głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika anajta030199

 nie lubię tych wieczorów  gdy skulam się pod kołdrą na łóżku   przytulam do poduszki i usiłuję opanować myśli  które rozpierdalają mi głowę.

anajta030199 dodano: 31 maja 2013

`nie lubię tych wieczorów, gdy skulam się pod kołdrą na łóżku, przytulam do poduszki i usiłuję opanować myśli, które rozpierdalają mi głowę.

Jakby mu zależało napisałby . Pieprzoną kropkę  ale by napisał .

misioo666 dodano: 31 maja 2013

Jakby mu zależało napisałby . Pieprzoną kropkę, ale by napisał .

Możesz pozbyć się numerów telefonów  sms'ów  zdjęć  a nawet ludzi ze swojego życia  ale nigdy nie pozbędziesz się wspomnień .

misioo666 dodano: 31 maja 2013

Możesz pozbyć się numerów telefonów, sms'ów, zdjęć, a nawet ludzi ze swojego życia, ale nigdy nie pozbędziesz się wspomnień .

Wczoraj było do dupy  dzisiaj jest do dupy  jutro pewnie też będzie do dupy . Czyżby upragniona stabilizacja ?.

misioo666 dodano: 31 maja 2013

Wczoraj było do dupy, dzisiaj jest do dupy, jutro pewnie też będzie do dupy . Czyżby upragniona stabilizacja ?.

Jak nie masz humoru  to nawet powietrze Cię wkurwia.

misioo666 dodano: 31 maja 2013

Jak nie masz humoru, to nawet powietrze Cię wkurwia.

Stoisz  nie wiesz co zrobić. Umrzeć czy zaczekać? Może odnajdzie się jutro ktoś kto zrozumie  jeśli nie to umrzesz. I tak codziennie  to strach. Boisz się. Boisz  tego co będzie dalej  czy tam na prawdę jest lepiej niż na świecie?...

anajta030199 dodano: 31 maja 2013

Stoisz, nie wiesz co zrobić. Umrzeć czy zaczekać? Może odnajdzie się jutro ktoś kto zrozumie, jeśli nie to umrzesz. I tak codziennie, to strach. Boisz się. Boisz, tego co będzie dalej, czy tam na prawdę jest lepiej niż na świecie?...

Usiadła na brzegu piaskownicy i pijąc tanie wino prosto z butelki  oszukiwała samą siebie  że wcale jej nie zależy. Nie  po raz kolejny. Nie  znów za bardzo.

anajta030199 dodano: 31 maja 2013

Usiadła na brzegu piaskownicy i pijąc tanie wino prosto z butelki, oszukiwała samą siebie, że wcale jej nie zależy. Nie, po raz kolejny. Nie, znów za bardzo.`

Byłam silna  jestem słaba . Byłam mądra  jestem głupia . Byłam sobą  jestem nikim .

misioo666 dodano: 31 maja 2013

Byłam silna, jestem słaba . Byłam mądra, jestem głupia . Byłam sobą, jestem nikim .

Możesz cierpieć   możesz stać się najgorszym człowiekiem   ale po chuj ?. Podnieś się   weź głęboki wdech   zatrzymaj powietrze w płucach i pomyśl :  Ktoś kto ma gorzej daje radę   więc czemu nie ja ?.

misioo666 dodano: 31 maja 2013

Możesz cierpieć , możesz stać się najgorszym człowiekiem , ale po chuj ?. Podnieś się , weź głęboki wdech , zatrzymaj powietrze w płucach i pomyśl : "Ktoś kto ma gorzej daje radę , więc czemu nie ja ?."

Uwielbiam takie dni  kiedy mimo pochmurnego nieba chce mi się uśmiechać do każdego i cieszyć się tak po prostu tym co mam . Niestety takie dni często się nie zdarzają ..

misioo666 dodano: 31 maja 2013

Uwielbiam takie dni, kiedy mimo pochmurnego nieba chce mi się uśmiechać do każdego i cieszyć się tak po prostu tym co mam . Niestety takie dni często się nie zdarzają ..

I nie robimy nic niezwykłego  po prostu żyjemy . Żyjemy z dymem w płucach  białym proszkiem w nosie  i z marzeniami w głowie  że kiedyś każdy ułoży sobie życie .

misioo666 dodano: 31 maja 2013

I nie robimy nic niezwykłego, po prostu żyjemy . Żyjemy z dymem w płucach, białym proszkiem w nosie, i z marzeniami w głowie, że kiedyś każdy ułoży sobie życie .

  Dlaczego chcesz się zabić ?.    A dlaczego ty nie chcesz ?.    Żeby żyć .     No widzisz . Ja chcę się zabić żeby umrzeć .

misioo666 dodano: 31 maja 2013

- Dlaczego chcesz się zabić ?. - A dlaczego ty nie chcesz ?. - Żeby żyć . - No widzisz . Ja chcę się zabić żeby umrzeć .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć