głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [99] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [99]

 Wszyscy mamy swoje blizny udręki i zmory. Wszyscy chodzimy i udajemy że wszystko jest w porządku. Jesteśmy uprzejmi wobec obcych jeździmy po tej samej ulicy stoimy w kolejce w sklepie i jakoś skrywamy ból i rozpacz. Ciężko pracujemy i układamy plany na przyszłość które najczęściej diabli biorą.

arie dodano: 20 stycznia 2021

"Wszyscy mamy swoje blizny, udręki i zmory. Wszyscy chodzimy i udajemy, że wszystko jest w porządku. Jesteśmy uprzejmi wobec obcych, jeździmy po tej samej ulicy, stoimy w kolejce w sklepie i jakoś skrywamy ból i rozpacz. Ciężko pracujemy i układamy plany na przyszłość, które najczęściej diabli biorą."

 Największe rozczarowanie pojawia się wtedy  kiedy na początku znamy już koniec a mimo to wkraczamy na drogę donikąd. Wtedy własne myśli z nas szydzą szepcząc do ucha Jaka ty głupia wiedziałaś. Masz czego chciałaś.

arie dodano: 20 stycznia 2021

"Największe rozczarowanie pojawia się wtedy , kiedy na początku znamy już koniec, a mimo, to wkraczamy na drogę donikąd. Wtedy własne myśli z nas szydzą, szepcząc do ucha "Jaka ty głupia, wiedziałaś. Masz czego chciałaś."

zaakceptuj chamstwo zło gniew oburzenie mękę wariacje zaakceptuj mnie.

ansomia dodano: 19 stycznia 2021

zaakceptuj chamstwo, zło, gniew, oburzenie, mękę, wariacje, zaakceptuj mnie.

dziwnie tak kiedy na nikim ci nie zależy. nie czekasz na żadna wiadomość. nie myślisz o nikim przed snem. nie czujesz strachu ze ktoś zniknie. dziwnie. bezpiecznie. pusto.

ansomia dodano: 19 stycznia 2021

dziwnie tak kiedy na nikim ci nie zależy. nie czekasz na żadna wiadomość. nie myślisz o nikim przed snem. nie czujesz strachu, ze ktoś zniknie. dziwnie. bezpiecznie. pusto.

 on cię kocha.  on kocha każdą.

ansomia dodano: 19 stycznia 2021

- on cię kocha. - on kocha każdą.

mówi zaufaj ale ja nie potrafię.

ansomia dodano: 19 stycznia 2021

mówi zaufaj, ale ja nie potrafię.

to nic to tylko trochę uczuć.

ansomia dodano: 19 stycznia 2021

to nic, to tylko trochę uczuć.

Traffic Exchange Websites Free Visits AutoSurf Rotator PTP http: turboxtraffic.com promote.php?user=20 teksty vipmen dodał komentarz: Traffic Exchange Websites Free Visits AutoSurf Rotator PTP http://turboxtraffic.com/promote.php?user=20 do wpisu 19 stycznia 2021
Traffic Exchange Websites Free Visits AutoSurf Rotator PTP http: turboxtraffic.com promote.php?user=20

vipmen dodano: 19 stycznia 2021

Traffic Exchange Websites Free Visits AutoSurf Rotator PTP http://turboxtraffic.com/promote.php?user=20

w życiu są takie momenty gdzie nie wiesz co się dzieje z Tobą aktualnie czy właśnie tracisz grunt pod nogami albo właśnie masz aktualnie setny epizod końca swojego świata. nie wiesz kiedy nadejdzie taki momenty że wszystko Ci wysiądzie. nie wiesz kiedy przestaniesz oddychać albo psychika Ci pęknie. nie wiesz co się stanie gdy Ci pęknie serce albo dusza czy tak właśnie wygląda samobójstwo? albo chęć tego zrobienia?

rapwciaga dodano: 19 stycznia 2021

w życiu są takie momenty gdzie nie wiesz co się dzieje z Tobą aktualnie, czy właśnie tracisz grunt pod nogami albo właśnie masz aktualnie setny epizod końca swojego świata. nie wiesz kiedy nadejdzie taki momenty, że wszystko Ci wysiądzie. nie wiesz kiedy przestaniesz oddychać albo psychika Ci pęknie. nie wiesz co się stanie gdy Ci pęknie serce albo dusza, czy tak właśnie wygląda samobójstwo? albo chęć tego zrobienia?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV