głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [74] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [74]

 często widzę cię siedzącą na drodze..  tak. siedzę tam z myślą że kiedyś nie zdążę z niej wstać.

ansomia dodano: 1 marca 2021

- często widzę cię siedzącą na drodze.. - tak. siedzę tam z myślą, że kiedyś nie zdążę z niej wstać.

 ej chcesz mnie?  chcę.  to sobie pomarz.

ansomia dodano: 1 marca 2021

- ej, chcesz mnie? - chcę. - to sobie pomarz.

i w takim momencie jak ten zastanawiam się jak mu pomóc bez mówienia że będzie dobrze bo ma mnie. bo ja go naprawdę kocham.

ansomia dodano: 1 marca 2021

i w takim momencie jak ten, zastanawiam się jak mu pomóc, bez mówienia, że będzie dobrze bo ma mnie. bo ja go naprawdę kocham.

zbyt często i zbyt długo czekałam już w moim życiu na ludzi lub zdarzenia. które się potem nigdy nie realizowały albo realizowały się tak późno że nie miało to już dla mnie żadnego znaczenia.

ansomia dodano: 1 marca 2021

zbyt często i zbyt długo czekałam już w moim życiu na ludzi lub zdarzenia. które się potem nigdy nie realizowały, albo realizowały się tak późno, że nie miało to już dla mnie żadnego znaczenia.

Znasz to uczucie kiedy jakaś osoba staje się częścią Twojego życia i zaczynasz zastanawiać się dlaczego nie znaliście się wcześniej? Wtedy potrafisz zmienić się tylko dla niej ... Znasz to uczucie? Gdy ludzie spotykają się przypadkiem a okazuje się że czekali na siebie całe życie anettta995

emoevelyn dodano: 1 marca 2021

Znasz to uczucie, kiedy jakaś osoba, staje się częścią Twojego życia i zaczynasz zastanawiać się, dlaczego nie znaliście się wcześniej? Wtedy potrafisz zmienić się tylko dla niej (...) Znasz to uczucie? Gdy ludzie spotykają się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie |anettta995

samotność to coś co nie pozwala nam zasnąć z powodu braku świadomości że gdzieś tam nawet daleko leży osoba która myśli o nas i która chciałaby być teraz blisko. samotność to moment w trakcie porażki upadku kiedy to nieśmiało podnosząc wzrok nie dostrzegamy żadnej pomocnej dłoni. samotność to wewnętrzny głos krzyczący że nie chcesz po raz kolejny wrócić do pustego domu.

ansomia dodano: 28 luty 2021

samotność to coś, co nie pozwala nam zasnąć z powodu braku świadomości, że gdzieś tam nawet daleko leży osoba, która myśli o nas i która chciałaby być teraz blisko. samotność to moment w trakcie porażki, upadku, kiedy to nieśmiało podnosząc wzrok, nie dostrzegamy żadnej pomocnej dłoni. samotność to wewnętrzny głos krzyczący, że nie chcesz po raz kolejny wrócić do pustego domu.

budząc się z kurwa mać na ustach wiem że to będzie zajebisty dzień.

ansomia dodano: 28 luty 2021

budząc się z "kurwa mać" na ustach, wiem, że to będzie zajebisty dzień.

wierzyłam mu. wierzyłam w ciepło jego dłoni w bicie jego serca. wierzyłam w jego słowa kiedy nucił słowa jednego z dennych kawałków zapewniając że łobuz kocha bardziej. wierzyłam że jestem dla niego najważniejsza że to jest teraz będzie jutro na zawsze. wierzyłam w każdą obietnicę. wymieszane oddechy i to jak ocierał się swoim nosem o mój. wierzyłam miłości  ten jeden jedyny raz wierzyłam że istnieje.

ansomia dodano: 28 luty 2021

wierzyłam mu. wierzyłam w ciepło jego dłoni, w bicie jego serca. wierzyłam w jego słowa, kiedy nucił słowa jednego z dennych kawałków zapewniając, że łobuz kocha bardziej. wierzyłam, że jestem dla niego najważniejsza, że to jest teraz, będzie jutro, na zawsze. wierzyłam w każdą obietnicę. wymieszane oddechy i to jak ocierał się swoim nosem, o mój. wierzyłam miłości - ten jeden jedyny raz, wierzyłam, że istnieje.

chciałam powiedzieć mu to słodkie spierdalaj  ale wyprzedził mnie i cichutko zapytał czy nadal go kocham. a wtedy nie potrafiłam powiedzieć nic innego jak tylko bezgranicznie .

ansomia dodano: 28 luty 2021

chciałam powiedzieć mu to słodkie "spierdalaj", ale wyprzedził mnie i cichutko zapytał czy nadal go kocham. a wtedy nie potrafiłam powiedzieć nic innego jak tylko "bezgranicznie".

nadeszły noce a właściwie poranki kiedy kładę się spać z uśmiechem na ustach.

ansomia dodano: 28 luty 2021

nadeszły noce, a właściwie poranki, kiedy kładę się spać z uśmiechem na ustach.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV