głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [100] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [100]

“ Wie pan tak biegałam za nim. A kiedy teraz  wskazała papierosem na drzwi za którymi działo się całe jej życie.  teraz się zderzyłam z przeszłością mam wrażenie że od paru lat całe poczucie mojej progresywności było marną iluzją.  powiedziała lekko łamiącym się głosem.  tęskniłam i tęskniłam liczyłam dni miesiące w końcu lata ale obiecałam sobie że on mnie nie zatrzyma że dam sobie radę i ruszę naprzód. A prawda jest taka że ciągle był gdzieś koło mnie zawsze jak jechałam autobusem pisałam egzaminy robiłam zakupy. To cholernie niesprawiedliwe proszę pana. Cholernie nie fair.  zaczęła się trząść jak dziecko które za moment wejdzie do dentysty.  i jestem kurewsko zmęczona. Zmęczona kochaniem. Zmęczona bo moje serce już dawno jest poza mną w zasadzie nie wiem czy jest gdziekolwiek. Wydaje mi się że wyparowałam parę lat temu i jestem pusta wydmuszką.”

jednorazowagra dodano: 19 stycznia 2021

“- Wie pan, tak, biegałam za nim. A kiedy teraz - wskazała papierosem na drzwi, za którymi działo się całe jej życie. - teraz się zderzyłam z przeszłością, mam wrażenie, że od paru lat całe poczucie mojej progresywności było marną iluzją. - powiedziała lekko łamiącym się głosem. - tęskniłam i tęskniłam, liczyłam dni, miesiące, w końcu lata, ale obiecałam sobie, że on mnie nie zatrzyma, że dam sobie radę i ruszę naprzód. A prawda jest taka, że ciągle był gdzieś koło mnie, zawsze jak jechałam autobusem, pisałam egzaminy, robiłam zakupy. To cholernie niesprawiedliwe proszę pana. Cholernie nie fair. - zaczęła się trząść, jak dziecko, które za moment wejdzie do dentysty. - i jestem kurewsko zmęczona. Zmęczona kochaniem. Zmęczona, bo moje serce już dawno jest poza mną, w zasadzie nie wiem, czy jest gdziekolwiek. Wydaje mi się, że wyparowałam parę lat temu i jestem pusta wydmuszką.”

Moje serce jest zegarem który odlicza aż znów spotka Ciebie.

buuumtylkoty dodano: 19 stycznia 2021

Moje serce jest zegarem, który odlicza aż znów spotka Ciebie.

 Fish where the fish are .

iza1550 dodano: 19 stycznia 2021

"Fish where the fish are".

Mróz mi pomocą dziś. Każda tęsknota w dzikim lodzie. Moja pamięć drzwi spusty dwa zmroziła. Lód znienawidzony w sercu moim miejsce ma. A wspomnienia w kry płynące zamieniam. Dziś tej zimy się nie boję choć tak ciepłe dłonie masz. just love

just_love dodano: 19 stycznia 2021

Mróz mi pomocą dziś. Każda tęsknota w dzikim lodzie. Moja pamięć drzwi spusty dwa zmroziła. Lód, znienawidzony, w sercu moim miejsce ma. A wspomnienia w kry płynące zamieniam. Dziś tej zimy się nie boję, choć tak ciepłe dłonie masz. /just_love

Można płakać tak po prostu? Do takich łez można się przyzwyczaić? To jakby noc przemokła i dlatego była tak ciężka. just love.

just_love dodano: 19 stycznia 2021

Można płakać tak po prostu? Do takich łez można się przyzwyczaić? To jakby noc przemokła i dlatego była tak ciężka. /just_love.

Boję się. Tak samo jak Ty. Jednak jak Ty o coś pytasz to opowiadam bez problemu.. Ty? Naskakujesz na mnie ze Cie kontroluje. Skoro jesteś czysty to czego się boisz?

beautifulsmile dodano: 18 stycznia 2021

Boję się. Tak samo jak Ty. Jednak jak Ty o coś pytasz to opowiadam bez problemu.. Ty? Naskakujesz na mnie ze Cie kontroluje. Skoro jesteś czysty to czego się boisz?

 Z kim? ... no właśnie... z kim?

beautifulsmile dodano: 18 stycznia 2021

"Z kim?"... no właśnie... z kim?

są momenty w życiu których nie rozumiesz ale chcesz by się powtórzyły mimo tego że ranią.

ansomia dodano: 18 stycznia 2021

są momenty w życiu, których nie rozumiesz, ale chcesz by się powtórzyły mimo tego, że ranią.

mam ochotę cię zabić chociaż kiedyś zabiłabym za ciebie. podejść i poranić twoją twarz tak samo jak ty ranisz mnie. uwierz że moje ciosy nie byłyby nawet w połowie tak silne jak twoje słowa.

ansomia dodano: 18 stycznia 2021

mam ochotę cię zabić, chociaż kiedyś zabiłabym za ciebie. podejść i poranić twoją twarz, tak samo jak ty ranisz mnie. uwierz, że moje ciosy, nie byłyby nawet w połowie tak silne, jak twoje słowa.

wiesz to nie chodzi o to że tak to wszystko się skończyło. jedyne co mnie boli to sposób w jaki mnie potraktowałeś.

ansomia dodano: 18 stycznia 2021

wiesz, to nie chodzi o to, że tak to wszystko się skończyło. jedyne co mnie boli, to sposób w jaki mnie potraktowałeś.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV