedy muskał ustami szyję, mruczał cicho przy uchu, drażnił mój policzek zarostem.pamiętam, że mówił, iż mnie uwielbia, pamiętam, że czułam się przy nim pewna.

Zamknęła oczy i delikatnie podsunęła głowę do góry aby być bliżej jego serca. Czuła jak bije waliło jak opętane. Teraz miała pewność że ją kocha.

lenkaaaaxd dodano: 16 września 2012

Zamknęła oczy i delikatnie podsunęła głowę do góry, aby być bliżej jego serca. Czuła jak bije, waliło jak opętane. Teraz miała pewność, że ją kocha.

jesteś jedyną myślą która całymi tygodniami wije mi się po mojej mózgownicy jedyną osobą której wzrok chcę czuć na sobie. Twój uśmiech onieśmiela mnie jak cholera. jesteś pierwszą taką osobą na której widok tak bardzo szaleję. przez Ciebie nie mogę na niczym się skoncentrować no może poza wszystkim tym co w jakiś sposób jest związane z Tobą. mój umysł wariuje a co tu dopiero mówić o sercu.

lenkaaaaxd dodano: 30 sierpnia 2012

jesteś jedyną myślą, która całymi tygodniami wije mi się po mojej mózgownicy, jedyną osobą, której wzrok chcę czuć na sobie. Twój uśmiech onieśmiela mnie jak cholera. jesteś pierwszą taką osobą, na której widok tak bardzo szaleję. przez Ciebie nie mogę na niczym się skoncentrować, no może poza wszystkim tym co w jakiś sposób jest związane z Tobą. mój umysł wariuje, a co tu dopiero mówić o sercu.

Gdy ona zapomniała on zrozumiał ile dla niej znaczył.

lenkaaaaxd dodano: 30 sierpnia 2012

Gdy ona zapomniała, on zrozumiał ile dla niej znaczył.

od pewnego czasu zamiast Ciebie w moich żyłach płynie wódka.

lenkaaaaxd dodano: 30 sierpnia 2012

od pewnego czasu zamiast Ciebie, w moich żyłach płynie wódka.

Naprawdę nie interesuje mnie ile łyżeczek cukru sypiesz do kawy ile godzin śpisz jakie są Twoje ideały czy lubisz dobry odlot i grube imprezy ale wiem jedno  od pierwszego spojrzenia wiedziałam że będę w stanie zrobić dla Ciebie wszystko.

lenkaaaaxd dodano: 30 sierpnia 2012

Naprawdę nie interesuje mnie ile łyżeczek cukru sypiesz do kawy, ile godzin śpisz, jakie są Twoje ideały, czy lubisz dobry odlot i grube imprezy, ale wiem jedno - od pierwszego spojrzenia wiedziałam, że będę w stanie zrobić dla Ciebie wszystko.

nie noszę stanika kiedy nie muszę i nie staram się kiedy mi nie zależy.

lenkaaaaxd dodano: 30 sierpnia 2012

nie noszę stanika kiedy nie muszę i nie staram się kiedy mi nie zależy.

Za każdym razem kiedy patrzysz w moją stronę uświadamiam sobie coraz bardziej i bardziej jak bardzo kocham te śliczne oczy.

lenkaaaaxd dodano: 30 sierpnia 2012

Za każdym razem, kiedy patrzysz w moją stronę, uświadamiam sobie coraz bardziej i bardziej, jak bardzo kocham te śliczne oczy.

Boję się że pewnego dnia przestaniesz mnie kochać powiesz żegnaj i pozwolisz łzom wyjść na światło dzienne.

lenkaaaaxd dodano: 30 sierpnia 2012

Boję się, że pewnego dnia przestaniesz mnie kochać, powiesz żegnaj i pozwolisz łzom wyjść na światło dzienne.

dybym zawsze słuchała rozumu nie miałabym jeszcze chłopaka uczyłabym się w wakacje nie miałabym przyjaciół i moim jedynym hobby byłoby szydełkowanie.

lenkaaaaxd dodano: 30 sierpnia 2012

dybym zawsze słuchała rozumu nie miałabym jeszcze chłopaka, uczyłabym się w wakacje, nie miałabym przyjaciół i moim jedynym hobby byłoby szydełkowanie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV