głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika aleksandra14

Ha ! a jednak .     !! teksty need.you.here dodał komentarz: Ha ! a jednak . ;(( !! do wpisu 26 kwietnia 2015
3.Kieliszek  za kieliszkiem. Zabawa taneczna  wygłupy. Jest miejsce na wspomnienia.. i znów nie wytrzymujesz. Pękasz. Płaczesz. Nie chcesz aby się to skończyło.. W sercu pozostaje pustka  której już nic nie wypełni.  Jest dziwnie. Nawet nie potrafisz tego opisać.

need.you.here dodano: 25 kwietnia 2015

3.Kieliszek, za kieliszkiem. Zabawa taneczna, wygłupy. Jest miejsce na wspomnienia.. i znów nie wytrzymujesz. Pękasz. Płaczesz. Nie chcesz aby się to skończyło.. W sercu pozostaje pustka, której już nic nie wypełni. Jest dziwnie. Nawet nie potrafisz tego opisać.

2.Wiemy  ze od teraz już nic nie będzie takie samo. Wiemy  że nagle wszyscy  z którymi zżyliśmy się przez 3  4 lata  rozejdą się  pójdą własnymi ścieżkami.. To nie jest proste.. Zdajemy sobie sprawę  że po weekendzie już nie usiądziemy w ławce z koleżanką  która nie pozwalała Ci  być zbyt spokojną na lekcjach. Już wiesz  że  nie usiądzie za Tobą kumpel  który  nie pozwalał Ci się skupić na słowach nauczyciela.  Dopada Cię świadomość  że już  nie będziesz otrzymywać hurtowych wiadomości „ co jest na jutro?”    „było coś zadane?”   „pomożesz mi  przecież wiesz  że jestem cienki z matmy? „ ..  To co przecież zawsze nawet trochę Cię denerwowało  teraz okazuje się być rzeczą dość ważną  której nagle zabraknie.. I co z tego  że  spotkacie się gdzieś przypadkiem na mieście  rzucicie krótkie „cześć” i co ?  Nie możesz uwierzyć   że to się już skończyło. Szkoła  oficjalne pożegnanie  łzy  kwiaty  przemówienia. Wracasz do domu przygotowując się na ostatnią wspólną zabawę.  Rozpoczynacie toastem.

need.you.here dodano: 25 kwietnia 2015

2.Wiemy, ze od teraz już nic nie będzie takie samo. Wiemy, że nagle wszyscy, z którymi zżyliśmy się przez 3, 4 lata, rozejdą się, pójdą własnymi ścieżkami.. To nie jest proste.. Zdajemy sobie sprawę, że po weekendzie już nie usiądziemy w ławce z koleżanką, która nie pozwalała Ci być zbyt spokojną na lekcjach. Już wiesz, że nie usiądzie za Tobą kumpel, który nie pozwalał Ci się skupić na słowach nauczyciela. Dopada Cię świadomość, że już nie będziesz otrzymywać hurtowych wiadomości „ co jest na jutro?” , „było coś zadane?” , „pomożesz mi, przecież wiesz, że jestem cienki z matmy? „ .. To co przecież zawsze nawet trochę Cię denerwowało, teraz okazuje się być rzeczą dość ważną, której nagle zabraknie.. I co z tego, że spotkacie się gdzieś przypadkiem na mieście, rzucicie krótkie „cześć” i co ? Nie możesz uwierzyć , że to się już skończyło. Szkoła- oficjalne pożegnanie, łzy, kwiaty, przemówienia. Wracasz do domu przygotowując się na ostatnią wspólną zabawę. Rozpoczynacie toastem.

1.Nasze życie składa się z kilku etapów. Poznajemy kogoś. Jest chwila na pierwsze wrażenie  pierwszą ocenę. Zaczynamy kogoś lubić bądź nie lubić. Z czasem  dowiadujemy się więcej  poznajemy tą osobę głębiej  bardziej. Zaczynamy czuć  pewną więź  przywiązanie  przyzwyczajenie..  Bywają dni  kiedy dogadujemy się dobrze ale też takie  kiedy mamy ochotę jego ją udusić  kiedy się kłócimy  kiedy powiemy coś za plecami osoby najbardziej zainteresowanej.. Ale są to chwile  po których wychodzi słońce i znów śmiejemy się i jest dobrze. I nagle przychodzi taki moment  że trzeba się pożegnać. Trzeba iść dalej. Zostawić  dawne życie za sobą i zacząć kolejny rozdział. Koniec szkoły to jeden z takich etapów. Cieszymy się  ze to koniec. Ale kiedy nadchodzi ten dzień  dzień w którym trzeba powiedzieć sobie  żegnaj  w gardle pojawia się dziwna grudka  do oczu napływają łzy  spojówki robią się czerwone  głos zaczyna drżeć  nogi odmawiają posłuszeństwa.  Zaczynamy tęsknić.

need.you.here dodano: 25 kwietnia 2015

1.Nasze życie składa się z kilku etapów. Poznajemy kogoś. Jest chwila na pierwsze wrażenie, pierwszą ocenę. Zaczynamy kogoś lubić bądź nie lubić. Z czasem dowiadujemy się więcej, poznajemy tą osobę głębiej, bardziej. Zaczynamy czuć pewną więź, przywiązanie, przyzwyczajenie.. Bywają dni, kiedy dogadujemy się dobrze ale też takie, kiedy mamy ochotę jego/ją udusić, kiedy się kłócimy, kiedy powiemy coś za plecami osoby najbardziej zainteresowanej.. Ale są to chwile, po których wychodzi słońce i znów śmiejemy się i jest dobrze. I nagle przychodzi taki moment, że trzeba się pożegnać. Trzeba iść dalej. Zostawić dawne życie za sobą i zacząć kolejny rozdział. Koniec szkoły to jeden z takich etapów. Cieszymy się, ze to koniec. Ale kiedy nadchodzi ten dzień, dzień w którym trzeba powiedzieć sobie "żegnaj" w gardle pojawia się dziwna grudka, do oczu napływają łzy, spojówki robią się czerwone, głos zaczyna drżeć, nogi odmawiają posłuszeństwa. Zaczynamy tęsknić.

Oszukuję się  że mam nad tym władzę  ale boję się  że możesz zdarzyć się komuś innemu.                                                                           Myślałam  że autorytety nie zawodzą...  „Piękny umysł”  Smutna  Zawiedziona

smutaaas dodano: 25 kwietnia 2015

Oszukuję się, że mam nad tym władzę, ale boję się, że możesz zdarzyć się komuś innemu. _______________________________________________________________________ Myślałam, że autorytety nie zawodzą... #„Piękny umysł” #Smutna #Zawiedziona

Ile słów muszę zaprzepaścić  aby w końcu wyrazić to  co chcę przekazać?

smutaaas dodano: 24 kwietnia 2015

Ile słów muszę zaprzepaścić, aby w końcu wyrazić to, co chcę przekazać?

Chcę Cię z każdą wadą  z każdą zaletą  z każdym żartem  z głupimi pytaniami  ze wszystkimi przyzwyczajeniami  z każdym nawykiem  z grymasami na twarzy  z marudzeniem i wszystkimi złośliwościami. Chcę Cię.

smutaaas dodano: 24 kwietnia 2015

Chcę Cię z każdą wadą, z każdą zaletą, z każdym żartem, z głupimi pytaniami, ze wszystkimi przyzwyczajeniami, z każdym nawykiem, z grymasami na twarzy, z marudzeniem i wszystkimi złośliwościami. Chcę Cię.

Prosimy ludzi  którzy nas nie kochają  by z nami byli. Nie odpuszczamy  choć wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują  że odpuścić powinniśmy. Walczymy o przyjaciół  którzy mają nas gdzieś. I o względy szefa  który wyróżnia kogoś innego. Do diabła z tym. Żyjemy w czasach  w których uczy się nas  że jeśli wyrzuca się nas drzwiami  powinniśmy wejść oknem. Że wszystko można zdobyć  dostać. Że kwestia nietracenia  albo dostawania  pewnych rzeczy  to po prostu samodyscyplina  determinacja  moc i siła.Tak właśnie zapominamy  że są rzeczy  których wywalczyć za wszelką cenę się nie da. Ot  chociażby uczucia drugiej osoby. Jej uwaga  przyjaźń  miłość  szacunek. Dlaczego sobie to robimy? Dlaczego zależy nam na tych  których nie możemy mieć? Tych  którzy nas ranią? Dlaczego o nich walczymy  chociaż powinniśmy powiedzieć po prostu: „Nie to nie. Dziękuję. Do widzenia .   Matka  żona i kłopoty

need.you.here dodano: 23 kwietnia 2015

Prosimy ludzi, którzy nas nie kochają, by z nami byli. Nie odpuszczamy, choć wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że odpuścić powinniśmy. Walczymy o przyjaciół, którzy mają nas gdzieś. I o względy szefa, który wyróżnia kogoś innego. Do diabła z tym. Żyjemy w czasach, w których uczy się nas, że jeśli wyrzuca się nas drzwiami, powinniśmy wejść oknem. Że wszystko można zdobyć, dostać. Że kwestia nietracenia (albo dostawania) pewnych rzeczy, to po prostu samodyscyplina, determinacja, moc i siła.Tak właśnie zapominamy, że są rzeczy, których wywalczyć za wszelką cenę się nie da. Ot, chociażby uczucia drugiej osoby. Jej uwaga, przyjaźń, miłość, szacunek. Dlaczego sobie to robimy? Dlaczego zależy nam na tych, których nie możemy mieć? Tych, którzy nas ranią? Dlaczego o nich walczymy, chociaż powinniśmy powiedzieć po prostu: „Nie to nie. Dziękuję. Do widzenia". / Matka, żona i kłopoty

Ciągłe interesowanie się sobą jest uzależniające. Myślę  że jest to już głębsza relacja  kiedy ta druga osoba Cię nie nudzi. To właśnie z nią chcesz omawiać pewne rzeczy  bo wydaje Ci się atrakcyjna i to z nią rozmowa Cię ekscytuje  a granice się zacierają.                                                                          Bardzo lubię to poczucie humoru. 'Nie  haha? :D'  'Nie  haha! :D'

smutaaas dodano: 23 kwietnia 2015

Ciągłe interesowanie się sobą jest uzależniające. Myślę, że jest to już głębsza relacja, kiedy ta druga osoba Cię nie nudzi. To właśnie z nią chcesz omawiać pewne rzeczy, bo wydaje Ci się atrakcyjna i to z nią rozmowa Cię ekscytuje, a granice się zacierają. ______________________________________________________________________ Bardzo lubię to poczucie humoru. 'Nie, haha? :D', 'Nie, haha! :D'

Daj mi tę pewność  że to wszystko jest tego warte.

smutaaas dodano: 23 kwietnia 2015

Daj mi tę pewność, że to wszystko jest tego warte.

Tak naprawdę  chyba nigdy nie będę potrafiła zrezygnować. Ciężko jest wymazać z pamięci wszystkie chwile i uśmiechy  którymi chciałam obdarować cały świat. Nie da się zapomnieć tego  co dawało szczęście.

smutaaas dodano: 23 kwietnia 2015

Tak naprawdę, chyba nigdy nie będę potrafiła zrezygnować. Ciężko jest wymazać z pamięci wszystkie chwile i uśmiechy, którymi chciałam obdarować cały świat. Nie da się zapomnieć tego, co dawało szczęście.

  Tak bardzo kochasz tego człowieka?   Kocham.   odparła bez wahania.   O  rany. Wspaniale musi być  gdy kocha się kogoś z taką pewnością.

smutaaas dodano: 23 kwietnia 2015

- Tak bardzo kochasz tego człowieka? - Kocham. - odparła bez wahania. - O, rany. Wspaniale musi być, gdy kocha się kogoś z taką pewnością.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć